Było sobie kotków pięć część 9

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 09, 2017 23:50 Re: Było sobie kotków pięć część 9

Wiecie co, ja od dzisiaj na urlopie a jak wyszłam przed 10tą z domu to po 16tej do domu wróciłam po to tylko żeby coś zjeść i kawę łyknąć i wyjść dalej
Musiałam do pracy pojechać, później do urzędu, i z powrotem do biura, a za drugim razem mamuśkę na badania zawieść, i jeszcze mam tyle do zrobienia że chyba urlopu mi zbraknie :roll:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto sty 10, 2017 9:35 Re: Było sobie kotków pięć część 9

agusialublin pisze:Wiecie co, ja od dzisiaj na urlopie a jak wyszłam przed 10tą z domu to po 16tej do domu wróciłam po to tylko żeby coś zjeść i kawę łyknąć i wyjść dalej
Musiałam do pracy pojechać, później do urzędu, i z powrotem do biura, a za drugim razem mamuśkę na badania zawieść, i jeszcze mam tyle do zrobienia że chyba urlopu mi zbraknie :roll:



to będziesz musiała sobie przedłużyć :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 10, 2017 9:36 Re: Było sobie kotków pięć część 9

agusialublin pisze:
agusialublin pisze:Obrazek


pod podłogą lecą rury grzewcze stąd towarzystwo tam leży :D



to masz ogrzewanie podłogowe?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 11, 2017 19:41 Re: Było sobie kotków pięć część 9

Byłam dzisiaj z Kokusią u Veta. Ma koszmarnie zaczerwienione dziąsełka. Pani Doktor powiedziała że ma duży stan zapalny. Musimy go zaleczyć aa później wziąć się za czyszczenie ząbków. Kokusia dostała kuja z antybiotyku. Jutro drugi.
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro sty 11, 2017 19:53 Re: Było sobie kotków pięć część 9

agusialublin pisze:Byłam dzisiaj z Kokusią u Veta. Ma koszmarnie zaczerwienione dziąsełka. Pani Doktor powiedziała że ma duży stan zapalny. Musimy go zaleczyć aa później wziąć się za czyszczenie ząbków. Kokusia dostała kuja z antybiotyku. Jutro drugi.

Biedna Kokusia. Pewnie pysiu boli. :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 11, 2017 19:54 Re: Było sobie kotków pięć część 9

Kokusiu tszeba myć zemby. Nam mamusia tak robi czasami. strasznie tego nie lubiem, bo siem potem slinimy z Nalom.
Kiedyś udało mi siem pszeczytać,że ta pasta siem nazywa Dentisept
Lilo

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 11, 2017 19:59 Re: Było sobie kotków pięć część 9

Ja dolewam dziewczynom do wody taki preparat który ma pomóc w utrzymaniu zdrowych ząbków.
Jak na razie chyba się sprawdza bo po zeszłorocznym czyszczeniu u Zuzi kamienia nie zlokalizowałam i u Poli też.Dziąsełka też ładne różowe mają obie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 11, 2017 20:00 Re: Było sobie kotków pięć część 9

Koko. Ofelku też myje ząpki, to znaczy Duża jej myje takim czymś co się kapie i to się nazywa stomodine i Ofelku tego nie lubi i ma nawet swoją malutką ściotku do ząpków.
Ja nie muszę myć ząpków bo nie mam, jezdę ściorbata totalmnie :oops:
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 11, 2017 20:03 Re: Było sobie kotków pięć część 9

MB&Ofelia pisze:Koko. Ofelku też myje ząpki, to znaczy Duża jej myje takim czymś co się kapie i to się nazywa stomodine i Ofelku tego nie lubi i ma nawet swoją malutką ściotku do ząpków.
Ja nie muszę myć ząpków bo nie mam, jezdę ściorbata totalmnie :oops:
Mała Ciorna Carmen


To Karmusia nie ma ząbków?
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro sty 11, 2017 20:06 Re: Było sobie kotków pięć część 9

