Moje kocie córeczki - Lady ❤ i Stefi ❤

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 28, 2018 13:18 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Klaudia nie smiej sie ;)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt wrz 28, 2018 14:24 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

ojej!!!
niecałe dwa miesiące temu znalazłam na drodze sobowtóra Lady :) mojego KORKA !!!
Obrazek

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Pt wrz 28, 2018 14:41 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Wypisz, wymaluj i .....wrzuc do kosza - toz to Korek 8O
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob wrz 29, 2018 19:29 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

kaarolina1 gdy jedna z forumowiczek podrzuciła mi link do waszego wątku, też byłem w szoku, że Korek jest tak bardzo podobny do Lady 8O Jak widać każdy ma swojego sobowtóra. Przynajmniej nie musisz się już zastanawiać jak będzie wyglądał Korek gdy dorośnie :lol:

Borys się już uspokoił, a raczej Lady go uspokoiła :mrgreen:. Parę razy go przegoniła, nakrzyczała na niego i skończył z tymi nachalnymi zalotami.

Między kotami wytworzyła się piękna przyjaźń, wprawdzie nie śpią jeszcze wtulone w siebie, ale myślę, że to kwestia czasu :ok:. Gdy za długo się nie widzą, urządzają śpiewy pod drzwiami. Jedno się wydziera po jednej stronie drzwi, drugie po drugiej. Już mnie parę razy obudzili o 6 rano, bo się stęsknili za sobą :roll:. Spacerują razem, ganiają się i uprawiają zapasy :mrgreen:. Nie wiecie jak bardzo mnie to cieszy, że tak się zaprzyjaźnili :201494.

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Sob wrz 29, 2018 20:06 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Ale współlokator dalej na tym niby żarciu i właścicielka nic nie robi w tej kwestii ?

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob wrz 29, 2018 20:13 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Zefir
Nie noglam się oderwać od Twojego wątku !!!
Lady jest prześliczna ! Super , ze słyszy bo podobno białaski często maja problem ze słuchem !
Jesteście oboje super❤️❤️❤️

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Sob wrz 29, 2018 21:09 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

kaarolina1 Dzięki za miłe słowa :1luvu:
Ja również odwiedziłem wasz wątek, ale z braku czasu nie dałem rady jeszcze przeczytać całego. Jak skończę to się odezwę u was :)

Chikita pisze:Ale współlokator dalej na tym niby żarciu i właścicielka nic nie robi w tej kwestii ?

Ciężki temat... Współlokatorka jest świadoma tego, że źle karmi, ale nic sobie z tego nie robi. Dużo mówi, mało robi. Twierdzi, że kupi lepszą karmę, za chwilę przychodzi z taką o podobnym składzie :roll:. Mimo wszystko jest spory postęp. Gdy się wprowadziłem, Borys jadł tylko suchego Whiskasa. Udało mi się namówić jego opiekunkę by wdrożyła do diety mokre, niestety ona wybrała to z dolnej półki. Borys od jakiegoś czasu je lepsze suche (które dostał ode mnie), ale niedługo się skończy i wtedy się okażę, czy współlokatorka zrobi jak mówiła i faktycznie kupi jakąś lepszą karmę, czy znowu przyniesie paszę dla kur.

Współlokatorka dzisiaj trafiła w markecie na mokrą karmę, 74% i 86% mięsa 8O. Mówi, że cena nie taka zła, więc liczę, że za sprawą tej karmy odpuści sobie te mokre Whiskasy i Felixy :)

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Sob wrz 29, 2018 21:53 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

To karma Biedrowa. 5,00 zł za taki czteropak bodajże. Może i jakieś mięso (aczkolwiek myślę, że w przeważającej części są to produkty pochodzenia zwierzęcego) tam jest, ale są też cukry, których (według mnie) w karmie być nie powinno.
Współlokatorka wydała miliony na kota, a żałuje na karmę ? Dziwności.

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob wrz 29, 2018 23:02 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Nie jest to idealna karma, ale na pewno lepsza od Whiskasa. Niestety współlokatorka nie daję się namówić na kupno dobrej karmy mokrej (np. z zooplusa), czasami by mnie zbyć, mówi, że jak dojdzie trochę z kasą to wtedy kupi :roll:.

Dzisiaj poznałem też okoliczności dołączenia Borysa do rodziny. Współlokatorka mówiła, że początkowo chciała wziąć kota ze schroniska. Odradziła jej to jednak znajoma, która wzięła kota ze schroniska i potem wydała majątek na jego leczenie. Później myślała o fundacji, ale stwierdziła, że za dużo z tym zachodu, a fundacją nawet przeszkadzało to, że miała wynajmowane mieszkanie, a nie własnościowe. No i wtedy zdecydowała się na kupno kota rasowego. Jej współpracownica prowadziła niedużą, domową hodowlę. Dwie kocice, ponoć rzadko rozmnażane. Tyle, że była to hodowla niezrzeszona z FIFe. Jednak współlokatorce raczej to nie przeszkadzało, liczyło się dla niej, że dbają o koty.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie wrz 30, 2018 12:20 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Zefir pisze:kaarolina1 Dzięki za miłe słowa :1luvu:
Ja również odwiedziłem wasz wątek, ale z braku czasu nie dałem rady jeszcze przeczytać całego. Jak skończę to się odezwę u was :)

Chikita pisze:Ale współlokator dalej na tym niby żarciu i właścicielka nic nie robi w tej kwestii ?

Ciężki temat... Współlokatorka jest świadoma tego, że źle karmi, ale nic sobie z tego nie robi. Dużo mówi, mało robi. Twierdzi, że kupi lepszą karmę, za chwilę przychodzi z taką o podobnym składzie :roll:. Mimo wszystko jest spory postęp. Gdy się wprowadziłem, Borys jadł tylko suchego Whiskasa. Udało mi się namówić jego opiekunkę by wdrożyła do diety mokre, niestety ona wybrała to z dolnej półki. Borys od jakiegoś czasu je lepsze suche (które dostał ode mnie), ale niedługo się skończy i wtedy się okażę, czy współlokatorka zrobi jak mówiła i faktycznie kupi jakąś lepszą karmę, czy znowu przyniesie paszę dla kur.

Współlokatorka dzisiaj trafiła w markecie na mokrą karmę, 74% i 86% mięsa 8O. Mówi, że cena nie taka zła, więc liczę, że za sprawą tej karmy odpuści sobie te mokre Whiskasy i Felixy :)

Obrazek

Obrazek



mięsa w tym karmach nie za wiele, więcej jest odpadków zwierzęcych - produkty pochodzenia zwierzęcego czyli nie wiadomo co
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 30, 2018 21:24 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

mir.ka pisze:mięsa w tym karmach nie za wiele, więcej jest odpadków zwierzęcych - produkty pochodzenia zwierzęcego czyli nie wiadomo co

Całkiem możliwe, więc będę dalej wiercił współlokatorce dziurę w brzuchu, by jednak zdecydowała się na lepszą karmę. Jednak jest to ciężki przypadek, bo co innego jakby była nieświadoma, że źle karmi, ale ona wie to i nic sobie z tego nie robi :evil:. Niestety powoli kończy się lepsza sucha i powiedziałem jej, że robię zamówienie na zooplusie i czy by nie chciała zamówić dla kota jakieś karmy, ale nie była zainteresowana :roll:. Zapewne pod koniec tygodnia przyniesie jakąś karmę z marketu :evil:.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon paź 01, 2018 0:48 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Lady mnie teraz zszokowała 8O Nie jest ona kocicą wylewną w uczuciach, można ją głaskać i miziać tylko wtedy, gdy ona ma na to ochotę. Przed chwilą zaczęła się łasić, włączyła traktorek, barankowała. I gdy przestałem ją głaskać i odszedłem kawałek, ugryzła mnie w nogę 8O. A to tylko dlatego, że chciała żebym ją dalej głaskał :roll:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon paź 01, 2018 15:13 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Lapala Cie tylko nie miala reki :p
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro paź 17, 2018 10:47 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Lady nigdy nie przepadała za piciem wody, jednak ostatnimi czasy to się zmieniło. Pije jej coraz więcej, a dodatkowo polepszył jej się też trochę apetyt :ok:
A Borys, jak to Borys... Tylko łobuzowanie mu w głowie. To coś zrzuci, to coś stłucze, to wejdzie gdzie nie trzeba :roll:. Ale za to coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Lady :1luvu:

Balkonowo :kotek:

Obrazek

Obrazek

Latający kot :ryk:

Obrazek

Obrazek

Trochę Borysa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na koniec, Borysek przytulający śpiącą Lady :1luvu:

Obrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Śro paź 17, 2018 10:54 Re: Moja córeczka Lady <3 - współlokator Borys s.54

Ale śliczne zdjecia.
Pasują do siebie kolorystycznie. Fajnie że tak sie razem bawią :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości