Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 01, 2017 18:29 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

No masz, znowu żłobek się u Ciebie Basia zrobi :D
śliczna dziewczynka :1luvu: :1luvu:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro lis 01, 2017 18:42 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

I znów czarna Inka na forum :)

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 01, 2017 20:13 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Witamy .
Pogoda u nas ponura .
Obie młode jedzą , bawią się i czekają na domki . Wiadomo , forumowej byłyby najlepsze :wink:
Żeby tylko zdrowie dopisywalo i będzie dobrze :ok: :ok: :ok:
Inka zapowiada się raczej na dymna a nie czarna . Prążki jej widać 8O
Teściowa się nie przejmuje . Ona ... zdziwaczala ? Nie wiem jak to określić ale pozmieniało jej się w głowie . I niech tam . Moje życie , mój wybór .

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Śro lis 01, 2017 20:15 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Za zdrówko małej Ineczki :ok: :ok:
Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje i znajdzie domek.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lis 01, 2017 20:17 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 02, 2017 11:42 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:We wtorek odwiedziłą nas tesciowa . W środę zabrałam ja do siebie , zeby zobaczyła , jak zyją zwierzeta , bo siedziała u mojej mamuni . W drodze do nas trafiłam na to
Obrazek
Obrazek
To spacerowało wdłuz bloku i miało powieki sklejone ropą . Podniosłam . na pytanie tescowej : po co ci ten kot ?! Odpowiedziałam : Bo on nie widzi , zginie sam .
Reszte dyskusji , miny i takie tam pomijam :twisted:
Małe to koteczka . Ma ok miesieca , oczka tez ma , jak się okazało po odmoczeniu powiek . Bałam się , ze nie bedzie umiała sama jeśc . Ale na szczeście je .
Obrazek
Obrazek
Cieżko zrobic zdjecie czarnej kotce :wink:
Na zdjeciach widać białe włoski . Ciekawe , czy jej zostaną ?
Nazwałam ja Inka . Na cześć i dla pamieci naszej , forumowej Ineczki .
Mario , moge ?

Co za cudowny malec :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Miała wielkie szczęście, że trafiła na Ciebie :201494 :201494 :201494
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw lis 02, 2017 14:03 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:Witamy .
Pogoda u nas ponura .
Obie młode jedzą , bawią się i czekają na domki . Wiadomo , forumowej byłyby najlepsze :wink:
Żeby tylko zdrowie dopisywalo i będzie dobrze :ok: :ok: :ok:
Inka zapowiada się raczej na dymna a nie czarna . Prążki jej widać 8O
Teściowa się nie przejmuje . Ona ... zdziwaczala ? Nie wiem jak to określić ale pozmieniało jej się w głowie . I niech tam . Moje życie , mój wybór .


czarny kolor u małych to cały czas sie zmienia


za zdrowie...wszystkich :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lis 02, 2017 14:18 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

mir.ka pisze:czarny kolor u małych to cały czas sie zmienia

A to to fakt, zwłaszcza u zabiedzonych. Mała Czarna jak ją znalazłam to była bardziej brązowa niż czarna.
Ale tak na marginesie, kotka kuzynki, już dorosła, zimą jest prawie czarna, a latem jasnoszara.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw lis 02, 2017 15:08 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Duża Inusia też się zapowiadała na dymną. Jednak czarny gen przeważył

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 06, 2017 21:14 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:na pytanie tescowej : po co ci ten kot ?!

Ja bym nie była taka miła. Odpowiedziałabym: "Po co mi taka teściowa jak ty?" Niektóre teściowe to są jednak po prostu głupie.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw lis 09, 2017 8:09 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

co tam u Was?
kiedyś rano biegając rano po domu zeby obsłuzyc koty zastanawiałam się jak Ty dajesz radę mając wiecej kotów, mniejsze mieszkanie i jeszcze określone godziny pracy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 12, 2017 1:28 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Witamy znowu :mrgreen:
Kocia Mamo , na koncu języka miałam :Na rosół ! Z tesciową i tak rozmawia z grzecznosci i okazjonalnie . I niech tak zostanie . :twisted:
Mireczko , sama sie sobie dziwie . Ale daję jakos radę :roll:
Macie racje , czerne ubarwienie się zmienia . Teraz małej wychodza prazki i kropki .
Na osiedlu bywa kocur , który ma całe futerko czarne , poprzetykane takimi białymi włoskami , jak mała ma na łapkach . Moze ona po nim ?
Teraz miałam znowu tydzień dwunastek . I padałam po przyjsciu do domu . Chyba juz za stara jestem na te dwunastki . :roll:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie lis 12, 2017 1:32 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Mała rośnie . Musze ją zważyć .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Spi w łóżku . I się kurzy . Karzdy pyłek na niej widać :wink:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie lis 12, 2017 1:38 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Nalinka to już duża kocica :wink:
Obrazek
Obrazek
Trzymajcie mocno za domek :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
czasem wraca jej to kichanie na 2-3 dni . Kicha wtedy i oczka jej łzawią . Potem to wszystko przechodzi . Dostaje wtedy felisę . Nie chce pchać w nia tych antybiotyków . Organizm sam musi powalczyc .
Inka za to lata jak perszing po mieszkaniu . Gryzie wszystko , co jej w paszcze wpadnie i ma zawsze pazurki na wierzchu . Moze cos się upoluje :twisted:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie lis 12, 2017 8:24 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:Mała rośnie . Musze ją zważyć .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Spi w łóżku . I się kurzy . Karzdy pyłek na niej widać :wink:



ale się zmieniła pod Twoja opieką :1luvu:
jak wypiękniała :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości