Moje kocie córeczki - Lady ❤ i Stefi ❤

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 16, 2017 18:03 Re: Moja córeczka Lady <3

Sliczne koty... po prostu ogromny szacun za to co zrobiłeś.

Potwierdzam, od robaków może być 3 powieka. MOże wet da tabletke i będzesz mogł go jakos "sam" odrobaczyc.

Lady jak zawsze cudowna. Te pozostałe też piękne, podejrzewam że z taką urodą bardzo szybko znalazły by kochający dom.
Są wyjątkowe.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob wrz 16, 2017 18:19 Re: Moja córeczka Lady <3

Az dziwne ze biale koty sa bezdomne. Zawsze myslalam ze wolnozyjace maja umaszczenia kryjace jak czarne czy buraski, zeby mogly sie schowac i byc niewidoczne.
Ech...
Cudne zdjecia! Przepiekne koteczki :) ale sobie podrapala ta malutka :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob wrz 16, 2017 19:13 Re: Moja córeczka Lady <3

Doczytalam co u Was i rozczulilam się Twoją postawą i opieką nad koteczkami. Dzięki tobie Iwonka żyje :201494 :201494 :201494
Wieś to nadal ciemnogrod jeżeli chodzi o traktowanie zwierząt domowych :placz: niestety kary są za male a i inspektorów sprawdzajacych warunki ich bytowania też.
Jesteś super facetem. Pozdrowienia dla Was. :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 16, 2017 21:55 Re: Moja córeczka Lady <3

Gosiagosia również pozdrawiamy :201461

Dziewczyny na pewno szybko znalazłyby nowy, kochający dom, gdyby tylko ''właścicielka'' się na to zgodziła. Nie rozumiem co jej za różnica, skoro i tak nie potrafi należycie o nie zadbać :evil:.

Iwonka była w zaawansowanej ciąży i jeszcze przed kastracją zaczęła produkować mleko. Jakie było moje zdziwienie gdy trzy dni po jej wypuszczeniu, byłem świadkiem jak jej czteromiesięczny brat doił mleko z jej piersi 8O. Myślałem, że po takim czasie mleko samo zniknie, a jednak nie.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie wrz 17, 2017 8:00 Re: Moja córeczka Lady <3

Zefir pisze:Gosiagosia również pozdrawiamy :201461

Dziewczyny na pewno szybko znalazłyby nowy, kochający dom, gdyby tylko ''właścicielka'' się na to zgodziła. Nie rozumiem co jej za różnica, skoro i tak nie potrafi należycie o nie zadbać :evil:.

Iwonka była w zaawansowanej ciąży i jeszcze przed kastracją zaczęła produkować mleko. Jakie było moje zdziwienie gdy trzy dni po jej wypuszczeniu, byłem świadkiem jak jej czteromiesięczny brat doił mleko z jej piersi 8O. Myślałem, że po takim czasie mleko samo zniknie, a jednak nie.



zdarza się, że kotce do sterylizacji pojawia się mleko w sutkach jak są małe kociaki w pobliżu, choć 4 miesięczny to juz spory kociak
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 17, 2017 8:01 Re: Moja córeczka Lady <3

.

Kocice pierwsze co zrobiły po wyjściu z klatki, to zaczęły drapać. W sumie nie dziwię się im, tyle czasu były pozbawione tej przyjemności :mrgreen:.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


taki drapak jest najlepszy :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 17, 2017 8:18 Re: Moja córeczka Lady <3

Piękne kocice. Zefir, ukłony i szacun za akcję!

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Wto wrz 19, 2017 7:53 Re: Moja córeczka Lady <3

Piękne kocice. Naprawde.
Jak się mają?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro wrz 20, 2017 14:03 Re: Moja córeczka Lady <3

Wow, Zefir bardzo podziwiam twoje zaangażowanie w pomoc krewniaczkom Lady. Odwaliłeś kawał dobrej roboty! :1luvu: :201494
Co do kotów na wsi, to nawet szkoda gadać... Obecnie sama mieszkam na zadupiastej wioseczce i o ile ludzie są naprawdę mili i życzliwi, to niestety ich podejście do kotów jest sto lat do tyłu! Tu małe, niepotrzebne kocięta "uczy się pływać", albo w worek i do lasu. I nikt nie robi z tego problemu! Dla mieszkańców wsi to normalne! Szczepienie kotów? Wizyty u weterynarza? A po co?! Karmić koty? Niech se myszy łapią! W którymś poście pytałeś, po co takim ludziom koty - do wyłapywania gryzoni! Kot ma łapać myszy, spać w stodole i tyle. Jak się okoci, to do wora i jest spokój na pół roku. Kot nie wróci/zgubi się, to się weźmie nowego, no przecież na wiosce kotów pełno! W większości brudne, zabiedzone, wychudzone, a do głaskania garną się tak, że aż żal za serce ściska. Człowiek nie nadąży pomagać, bo co jednego dokarmi i oporządzi (oczy z ropy przemyje, odpchli/odrobaczy), to taki kot po pewnym czasie znika i już nie wraca, a na jego miejsce sąsiedzi biorą sobie nowego... I cyrk od nowa! A teraz przyznaj się takim sąsiadom, że twój kot nie dość, że wysterylizowany, to jeszcze niewychodzący! Na wiosce kot niewychodzący?! Fanaberie jakieś!!! Pewnie jakaś miastowa dziwaczka, ot co! :)
Pozdrowionka i głaski dla Lejdusi :201461
ObrazekObrazek
Majusiowy wątek oraz Instagram

