Kurka Złotopiórka i pierwszy tymczas

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 14, 2018 13:55 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

kwiryna pisze:Ide wieczorem do lazienki. Kot stoi i miauczy. W kuwecie kupa. Niezakopana!!! 8O szok i przerazenie.
Ale patrze gdzie kot patrzy...
Cma. Cma pod sufitem. Oto powod kocoej rozpaczy.

Wystarczy, że Lady zobaczy małą muszkę i już leci do ataku :lol:
Ćmy, pająki, muchy, jak tylko dorwie, to od razu zjada :)
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Sob lip 14, 2018 17:59 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

Zefir pisze:
kwiryna pisze:Ide wieczorem do lazienki. Kot stoi i miauczy. W kuwecie kupa. Niezakopana!!! 8O szok i przerazenie.
Ale patrze gdzie kot patrzy...
Cma. Cma pod sufitem. Oto powod kocoej rozpaczy.

Wystarczy, że Lady zobaczy małą muszkę i już leci do ataku :lol:
Ćmy, pająki, muchy, jak tylko dorwie, to od razu zjada :)

Żeby tak Lusia chciała...

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 14, 2018 18:31 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

Moze Lusia tez ganiala kiedys? My z Lady jestesmy mlodki ;) Kurka
Chociaz Mania niemal do konca za cmami latala. Mniejsze gabaryty tez. :) ale nie zjadala. Potrafila wsadzic sobie trofeum do legowiska- miala taka piramidke- i dokad ja nie wyrzucilam to lezalo :roll: kwiryna
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob lip 14, 2018 18:35 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

kwiryna pisze:Moze Lusia tez ganiala kiedys? My z Lady jestesmy mlodki ;) Kurka
Chociaz Mania niemal do konca za cmami latala. Mniejsze gabaryty tez. :) ale nie zjadala. Potrafila wsadzic sobie trofeum do legowiska- miala taka piramidke- i dokad ja nie wyrzucilam to lezalo :roll: kwiryna

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 16:02 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

Ciezkie przezycia wczoraj mialam. Leze sobie spokojnie na krzesle u Bebika a tu Duza Czarna przebiegle sie zakrada i hyc! mnie do transportera. Potem jeszcze lepiej bo transporter do wozka dzieciecego! I poprowadzila mnie do bialego fartucha. Krew mi ukradl i zagladal wszedzie i macal. Chwalil mnie, ze ladna jestem i blyszczaca ale ja sie nie dam nabrac na ladne slowka. No a na koniec jak wracalysmy zlapal nas WIELKI DESZCZ i BURZA 8O 8O 8O
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 19, 2018 18:58 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

kwiryna pisze:Ciezkie przezycia wczoraj mialam. Leze sobie spokojnie na krzesle u Bebika a tu Duza Czarna przebiegle sie zakrada i hyc! mnie do transportera. Potem jeszcze lepiej bo transporter do wozka dzieciecego! I poprowadzila mnie do bialego fartucha. Krew mi ukradl i zagladal wszedzie i macal. Chwalil mnie, ze ladna jestem i blyszczaca ale ja sie nie dam nabrac na ladne slowka. No a na koniec jak wracalysmy zlapal nas WIELKI DESZCZ i BURZA 8O 8O 8O

Za co Dużą pokarało - to wiadomo. Ale za co Ciebie?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 21:11 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

:ryk:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 19, 2018 21:13 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

Kureczko, chora jesteś? Czemu okradają Cię z krewki?
Drops zaniepokojony.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 21:19 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

zdrowa jak rybka. Tak powiedzial pan w bialym fartuchu. Tylko Duza Czarna sie martwila, ze tak malo jem. A ja po prostu wiecej nie potrzebuje. Bialy fartuch tylko powiedzial, ze trzeba mi kamien zdjac. Dziwne bo ja nie mam kamienia drzewa mam kawalek na balkonie.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 19, 2018 21:27 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

Cieszę się saniemowicie Kureczko. My też mało jemy a ten kamień to ja bym olał. Też mam (podobno) brzydkie ząbki ale duża stwierdziła, że uśpienie mnie jest bardziej niebezpieczne niż ten mało atrakcyjny zgryz. Puki jem i nie bolą ząbki to będziemy się turlać przez to nasze kocie życie bez wetów. Rybko - byle tak dalej :ok:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 21:42 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

kwiryna pisze:zdrowa jak rybka. Tak powiedzial pan w bialym fartuchu. Tylko Duza Czarna sie martwila, ze tak malo jem. A ja po prostu wiecej nie potrzebuje. Bialy fartuch tylko powiedzial, ze trzeba mi kamien zdjac. Dziwne bo ja nie mam kamienia drzewa mam kawalek na balkonie.

Inusia kiedyś też miała kamień na ząbkach. Była na usunięciu. Wetka obiecała, że odda mi ją z amełykańskim uśmiechem. Inusia wróciła do domu bez 4 ząbków, choć wetka przyznała się do usunięcia jednego (i za jeden mnie skasowała)

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 20, 2018 21:25 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

Mania prawie wszystkie miala pousuwane, miala chore dziasla.. Nasz wet ma specjalizacje ze stomatologii. Ale kamien jest niebezpieczny bo robi sie stan zapalny. Kurcia ma czerwone dziaselka :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt lip 20, 2018 21:28 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

kwiryna pisze:Mania prawie wszystkie miala pousuwane, miala chore dziasla.. Nasz wet ma specjalizacje ze stomatologii. Ale kamien jest niebezpieczny bo robi sie stan zapalny. Kurcia ma czerwone dziaselka :(

No to trzeba działać, nie ma wyjścia

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 21, 2018 14:59 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

kwiryna pisze:Mania prawie wszystkie miala pousuwane, miala chore dziasla.. Nasz wet ma specjalizacje ze stomatologii. Ale kamien jest niebezpieczny bo robi sie stan zapalny. Kurcia ma czerwone dziaselka :(

I trzeba kamień usunąć. Emi też idzie na kontrolę do stomatologa. Nie bój się Kureczko. Będę trzymać kciuki. Hugo

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 21, 2018 18:01 Re: Kurka Złotopiórka - nowe foty od str 23

Gosiagosia pisze:
kwiryna pisze:Mania prawie wszystkie miala pousuwane, miala chore dziasla.. Nasz wet ma specjalizacje ze stomatologii. Ale kamien jest niebezpieczny bo robi sie stan zapalny. Kurcia ma czerwone dziaselka :(

I trzeba kamień usunąć. Emi też idzie na kontrolę do stomatologa. Nie bój się Kureczko. Będę trzymać kciuki. Hugo

I ja też
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości