Moje kocie córeczki - Lady ❤ i Stefi ❤

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 19, 2016 10:50 Re: Moja córeczka Lady <3

Jak woli wariować, zamiast "mówić" to wszystko w normie :mrgreen:

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob lis 19, 2016 11:59 Re: Moja córeczka Lady <3

Skontaktuj się z Powszechną Sterylizacją - powinni pomóc - trzeba koniecznie coś zrobić, bo szkoda tych kotów...
ser_Kociątko
 

Post » Sob lis 19, 2016 22:21 Re: Moja córeczka Lady <3

Lady chyba zapomniała, że dzisiaj sobota i chwilę po 6 rano zaczęła mnie budzić. Zaczęło się od machania mi ogonem po twarzy, a gdy już się trochę przebudziłem i wpół przytomny próbowałem ją przenieść w inne miejsce, zaczęło się gryzienie ręki. Ostatecznie przykryłem się cały kołdrą, wystawały jedynie włosy. To jednak nie było dla niej przeszkodą w dalszym budzeniu mnie i zaczęła gryźć moje włosy :lol:. Niezbyt zadowolony, wstałem z łóżka i poszedłem nałożyć jej jedzonko. Nawet go nie ruszyła, wolała dalej mnie zaczepiać. Później jednak okazała mi miłosierdzie i pozwoliła zdrzemnąć się jeszcze dwie godzinki 8).

Kropienie oczu i uszu Lady to istny horror. Mała wyrywa się i rzuca, a do tego głośno krzyczy. Gdybym musiał to robić sam, na pewno nie dałbym rady :oops:. Całe szczęście, ucho wygląda już odrobinę lepiej, a i oczka też jakby mniej ropiały :ok:.

Na koniec przesyłam jeszcze dwie fotki śpiącej Lady:

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Sob lis 19, 2016 23:27 Re: Moja córeczka Lady <3

Jaka piękna bielutka istota :D Pięknie wkąponuje się na święta w roli śnieżynki :D Jakby moje były takie bialutkie to chodziłyby ciągle żółte lub szare :twisted: :twisted:

Raqel

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Śro lis 09, 2016 10:44

Post » Sob lis 19, 2016 23:59 Re: Moja córeczka Lady <3

Witamy w wątku :ok:. Lady jak do nas przyjechała to była taka trochę żółtawa, ale na przywitanie ją wykąpaliśmy i zrobiła się biała :lol:.

Moje maleństwo skończyło dzisiaj trzy miesiące! W przeciągu trzech tygodni przytyła 300 gram i sporo urosła :birthday: :201461.
Ostatnio edytowano Nie lis 20, 2016 0:06 przez Zefir, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie lis 20, 2016 0:01 Re: Moja córeczka Lady <3

Ale słodzinka urocza :1luvu: :1luvu: :1luvu: Dobrze, że poszedłeś z nią do lekarza :)
Co do sterylizacji kotek od cioci to mozesz spytać u wetki ile bierze za sterylkę kotów wolnożyjących, może się okazać, że cena Cię zaskoczy i wcale drogo nie będzie. Czasem weci robią to nawet za darmo.

Wszystkiego najlepszego Lady :birthday: zdrowia i wielu szczęśliwych lat i życzę Ci, żebyś doczekała się towarzystwa :ok: :cat3: :balony:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 20, 2016 0:30 Re: Moja córeczka Lady <3

Dziękuję za życzonka dla Lady :ok: :balony:.

Muszę się czymś pochwalić. Mała nie była przedtem zainteresowana drapakiem, nawet do niego nie podchodziła. Postanowiłem przenieść go w inne miejsce i to okazało się być strzałem w dziesiątkę. Przed chwilą Lady ochoczo zaczęła go drapać. Cieszę się jak małe dziecko z tego powodu :mrgreen:. Oby nie był to tylko jednorazowy epizod :roll:.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie lis 20, 2016 8:21 Re: Moja córeczka Lady <3

Zefir pisze:Dziękuję za życzonka dla Lady :ok: :balony:.

Muszę się czymś pochwalić. Mała nie była przedtem zainteresowana drapakiem, nawet do niego nie podchodziła. Postanowiłem przenieść go w inne miejsce i to okazało się być strzałem w dziesiątkę. Przed chwilą Lady ochoczo zaczęła go drapać. Cieszę się jak małe dziecko z tego powodu :mrgreen:. Oby nie był to tylko jednorazowy epizod :roll:.


Na pewno nie, jeszcze będę od tego drapania "lecieć wióry" :)

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie lis 20, 2016 10:32 Re: Moja córeczka Lady <3

Biedna, oby szybko jej to uszko wyzdrowiało :( A jak przeszła kąpanie po przyjeździe do was? Bo z moimi jest koszmar, chciałam delikatnie przyzwyczaić Amora do kąpieli, ale niestety zaraz po tym jak do nas trafił, zdarzyła się sytuacja kryzysowa - wlazł w swoją własną kupę, i musiałam go po prostu wrzucić do zlewu :D Średnio mu się to spodobało, więc teraz wierzga i kopie, i nie daje się normalnie umyć :roll:
Zapraszamy do naszego wątku, o tutaj -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=177446
Jak i na naszego Facebooka, to ten tutaj -> https://www.facebook.com/osiemlapek/

Obrazek

Amorion

Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Od: Nie paź 16, 2016 8:55
Lokalizacja: Opole

Post » Nie lis 20, 2016 13:36 Re: Moja córeczka Lady <3

Lady zaprzyjaźniła się już z drapakiem na całego, dzisiaj znowu go ochoczo drapała :ok:. Jestem z niej dumny <3.

Amorion mała pierwszą kąpiel zniosła nawet dobrze, trochę pokrzykiwała i lekko się wyrywała, ale nie było źle. Dwa tygodnie później musieliśmy ją jeszcze raz wykąpać, bo za pierwszym razem to było tak trochę na szybko i zostało jej trochę żółtych odbarwień. Tym razem nie było już tak wesoło. Krzyczała znacznie głośniej niż ostatnio i za wszelką cenę chciała uciec... Z kropieniem oczu i uszu jest podobnie, też się tak rzuca i krzyczy :strach:.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie lis 20, 2016 13:39 Re: Moja córeczka Lady <3

Brawo i gratulacje za drapak, są koty które chętnie jadą pazurami po meblach i wszystkim, o co da się pazur zaczepić, ale drapakiem gardzą i na kilometr omijają. Widocznie co zakazane to spoko :smokin:

Na temat kąpieli się nie wypowiem, raz musiałam czarnego wyprać i to nie całego nawet, to tak się darł że bałam się żeby sąsiedzi po Animal patrol nie zadzwonili :twisted:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Nie lis 20, 2016 13:55 Re: Moja córeczka Lady <3

kotelsonciorny pisze:Na temat kąpieli się nie wypowiem, raz musiałam czarnego wyprać i to nie całego nawet, to tak się darł że bałam się żeby sąsiedzi po Animal patrol nie zadzwonili :twisted:

No to dobrze że tylko raz musiałaś, a nie częściej :lol:. Czytałem, że kota można przyzwyczaić do kąpania, jeśli zacznie się od małego, ale Lady jest chyba wyjątkiem. Była już kąpana 3 razy (raz u cioci, bo miała pchełki i dwa razy u mnie), a z każdym razem coraz gorzej znosi kąpiel :roll: .
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon lis 21, 2016 17:59 Re: Moja córeczka Lady <3

Fajna historia
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon lis 21, 2016 19:17 Re: Moja córeczka Lady <3

Nie wiem co mam myśleć. Z jednej strony z uszkami i oczkami już lepiej, ale pojawiły się inne niepokojące dolegliwości. Lady wczoraj prawie cały dzień kichała, na szczęście dzisiaj niemalże wcale. Straciła apetyt i drugi dzień prawie cały czas śpi. Przed chwilą karmiłem ją z palca i o dziwo trochę zjadła, a tak to miseczkę omijała. Nawet kupiłem jej mleko bez laktozy, ale też za dużo go nie wypiła. Czyżby po drodze do weterynarza zmarzła i stąd zaostrzenie objawów kociego kataru?
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Wto lis 22, 2016 8:28 Re: Moja córeczka Lady <3

Obserwuj. A najlepiej skontaktuj sie z wetem prowadzacym
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Meteorolog1 i 301 gości