Dyktatura pisze:Kokusiu tszeba myć zemby. Nam mamusia tak robi czasami. strasznie tego nie lubiem, bo siem potem slinimy z Nalom.
Kiedyś udało mi siem pszeczytać,że ta pasta siem nazywa Dentisept
Lilo


Lilo, Lilo to ty mas moze swoją scoteckę? i myjes niom ząbki? ojej a to nie boli?
Kokusia psestrasona okropecnie
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro sty 11, 2017 20:07 Re: Było sobie kotków pięć część 9

Jak tak to wszystko czytam , to ty chyba wrócisz do pracy odpoczac po urlopie 8O

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Śro sty 11, 2017 20:11 Re: Było sobie kotków pięć część 9

barbarados pisze:Jak tak to wszystko czytam , to ty chyba wrócisz do pracy odpoczac po urlopie 8O

Ty wiesz co, miałam odpocząć na tym urlopie a do roboty latałam, telefon wiecznie dzwonił, panele położyliśmy, chałupę wysprzątałam, dzieci wybawiłam, z mamą do lekarza jeździłam, jutro muszę do roboty znowu lecieć, wieczorem z Kokusią do lekarza na kuja pójść, w piątek mamę wieziemy do szpitala do Sandomierza zawieść bo tam ma mieć operację, w sobotę stoję cały dzień w sklepie.
No powiem Ci Basia że wymiękam już :roll:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro sty 11, 2017 20:16 Re: Było sobie kotków pięć część 9

Ale biorę się teraz za Kokusię, najpierw musimy wyleczyć to zapalenie a za tydzień jak wróci nasz Pan Doktor bierzemy się za czyszczenie paszczy.

Przeglądałam dzisiaj książeczki zdrowia kociarni.
Rysia jest z 2011 roku, Pysion też z 2011 roku, Kokusia z 2012 roku, Gumiś z 2013 roku a Dyzia z 2014 roku
Rycha z Pysionem mają ponad sześć lat 8O 8O Kokusia pięć 8O 8O a mi się ciągle wydawało że one takie malutkie, takie po cztery latka mające 8O
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro sty 11, 2017 20:18 Re: Było sobie kotków pięć część 9

agusialublin pisze:
MB&Ofelia pisze:Koko. Ofelku też myje ząpki, to znaczy Duża jej myje takim czymś co się kapie i to się nazywa stomodine i Ofelku tego nie lubi i ma nawet swoją malutką ściotku do ząpków.
Ja nie muszę myć ząpków bo nie mam, jezdę ściorbata totalmnie :oops:
Mała Ciorna Carmen


To Karmusia nie ma ząbków?

Nie ma ni jednego. W ubiegłym roku najpierw Ofelia miała czyszczone zęby i parę było do wyrwania. Niedługo później znalazłam kociego kła na podłodze i próbowałam zajrzeć w paszcze, czyjej to. Ofelii kłów się doliczyłam, jak ziewała, więc padło na Małą Czarną. Akurat była pora szczepienia, poprosiłam weta żeby jeszcze jej zajrzał do paszczy no i wyszedł straszny stan zapalny. Miała mieć usuniętą część zębów, ale w rezultacie wyrwał wszystkie, stwierdził że nie ma co zostawiać tych 3 co ewentualnie były do uratowania.
Całe szczęście, że Czarnidełko radzi sobie z jedzeniem, nawet chrupki zjada. No i zmienił jej się zapach futerka - zawsze miała taki swój charakterystyczny, jakby lekko słodki zapach, a po usunięciu zębów nagle futerko przestało pachnieć. Przypuszczam że ten zapach był od stanu zapalnego, musiał się już od dawna rozwijać, pewnie odkąd ją znalazłam, tyle że wcześniej nie wyłapałam problemu.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 11, 2017 20:20 Re: Było sobie kotków pięć część 9

No malutkie :roll:

Wiesz co ? My to jesteśmy nienormalne . Inni ludzie spędzają urlopy jeżdżac gdzies , zwiedzając , odpoczywaj c , odwiedzajac . A my ? Lekarze weterynarze ,remonty . Pranie sprzątanie porządki .
Jakby nas wywiózł na Saharę na urlop , to bysmy pustynie zaczęły zamiatać .

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 245 gości