Moje kocie córeczki - Lady ❤ i Stefi ❤

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 27, 2018 19:46 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

Kurczę, nie chcesz studiować w Białymstoku ?
Mam wakat na magazyniera i znaleźć nie mogę :lol:

Ja do swojej pierwszej pracy mogę zaliczyć staż w zakładach mięsnych :ryk:
To jest moje jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć na rynku pracy.

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon sie 27, 2018 20:12 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

Moją pierwszą pracą było wykładanie towaru w biedronce. Dźwiganie nie było jeszcze takim problemem, dało się przyzwyczaić, ale to nie była praca na moje nerwy. Chociażbym biegał z tym towarem, to zawsze był problem, że za wolno :roll:. A dodatkowo całkowity brak szacunku do pracownika.

Teraz przez trzy miesiące pracowałem na produkcji jako monter i praca wcale nie jest taka ciężka. Nawet nie ma porównania do pracy w markecie. Chociaż to zapewne też zależy do jakiego zakładu się trafi i na jakie stanowisko :). Jedynie nogi mogą boleć, ale do tego da się przyzwyczaić.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon sie 27, 2018 20:14 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

Podpowiem tylko, jakbyś rozważał oferty: Wabco to nie jest dobra firma (produkcja, magazyn). :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sie 27, 2018 20:18 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

Dzięki za radę, będę wiedział, żeby unikać tej firmy :ok: Na szczęście jest tyle zakładów we Wrocławiu i praktycznie wszędzie szukają ludzi do pracy, że jak w jednym zakładzie mi się nie spodoba, mogę iść do innego :mrgreen:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon sie 27, 2018 20:34 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

Zefir pisze:Moją pierwszą pracą było wykładanie towaru w biedronce. Dźwiganie nie było jeszcze takim problemem, dało się przyzwyczaić, ale to nie była praca na moje nerwy. Chociażbym biegał z tym towarem, to zawsze był problem, że za wolno :roll:. A dodatkowo całkowity brak szacunku do pracownika.


U mnie w Biedrze jest taki fajny starszy pan, który totalnie bez stresu, na pełnym luziku sobie pracuje. Największe kolejki do kasy u niego, bo powoli, na spokojnie. Towar wykłada też powolutku, układa kolorystycznie, gabarytowo, perfekcyjnie równo. Najbardziej wyluzowany pracownik z tych wszystkich biegających automatów.

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon sie 27, 2018 21:06 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

Jakbyś szukal pracy w gastronomii to daj znać :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon sie 27, 2018 21:17 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

Moli25 pisze:Jakbyś szukal pracy w gastronomii to daj znać :smokin:


Marta bedzie Twoja szefowa ;)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon sie 27, 2018 21:21 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

MonikaMroz pisze:
Moli25 pisze:Jakbyś szukal pracy w gastronomii to daj znać :smokin:


Marta bedzie Twoja szefowa ;)

Dobry pomysł. :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 27, 2018 22:00 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

Taką szefową to ja mogę mieć. Gdzie mogę składać CV? :mrgreen:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Śro sie 29, 2018 16:40 Re: Moja córeczka Lady - urodzinki, przeprowadzka i mały Bor

No proszę, jeszcze nie na miejscu, a już jesteś rozchwytywany :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie wrz 02, 2018 21:18 Re: Moja córeczka Lady - przeprowadzka i mały Borysek

Zefir pisze:Taką szefową to ja mogę mieć. Gdzie mogę składać CV? :mrgreen:

Mówią że jestem kiepska szefowa :smokin: :ryk:
Dobrze że mnie nie znasz, co niektórzy mnie tu znają i nie jestem lubiana :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon wrz 03, 2018 6:52 Re: Moja córeczka Lady - przeprowadzka i mały Borysek

Moli25 pisze:
Zefir pisze:Taką szefową to ja mogę mieć. Gdzie mogę składać CV? :mrgreen:

Mówią że jestem kiepska szefowa :smokin: :ryk:
Dobrze że mnie nie znasz, co niektórzy mnie tu znają i nie jestem lubiana :ryk:


Ciebie nie lubią? 8O 8O 8O 8O 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 03, 2018 23:49 Re: Moja córeczka Lady - przeprowadzka i mały Borysek

My już od soboty we Wrocławiu :201461

Pierwszy dzień był najgorszy. Wypuściłem Lady z transportera i wyszedłem dosłownie na kilka sekund z pokoju. Po powrocie nie mogłem jej znaleźć. Przeszukałem cały pokój, wołałem ją, kusiłem smakołykami - cisza. Wiedziałem jednak, że kot nie mógł wyparować, więc szukałem dalej. Po dłuższym czasie znalazłem ją pod grzejnikiem za szafą :roll:. Nie wiem jak ona się tam zmieściła.

Pierwsze parę godzin w nowym mieszkaniu spędziła głównie na ukrywaniu się, z krótkimi przerwami na oglądanie pokoju. Dopiero wieczorem zaczęła bardziej eksplorować pokój. Praktycznie nic nie jadła, dopiero przed pójściem spać skusiłem ją by skubnęła trochę BARFa. W środku nocy obudziła mnie, barankując.

Gdy rano wstałem, Lady nigdzie nie było. Sprawdziłem za łóżkiem, pod szafką i ostatecznie znalazłem ją za szafą pod grzejnikiem. Z upływem dnia, Lady zaczynała się już czuć coraz pewniej i stopniowo eksplorować balkon. Późnym popołudniem całkowicie przekonała się do balkonu i w końcu zaczęła czuć się jak u siebie :mrgreen:.

Obrazek

Niestety praktycznie przez cały dzień nic nie jadła i nie odwiedziła kuwety.

Dzisiaj było już coraz lepiej, Lady zaczęła czuć się jeszcze bardziej pewniej i przestała bać się każdego najmniejszego hałasu. W końcu odwiedziła też kuwetę, jednak apetyt wciąż ma słaby. Ma też już za sobą parę spotkań z Borysem, ale o tym już następnym razem :smokin:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Wto wrz 04, 2018 6:33 Re: Moja córeczka Lady - my już we Wrocławiu + Borysek

Brawo Królewno :1luvu:
Będzie coraz lepiej. Tego życzymy i trzymamy :ok: za przyjaźń z Boryskiem.
A koleżanka da się przekonać do lepszego jedzenia dla Boryska?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto wrz 04, 2018 8:57 Re: Moja córeczka Lady - my już we Wrocławiu + Borysek

:ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości