Moje kocie córeczki - Lady ❤ i Stefi ❤

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 06, 2018 14:37 Re: Moja córeczka Lady <3

mir.ka pisze:fajne kocie znalazłeś :ok:

a to kot czy kotka? :mrgreen:

Koteczka, wabi się Lady junior :lol:

Matury poszły mi całkiem dobrze, jak na razie znam tylko wyniki ustnych, ale o pisemne się nie martwię, bo zdać na pewno zdałem, pytanie tylko na ile procent :)

Lady od rana szaleje. Wstała już o 2:30 i zaczęła wariować na balkonie, do tego stopnia, że obudziła moich rodziców. Tata przyniósł ją do mojego pokoju, zamknął drzwi i poszedł dalej spać. Jednak kocica nie dawała za wygraną, dalej wariowała i hałasowała. Ja mam mocny sen i mi to jakoś specjalnie nie przeszkadzało, ale za to hałasy znowu obudziły tatę, który zaniósł Lady z powrotem na balkon :lol:. Później jak wstałem to kocica dalej szalała, włączyła tryb konia i biegała sprintem z mojego pokoju na balkon i tak w kółko :ryk:.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Czw cze 07, 2018 7:04 Re: Moja córeczka Lady <3

Zefir pisze:
mir.ka pisze:fajne kocie znalazłeś :ok:

a to kot czy kotka? :mrgreen:

Koteczka, wabi się Lady junior :lol:

Matury poszły mi całkiem dobrze, jak na razie znam tylko wyniki ustnych, ale o pisemne się nie martwię, bo zdać na pewno zdałem, pytanie tylko na ile procent :)

Lady od rana szaleje. Wstała już o 2:30 i zaczęła wariować na balkonie, do tego stopnia, że obudziła moich rodziców. Tata przyniósł ją do mojego pokoju, zamknął drzwi i poszedł dalej spać. Jednak kocica nie dawała za wygraną, dalej wariowała i hałasowała. Ja mam mocny sen i mi to jakoś specjalnie nie przeszkadzało, ale za to hałasy znowu obudziły tatę, który zaniósł Lady z powrotem na balkon :lol:. Później jak wstałem to kocica dalej szalała, włączyła tryb konia i biegała sprintem z mojego pokoju na balkon i tak w kółko :ryk:.



a cóż ją tak rozbawiło? :201479 :201479
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 07, 2018 22:20 Re: Moja córeczka Lady <3

Nie wiadomo, ale dzisiejszej nocy też szalała. Przez to, że ostatnimi czasy spędzała noce na balkonie, chyba przestawiła się na nocny tryb życia :roll:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Czw cze 07, 2018 23:04 Re: Moja córeczka Lady <3

Zefir pisze:
mir.ka pisze:fajne kocie znalazłeś :ok:

a to kot czy kotka? :mrgreen:

Koteczka, wabi się Lady junior :lol:

Matury poszły mi całkiem dobrze, jak na razie znam tylko wyniki ustnych, ale o pisemne się nie martwię, bo zdać na pewno zdałem, pytanie tylko na ile procent :)

Lady od rana szaleje. Wstała już o 2:30 i zaczęła wariować na balkonie, do tego stopnia, że obudziła moich rodziców. Tata przyniósł ją do mojego pokoju, zamknął drzwi i poszedł dalej spać. Jednak kocica nie dawała za wygraną, dalej wariowała i hałasowała. Ja mam mocny sen i mi to jakoś specjalnie nie przeszkadzało, ale za to hałasy znowu obudziły tatę, który zaniósł Lady z powrotem na balkon :lol:. Później jak wstałem to kocica dalej szalała, włączyła tryb konia i biegała sprintem z mojego pokoju na balkon i tak w kółko :ryk:.

Hahahaa jak w kocie Simonie Twoj tata :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw cze 07, 2018 23:06 Re: Moja córeczka Lady <3

Zefir pisze:Ostatnimi czasy kiepsko było u mnie z czasem - koniec szkoły, matura, a później szukanie pracy. Ale wszystko się powoli uspokaja, więc postaram się częściej pisać :D.

Lady miewa się dobrze, całe dnie spędza na balkonie, nawet już w domu nie chce spać.

Stopniowo wykańcza swoje drapaki... Ten na balkonie to tak rozszarpała, że już za bardzo nie ma co drapać :roll:.

Parę tygodni temu zdarzyło jej się dwa razy zwymiotować (z odstępem paru dni). Już zaczynałem się martwić, ale całe szczęście więcej się to nie powtórzyło :).

Nie długo zbliża się też termin szczepienia, więc muszę coś pomyśleć o odrobaczeniu. Tak myślałem o Cestal Cat, akurat kupiłbym 3 tabletki - półtora tabletki teraz i półtora za 3 tyg. I w przyszłym miesiącu można by było już szczepić.

Lady doczekała się też kociego towarzystwa... Zobaczcie sami :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Początki były ciężkie, nie obyło się bez krzyku i początkowego niezadowolenia rezydentki :lol:

Obrazek

Jednak z czasem Lady zaakceptowała nową koleżankę :D

Obrazek

Obrazek

No co za łobuz! W pierwszym zdj na ekranie telefonu mówię - wow, wreszcie! Co to za dziwny kot? Ale maly, to dziwny! Zaraz zobaczymy dokladniej.
A reszta zdjęć.... pokazała jaka ze mnie naiwniaczka :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw cze 07, 2018 23:07 Re: Moja córeczka Lady <3

hutek pisze:Napisz cos wiecej o adopcji malej

:ryk: :piwa: Hutek jak zwykle - powaga :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt cze 08, 2018 6:41 Re: Moja córeczka Lady <3

O kurcze tez nie bylam pewna, maz mowi od razu, ta kolezanka to z porcelany :ryk:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt cze 08, 2018 7:26 Re: Moja córeczka Lady <3

klaudiafj pisze:
hutek pisze:Napisz cos wiecej o adopcji malej

:ryk: :piwa: Hutek jak zwykle - powaga :mrgreen:

Chyba sie nie doczekam
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt cze 08, 2018 7:37 Re: Moja córeczka Lady <3

To nas wkreciles, zawodowo :ryk: :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt cze 08, 2018 8:49 Re: Moja córeczka Lady <3

Moli25 pisze:To nas wkreciles, zawodowo :ryk: :smokin:

Dokladnie
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Sob cze 09, 2018 18:17 Re: Moja córeczka Lady <3

hutek pisze:
Moli25 pisze:To nas wkreciles, zawodowo :ryk: :smokin:

Dokladnie

Dobrze że tytułu nie zmieniłeś, bo wtedy by była rekordowa ilość wejść na watek :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob cze 09, 2018 20:24 Re: Moja córeczka Lady <3

Nie no, stwierdziłem, że zmiana tytułu to już by była przesada, ale nie ukrywam, że przeszło mi to przez myśl :lol:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Sob cze 09, 2018 21:21 Re: Moja córeczka Lady <3

Ja też się zdziwiłam czemu tytuł nie zmieniony - uznałam, że tak wiele przeżyć, że nie było dotąd czasu ;p
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw cze 14, 2018 23:36 Re: Moja córeczka Lady <3

hutek pisze:Napisz cos wiecej o adopcji malej

Tiaaa.. Kto Lady podrzuca takie dopasowane elementy dekoracji ? :mrgreen: I od razu po pysiu widać, że kolejna baba w stadzie :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 15, 2018 9:16 Re: Moja córeczka Lady <3

Pięknie do siebie pasują :)

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake, Silverblue, Wojtek, zuza i 106 gości