Chinchira

Avatar użytkownika
 
Posty: 153
Od: Pon maja 30, 2016 9:17

Post » Sob wrz 23, 2017 16:17 Re: Moja córeczka Lady <3

U kocic jak na razie dobrze, brzuszki już powoli zarastają, ranki pooperacyjne ładnie się zagoiły :ok:
U drugiego kocurka (czarnego), z tego samego miotu co biały, pojawiła się trzecia powieka. To potwierdza moją teorię o zarobaczeniu, gdyż u tego kocurka nie było widać za bardzo objawów kociego katarku, oczy nie ropiały, nosek jak należy. Już nawet mam plan jak odrobaczyć to towarzystwo, muszę jedynie załatwić parafinę i dowiedzieć się po jakim czasie od odrobaczenia należy ją podać. Może ktoś wie?

We wtorek, w dniu w którym Lady kończyła 13 miesięcy, ja zdałem prawo jazdy :smokin:. Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, jak nic to Lady przyniosła mi szczęście :201494
Lady niedawno przeżywała drugie dzieciństwo. Ciągle miała ochotę na zabawę, szczególnie wędką od Atta. Nawet nie musiałem machać tą wędką, wystarczyło, że położyłem na ziemię, a ona sama się nią bawiła. Dodatkowo zaczęła udawać Spidermana i skakać po ścianach 8O. Zawszę jak wskakiwała na łóżko, to pierw wskakiwała na pufę i z puchy na łóżko. A teraz zaczęła skakać z pufy na ścianę i dopiero ze ściany na łóżko 8O.

Aktualnie nieco się uspokoiła, lecz z kolei zrobiła się niesamowitą pieszczochą, co raczej nie jest w jej stylu (ale nie narzekam :1luvu:). No i co najważniejsze, znów zaczęła spać ze mną w łóżku :201461. Czym pogoda za oknem robi się gorsza, tym Lady robi się bardziej leniwa. Zwiększył jej się również apetyt, do tego stopnia, że wskoczyła ostatnio do lodówki 8O. Ogólnie sytuacja była taka, że otworzyłem lodówkę, by wyciągnąć sobie coś do jedzenia, a Lady, która pilnowała moich nóg (w nadziei, że i ona dostanie jakiś smakołyk), wskoczyła do lodówki. Pierwszy raz takie coś zrobiła :lol:.

Lady nigdy nie zwracała uwagi na inne koty za siatką. Wielokrotnie próbowałem zwrócić jej uwagę na jakiegoś kota, który chodził akurat po dachu, lecz ona zachowywała się tak, jakby go nie widziała. Ostatnio jednak jej uwagę zwrócił czarny kocurek mojej sąsiadki, który większość dnia spędza na dworze.

Obrazek

Wzroku od niego nie mogła oderwać :lol: Jak zacząłem go wołać, to spojrzał się w naszą stronę i jeszcze dodatkowo zamiauczał, łagodnym głosem :201461.

Na poniższym zdjęciu Lady, która przytuliła się do mojej stopy. Dodatkowo delikatnie wbiła pazurki w moją stopę, bym jej nie zabrał :1luvu:

Obrazek

A tutaj krzyczy :lol:

Obrazek

Odpoczywa :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Trochę jej ciasno, ale wygodnie :ryk:

Obrazek

Lady uzbierała koszyk grzybów :201494

Obrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie wrz 24, 2017 8:02 Re: Moja córeczka Lady <3

Na poniższym zdjęciu Lady, która przytuliła się do mojej stopy. Dodatkowo delikatnie wbiła pazurki w moją stopę, bym jej nie zabrał :1luvu:

Obrazek
teraz chłodniej to koty bardziej się przytulają


Trochę jej ciasno, ale wygodnie :ryk:

Obrazek
musisz kupic następny większy drapak :wink:



Lady uzbierała koszyk grzybów :201494

Obrazek
zdolna koteczka, tyle grzybów nazbierać :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 24, 2017 8:52 Re: Moja córeczka Lady <3

Cudna ona jest.
Gratuluję zdania prawo jazdy. Oczywiste jest to że lady przyniosła Ci szczęście :-)

Lady to Twój pierwszy kotek?

Ładne grzyby. My aktualnie to prawdziwki targamy wow.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 24, 2017 8:54 Re: Moja córeczka Lady <3

O czekaj nawet mam 1 zdjęcie :-) Obrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 24, 2017 9:27 Re: Moja córeczka Lady <3

Gratuluję zdania prawa jazdy :)
Bardzo przydatna rzecz :)

Lady jak zawsze urocza i śliczna.

Jest bardzo wyjątkowa. Trafiła ci się śliczna kocica.

Zima idzie to kotely się tula.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie wrz 24, 2017 12:41 Re: Moja córeczka Lady <3

No przecież Lady to jeszcze jest dziecko :mrgreen:
Gratuluję zdania prawka!!!! Ależ to życie ułatwia :D Wiem, bo prawka nie mam ;p Mąż musi mnie wozić :D
Piękne zbiory grzybków :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości