KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 25, 2019 7:22 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

zuza pisze:Mozna zabezpieczyc ogrod. A jak to wychodzi za drogo bo za duzy teren to woliera sie sprawdza.

a jak zabezpiecza się ogród? Siatka/ogrodzenie jest chyba do przejścia dla kota?

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Pt paź 25, 2019 7:44 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

Krewety, kota który wydaje się, że byłby idealny i dla mnie, bardzo Ci zazdraszczam. :P Może, jak kiedyś zdecydowałabym się na kota, miałabym też takie szczęście?
Dlatego też pisałam, że masz szczęście do swoich zwierząt. Idealnie pasują do rodziny.


Przyślę Ci zdjęcia na PW żeby Ci przedstawić moje futrzaki, tylko za jakiś czas, jak ogarnę trochę fotki, bo przyznam się, że od czasu śmierci naszej psicy nie mogę oglądać zdjęć, a to już 4 lata, teraz umarł pies i problem jeszcze się pogłębił, na większości zdjęć są razem. Zdjęcia więc robię, na pamiątkę 8) , ale nie oglądam.
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24332
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Pt paź 25, 2019 8:14 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

Feebee pisze:Krewety, kota który wydaje się, że byłby idealny i dla mnie, bardzo Ci zazdraszczam. :P Może, jak kiedyś zdecydowałabym się na kota, miałabym też takie szczęście?
Dlatego też pisałam, że masz szczęście do swoich zwierząt. Idealnie pasują do rodziny.


Przyślę Ci zdjęcia na PW żeby Ci przedstawić moje futrzaki, tylko za jakiś czas, jak ogarnę trochę fotki, bo przyznam się, że od czasu śmierci naszej psicy nie mogę oglądać zdjęć, a to już 4 lata, teraz umarł pies i problem jeszcze się pogłębił, na większości zdjęć są razem. Zdjęcia więc robię, na pamiątkę 8) , ale nie oglądam.


Jestem pewna, że miałabyś szczęście, ponieważ jest mnóstwo kotów do adopcji i jeśli tylko dasz ludziom od kotów znać, że szukasz spokojnego kota to jakiś się znajdzie. Dlatego uważam, że instytucja DT to świetne rozwiązanie, ponieważ pozwala poznac zwierzaki w nieco innych niz schronisko warunkach, a to zaś pomaga jak najlepiej dobrac potencjalny dom. :D

No i czekam zatem na fotki :)

Ps,
Kreweta wczoraj odwaliła piękny numer :) Mieliśmy wczoraj część psiego treningu w domu, ponieważ pracowaliśmy nad pewnym zachowaniem i mielismy rozlozone po podlodze miesko dla Nokauta, ktory mial mieska nie ruszyc. Siedzimy wszyscy na podlodze, Nokaut szkolony, aby miesa lezacego nie ruszac. Ladnie pracuje, panuje nad emocjami. Ale za to Kreweta z partyzanta i zaa plecow pana trenera robila zasadzkę na mięcho. :D A jaka byla wsciekla i rozkrzyczana jak stawaismy jej na drodze do kradziezy. :D Tu chyba tylko egzorcysta a nie behawiorysta pomoze :ryk:

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Pt paź 25, 2019 9:32 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

To tak jak u mnie - bawię się z czasem z dwoma psami (na zmianę ), że im pokazuję smakołyk, chowam do słoika, zakręcam, a potem pies czeka siedząc az schowam słoik w drugim pokoju
wracam i mówię "szukaj?
i pies leci jak błyskawica, znajduje słoik -tyle ze na słoiku siedzi kot , obejmując słoik ze wszystkich stron i ma jednoznaczną minę, że nie odda
a pies powinien słoik pacnąć łapą, wtedy go bym pochwaliła i dostałby smakołyk ze słoika

a tymczasem słoik został przejęty

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt paź 25, 2019 9:49 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

Patmol pisze:To tak jak u mnie - bawię się z czasem z dwoma psami (na zmianę ), że im pokazuję smakołyk, chowam do słoika, zakręcam, a potem pies czeka siedząc az schowam słoik w drugim pokoju
wracam i mówię "szukaj?
i pies leci jak błyskawica, znajduje słoik -tyle ze na słoiku siedzi kot , obejmując słoik ze wszystkich stron i ma jednoznaczną minę, że nie odda
a pies powinien słoik pacnąć łapą, wtedy go bym pochwaliła i dostałby smakołyk ze słoika

a tymczasem słoik został przejęty

:ryk: chciałabym zobaczyć minę psa :D

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Pt paź 25, 2019 10:54 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

a.m pisze:(...)
Kreweta wczoraj odwaliła piękny numer :) Mieliśmy wczoraj część psiego treningu w domu, ponieważ pracowaliśmy nad pewnym zachowaniem i mielismy rozlozone po podlodze miesko dla Nokauta, ktory mial mieska nie ruszyc. Siedzimy wszyscy na podlodze, Nokaut szkolony, aby miesa lezacego nie ruszac. Ladnie pracuje, panuje nad emocjami. Ale za to Kreweta z partyzanta i zaa plecow pana trenera robila zasadzkę na mięcho. :D A jaka byla wsciekla i rozkrzyczana jak stawaismy jej na drodze do kradziezy. :D Tu chyba tylko egzorcysta a nie behawiorysta pomoze :ryk:


Męczycie kotka. :!:




:P
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24332
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Pt paź 25, 2019 11:11 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

