Moje kocie córeczki - Lady ❤ i Stefi ❤

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 20, 2017 14:34 Re: Moja córeczka Lady <3

Zefir pisze:
Atta pisze:I nawet on przestrzegał,że psom i kotom nie daje się krowiego mleka, bo mogą mieć od tego robaki. Potem dowiedziałam się, że spożywanie przez kota mleka czy śmietanki moze doprowadzić do problemów nerkowych.

O tym to nawet nie wiedziałem 8O. Słyszałem tylko, że niektóre koty nie tolerują laktozy i mogę po mleku dostać biegunki.

Wet odradzał mi kastrację Lady, ale na koniec powiedział, że jeżeli jednak bym się zdecydował, to on takie zabiegi przeprowadza :roll:.

ser_Kociątko pisze:Wpadnij czasem do nas ;)

Podczytuję wasz wątek już od jakiegoś czasu, więc wpadnę do was jeszcze nie raz :smokin:

Jutro wyjeżdżamy całą rodzinką na wesele i Lady zostanie trzy dni sama w domu. Całe szczęście udało mi się załatwić dochodzącą opiekę, która przyjdzie dwa razy dzienne :ok:. Pewnie po powrocie będzie foch :roll:



no bo jak może opuścić ukochanego kotka na tyle dni :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt paź 20, 2017 23:41 Re: Moja córeczka Lady <3

Biała piękność, rzadko widać koty całe białaski, które nie są rasowe. Jest ,mega!! :D

Mixed

Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Od: Pt paź 20, 2017 13:41
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 21, 2017 8:26 Re: Moja córeczka Lady <3

Mixed pisze:Biała piękność, rzadko widać koty całe białaski, które nie są rasowe. Jest ,mega!! :D

I jeszcze te oczy.... No jest przepiękna.
A co z podworkowcami co je miałeś pod chwilową opieka?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob paź 21, 2017 9:01 Re: Moja córeczka Lady <3

Mixed pisze:Biała piękność, rzadko widać koty całe białaski, które nie są rasowe. Jest ,mega!! :D

Witaj w wątku :piwa:
Chociaż gen białej sierści jest genem dominującym, to faktycznie ciężko jest trafić na całego białego dachowca.
Moli25 pisze:A co z podworkowcami co je miałeś pod chwilową opieka?

Brzuszki ładnie im się zagoiły i zarosły. Zawsze gdy odwiedzam ciocię, wita mnie Kiterowa i domaga się głaskania. Szkoda mi jej trochę, bo bardzo ciągnie ją do domu, a każą jej siedzieć na dworze :(.
Z kolei Iwonkę rzadko widuję, ona na ogół gdzieś się chowa.

Znajoma, która zgodziła się przychodzić i dokarmiać Lady, już wczoraj wysłała mi zdjęcie.

Obrazek

Zapytałem się jej, czy Lady jej nie osyczała, to odpisała, że nie, ale chodziła za nią i miauczała. Jednak dotknąć się nie dała.

Pewnie chodziła za nią, bo pilnowała swojego terytorium przed nieznajomym. Moja dzielna dziewczynka :201494.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Sob paź 21, 2017 17:55 Re: Moja córeczka Lady <3

Moje też mają focha jak ich zostawiamy a nie daj boże jak zabierzemy Emi a one w domu
:evil: dwa dni z głowy - po obrażane.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 21, 2017 18:01 Re: Moja córeczka Lady <3

U nas też zawsze foch, po powrocie nawet do tygodnia się utrzymuje :x
ser_Kociątko
 

Post » Sob paź 21, 2017 20:18 Re: Moja córeczka Lady <3

No mam nadzieje, że u nas takiego długiego focha nie będzie. Obstawiam max. dwa dni.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie paź 22, 2017 9:15 Re: Moja córeczka Lady <3

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 22, 2017 12:33 Re: Moja córeczka Lady <3

Dziękuję i wzajemnie :piwa:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie paź 22, 2017 14:18 Re: Moja córeczka Lady <3

Ja jestem jakas naiwna. Nie rozumiem jak ktos kto kończy weterynarie może byc takim konowalem. Dwoch kończy - jeden mądry, drugi konowal. Nie rozumiem tego. Może on nie byl weterynarzem? Powinno sie takich likwidowac z rynku! Bo sa zwyczajnie niebezpieczni, stanowią zagrożenie dla zdrowia i zycia zwierząt. Najlepiej jakby ktos wygranal temu wetowi niedouczenie, tak żeby mu poszlo w pięty. Bo co po cichej likwidacji, jak ten czlowiek umrze w nieswiadomosci jakim byl zlym wetem.
No nic. Pozostaje zapomnieć.

Ja nie zostawiam kotow nawet na 3 dni z opieka dochodząca - nie wyjezdzam wcale wtedy ;)

Glaski dla Lady :kotek:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie paź 22, 2017 15:48 Re: Moja córeczka Lady <3

U nas np. nie ma innego wyboru. Nikt zamieszkać tu nie chce, a ja nie oddam do kogoś.
Albo dochodząca albo brak wyjazdu, a nie zawsze da się nie wyjechać :)
ser_Kociątko
 

Post » Nie paź 29, 2017 22:21 Re: Moja córeczka Lady <3

Lady częściowo przekonała się do mojej znajomej, która przychodziła do niej podczas naszej nieobecności, pozwoliła jej się nawet pogłaskać. Jednak ostatniego dnia z niewiadomych przyczyn, Lady ostro ją osyczała i później już nawet nie dawała się dotknąć.

Dzień przed powrotem nawet mi się śniła i nie był to zbyt miły sen. W moim śnie, Lady, na moich oczach, wyskoczyła z balkonu. Na dworze zobaczyła dwa czarne koty i wystraszyła się ich, zaczęła uciekać i ostatecznie weszła na drzewo. Pobiegłem po nią, bałem się jednak, że nie zareaguje na moje wołanie i nie będzie chciała zejść. Całe szczęście moje obawy były bezpodstawne i od razu zeszła. Wziąłem więc ją na ręce i ruszyłem w stronę domu. Wtedy te dwa koty zaczęły za nami iść, a ja, by je odpędzić (bałem się, że Lady znowu się ich wystraszy), zacząłem na nie syczeć. Lady jednak pomyślała, że to na nią syczę i zaczęła się wyrywać 8O. No i w sumie na tym skończył się ten sen, bo obudziła mnie latająca koło mojej twarzy mucha :roll:. Po tym śnie, jeszcze bardziej tęskniło mi się za Lady.

Gdy wróciliśmy do domu, mina Lady mówiła wszystko. W pierwszej chwili była zdziwiona, po czym po chwili na jej twarzy pojawił się delikatny uśmiech. Nie spodziewała się nas. Widać było, że ucieszyła się na nasz widok, jednak dla zasady musiał być foch. Obserwowała nas z boku i obwąchiwała wszystkie bagaże. Foch nie trwał jednak długo, bo już tego samego dnia, wieczorem, pozwoliła się wygłaskać. Głaskaniu nie było końca, oboje się za sobą bardzo stęskniliśmy :1luvu:.

Przez następne dni, Lady była wyjątkową pieszczochą, ciągle łasiła się do głaskania :1luvu:. Jednak moich rodziców powitała zupełnie odwrotnie. Na drugi dzień od powrotu, pogryzła ich 8O. Czyżby chciała się na nich odegrać i dać nauczkę, za to, że zabrali mnie ze sobą na wesele? :ryk:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie paź 29, 2017 22:44 Re: Moja córeczka Lady <3

Parę archiwalnych fotek. Część już mogliście widzieć w konkursie kocich brzuszków, ale chciałbym by były również w wątku.

Pani prezes :smokin:

Obrazek

Zabawy karuzelą:

Obrazek

Obrazek

Tak wygląda szczotka już na początku czesania :kotek:

Obrazek

Na balkonie, jak było jeszcze ciepło :201461:

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon paź 30, 2017 7:54 Re: Moja córeczka Lady <3

Uwielbiam różowe Uszka i Podusie Lady :1luvu:
Uważam że takie wypady dobrze robią każdej ze stron :mrgreen:
Świat się nie zawali a odpocząć od siebie Trzeba czasami :mrgreen:

Zaczął się nowy rok studencki...
Ty już wybrałeś uczelnie?
Coś mi wypadło z głowy czy to już po czy to przed :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon paź 30, 2017 9:58 Re: Moja córeczka Lady <3

Dopiero za rok wybieram uczelnię, teraz jestem jeszcze w klasie maturalnej :)
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 136 gości