Feebee pisze:
a.m pisze:(...)
Kreweta wczoraj odwaliła piękny numer :) Mieliśmy wczoraj część psiego treningu w domu, ponieważ pracowaliśmy nad pewnym zachowaniem i mielismy rozlozone po podlodze miesko dla Nokauta, ktory mial mieska nie ruszyc. Siedzimy wszyscy na podlodze, Nokaut szkolony, aby miesa lezacego nie ruszac. Ladnie pracuje, panuje nad emocjami. Ale za to Kreweta z partyzanta i zaa plecow pana trenera robila zasadzkę na mięcho. :D A jaka byla wsciekla i rozkrzyczana jak stawaismy jej na drodze do kradziezy. :D Tu chyba tylko egzorcysta a nie behawiorysta pomoze :ryk:


Męczycie kotka. :!:




:P

heheh :mrgreen: i kotka i pieska! spalić ich! na stos! :201494

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Pt paź 25, 2019 16:55 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

a.m pisze:
zuza pisze:Mozna zabezpieczyc ogrod. A jak to wychodzi za drogo bo za duzy teren to woliera sie sprawdza.

a jak zabezpiecza się ogród? Siatka/ogrodzenie jest chyba do przejścia dla kota?

siatke sie zagina do srodka pod takim katem, zeby kot nie mogl po niej isc. Zabezpiecza sie tez drzewa blisko siatki.

https://www.google.com/search?q=zabezpi ... ITC1bRW0sM:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84894
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon paź 28, 2019 8:42 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

zuza pisze:
a.m pisze:
zuza pisze:Mozna zabezpieczyc ogrod. A jak to wychodzi za drogo bo za duzy teren to woliera sie sprawdza.

a jak zabezpiecza się ogród? Siatka/ogrodzenie jest chyba do przejścia dla kota?

siatke sie zagina do srodka pod takim katem, zeby kot nie mogl po niej isc. Zabezpiecza sie tez drzewa blisko siatki.

https://www.google.com/search?q=zabezpi ... ITC1bRW0sM:

:201494

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Pon paź 28, 2019 10:57 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

a.m pisze:
Patmol pisze:To tak jak u mnie - bawię się z czasem z dwoma psami (na zmianę ), że im pokazuję smakołyk, chowam do słoika, zakręcam, a potem pies czeka siedząc az schowam słoik w drugim pokoju
wracam i mówię "szukaj?
i pies leci jak błyskawica, znajduje słoik -tyle ze na słoiku siedzi kot , obejmując słoik ze wszystkich stron i ma jednoznaczną minę, że nie odda
a pies powinien słoik pacnąć łapą, wtedy go bym pochwaliła i dostałby smakołyk ze słoika

a tymczasem słoik został przejęty

:ryk: chciałabym zobaczyć minę psa :D


pies był calkowicie zdezorientowany :mrgreen:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon paź 28, 2019 17:57 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

a.m pisze:
zuza pisze:Mozna zabezpieczyc ogrod. A jak to wychodzi za drogo bo za duzy teren to woliera sie sprawdza.

a jak zabezpiecza się ogród? Siatka/ogrodzenie jest chyba do przejścia dla kota?

btw. czadowa woliera:
https://youtu.be/PFNdIup9kS0?t=308
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23811
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Wto paź 29, 2019 8:42 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

ana pisze:
a.m pisze:
zuza pisze:Mozna zabezpieczyc ogrod. A jak to wychodzi za drogo bo za duzy teren to woliera sie sprawdza.

a jak zabezpiecza się ogród? Siatka/ogrodzenie jest chyba do przejścia dla kota?

btw. czadowa woliera:
https://youtu.be/PFNdIup9kS0?t=308

Cały domek zaprojektowany, że ho ho.
Sporo oglądam programów TV o tematyce architektura i design i ludzie mają tak fantastyczne rozwiązania, że głowa mała. :1luvu:
Dobrze, że mamy juz za sobą czasy ogromnych kwadratowych- betonowych kloców podobnych do siebie. Które zajmują prawie cały ogródek, a pozostała jego część jest zabetonowana i upstrzodna okropnymi dekoracjami.

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Śro lis 27, 2019 12:46 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

Hej, przychodzę na forum podzielić się krótkim sprawozdaniem co u nas :D

Z Nokautem szkolimy się cały czas. Regularnie jesteśmy przynajmniej 2 razy w tygodniu na placu szkoleniowym plus codzienne szkolenie w warunkach domowo- spacerowych. Mamy spory progres i zbieramy sporo pochwał, więc jestem z nas bardzo dumna :201494

Tutaj komenda "równaj"

Obrazek

Zwierzyniec się do siebie przyzwyczaja swoim tempem. Nie jest to miłość jak na filmikach w necie, ale jest ostrożna akceptacja i ciekawość :)

Obrazek

No i na koniec perełka, czyli Wielmożna Królowa Naszych Serc knująca pozbycie się kundla :201494
Obrazek

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Śro lis 27, 2019 12:58 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

Kreweta ma wygląd bardzo podstępny i chytry. :mrgreen:

Gratuluję sukcesów w szkoleniu. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14233
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro lis 27, 2019 19:51 Re: KREWETA i NOKAUT kocio-psia walka o tron.

Mawiają, że jak zwierzak jest się w stanie ustawić tyłem do drugiej istoty, to znaczy, że ma zaufanie :)

Gratulacje :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10685
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 294 gości