Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 10, 2017 7:57 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Dobrze ,że u nas ząbki przeszły sprawnie . W buzi Zuzi byla masakra ale bardziej od dużej ilości kamienia niż stanu zapalnego. Owszem był ale bez paniki. Zrobiłyśmy usuwając tylko jednego ząbka który się ruszał po zdjęciu kamienia i do dziś jest z ząbkami ok.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 10, 2017 9:22 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Jak zobaczylam jak Czarna po wyrwaniu wszystkich zebow odzyla, juz nigdy nie bede sie zastanawiac. Czlowiek powinien pochodzic dzien z zapaleniem dziasel to by zobaczyl, ze woli nie miec zebow ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob paź 21, 2017 12:35 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:Weszcie sie ogarniam .
Po długiej nieobecnosci witamy wszystkich .
I tak w skrócie .
NJ oczka juz prawie doleczyła . Miała jeszcze podawany antybiotyk bo zaczeła kichac ale juz jest ok . To prawie 1,700 kota .
Za to Luna bedzie miała usuwane zabki . Wdało się zapalenie i mimo podawania antybiotyku i sterydu nie chce się zaleczyc,. Zabieg ma wyznaczony na przyszły poniedziałek . Wczesniej nie damy rady jej zanieść ani odebrać , bo oboje pracujemy na rano.
Jutro popisze wiecej .



i jak po zabiegu?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob paź 21, 2017 17:52 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Obrazek
Kciuki trzymam :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 29, 2017 21:33 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Ludzie kochane to się w głowie nie miesci , co się u nas dzieje . 8O :strach:
Luna po wyrwania zabka i czyszczeniu reszty z kamienia , zaczęła pomału jesc . Bez rewelacji ale je wiecej niz przed zabiegiem . Musze ją podtuczyć , bo schudła bardzo . Ale , mam nadzieje , ze troche czasu i przytyje .
Nala , powiem w wielkiej tajemnicy , ma starajacych . :wink: Ale i tak zacznie byc ogłaszana na FB . Na wszelki , wielki .
Obrazek
Obrazek
Tak to wyglada . Trudno jej zdjecie zrobic , bo albo spi albo biega . :roll:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie paź 29, 2017 21:37 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Jeszcze takie znalazłam
Obrazek

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie paź 29, 2017 21:50 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

We wtorek odwiedziłą nas tesciowa . W środę zabrałam ja do siebie , zeby zobaczyła , jak zyją zwierzeta , bo siedziała u mojej mamuni . W drodze do nas trafiłam na to
Obrazek
Obrazek
To spacerowało wdłuz bloku i miało powieki sklejone ropą . Podniosłam . na pytanie tescowej : po co ci ten kot ?! Odpowiedziałam : Bo on nie widzi , zginie sam .
Reszte dyskusji , miny i takie tam pomijam :twisted:
Małe to koteczka . Ma ok miesieca , oczka tez ma , jak się okazało po odmoczeniu powiek . Bałam się , ze nie bedzie umiała sama jeśc . Ale na szczeście je .
Obrazek
Obrazek
Cieżko zrobic zdjecie czarnej kotce :wink:
Na zdjeciach widać białe włoski . Ciekawe , czy jej zostaną ?
Nazwałam ja Inka . Na cześć i dla pamieci naszej , forumowej Ineczki .
Mario , moge ?

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Pon paź 30, 2017 5:42 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:Ludzie kochane to się w głowie nie miesci , co się u nas dzieje . 8O :strach:
Luna po wyrwania zabka i czyszczeniu reszty z kamienia , zaczęła pomału jesc . Bez rewelacji ale je wiecej niz przed zabiegiem . Musze ją podtuczyć , bo schudła bardzo . Ale , mam nadzieje , ze troche czasu i przytyje .
Nala , powiem w wielkiej tajemnicy , ma starajacych . :wink: Ale i tak zacznie byc ogłaszana na FB . Na wszelki , wielki .
Obrazek
Obrazek
Tak to wyglada . Trudno jej zdjecie zrobic , bo albo spi albo biega . :roll:

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Imię widzę jak najbardziej słusznie nadane.
Nasza jak była mała to też nie mogła zatrzymać się chociaż na sekundę. Chyba, że spała. Taki to był czort niedobry.
Teraz też lubi pobiegać jakby się szaleju najadła ale raczej jest statyczna.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 30, 2017 5:44 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:We wtorek odwiedziłą nas tesciowa . W środę zabrałam ja do siebie , zeby zobaczyła , jak zyją zwierzeta , bo siedziała u mojej mamuni . W drodze do nas trafiłam na to
Obrazek
Obrazek
To spacerowało wdłuz bloku i miało powieki sklejone ropą . Podniosłam . na pytanie tescowej : po co ci ten kot ?! Odpowiedziałam : Bo on nie widzi , zginie sam .
Reszte dyskusji , miny i takie tam pomijam :twisted:
Małe to koteczka . Ma ok miesieca , oczka tez ma , jak się okazało po odmoczeniu powiek . Bałam się , ze nie bedzie umiała sama jeśc . Ale na szczeście je .
Obrazek
Obrazek
Cieżko zrobic zdjecie czarnej kotce :wink:
Na zdjeciach widać białe włoski . Ciekawe , czy jej zostaną ?
Nazwałam ja Inka . Na cześć i dla pamieci naszej , forumowej Ineczki .
Mario , moge ?

Myślę, że Mary nie będzie miała nic przeciwko.

A teściowa niech się dziwi. To twoja decyzja (jedyna słuszna) kogo zabierasz ze sobą do domu i co z nim zrobisz.
Mała wiedziała żeby stanąć na Twojej drodze.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 30, 2017 7:25 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Basia jak wraca to z takim impetem że aż słów brakuje na Twoja dobroć serca :king:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon paź 30, 2017 8:47 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Cześć Basia :)
Niestety takich ludzi jak twoja teściowa jest wielu ale takich jak ty jest coraz więcej i oby tak dalej. Masz szczęście do znajdywania kotecków a one jeszcze większe ,że na swojej drodze spotykają ciebie.
Za malutką i domek dla Nali :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 30, 2017 12:47 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:We wtorek odwiedziłą nas tesciowa . W środę zabrałam ja do siebie , zeby zobaczyła , jak zyją zwierzeta , bo siedziała u mojej mamuni . W drodze do nas trafiłam na to
Obrazek
Obrazek
To spacerowało wdłuz bloku i miało powieki sklejone ropą . Podniosłam . na pytanie tescowej : po co ci ten kot ?! Odpowiedziałam : Bo on nie widzi , zginie sam .
Reszte dyskusji , miny i takie tam pomijam :twisted:
Małe to koteczka . Ma ok miesieca , oczka tez ma , jak się okazało po odmoczeniu powiek . Bałam się , ze nie bedzie umiała sama jeśc . Ale na szczeście je .
Obrazek
Obrazek
Cieżko zrobic zdjecie czarnej kotce :wink:
Na zdjeciach widać białe włoski . Ciekawe , czy jej zostaną ?
Nazwałam ja Inka . Na cześć i dla pamieci naszej , forumowej Ineczki .
Mario , moge ?

Basik :201494 :201494
Maleńka cudna i te oczeta niebieskie :1luvu: kciuki za zdrowie i apetyty
:201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 30, 2017 13:55 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

Baśka ale żeś cudo przytargala :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Kiciunia na prawdę cudna <3
Za zdrowko i domek :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon paź 30, 2017 19:20 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:We wtorek odwiedziłą nas tesciowa . W środę zabrałam ja do siebie , zeby zobaczyła , jak zyją zwierzeta , bo siedziała u mojej mamuni . W drodze do nas trafiłam na to
Obrazek
Obrazek
To spacerowało wdłuz bloku i miało powieki sklejone ropą . Podniosłam . na pytanie tescowej : po co ci ten kot ?! Odpowiedziałam : Bo on nie widzi , zginie sam .
Reszte dyskusji , miny i takie tam pomijam :twisted:
Małe to koteczka . Ma ok miesieca , oczka tez ma , jak się okazało po odmoczeniu powiek . Bałam się , ze nie bedzie umiała sama jeśc . Ale na szczeście je .
Obrazek
Obrazek
Cieżko zrobic zdjecie czarnej kotce :wink:
Na zdjeciach widać białe włoski . Ciekawe , czy jej zostaną ?
Nazwałam ja Inka . Na cześć i dla pamieci naszej , forumowej Ineczki .
Mario , moge ?

Normalnie się wzruszyłam...

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 31, 2017 11:42 Re: Pozytywnie zakręceni . Kciuki bardzo potrzebne !

barbarados pisze:We wtorek odwiedziłą nas tesciowa . W środę zabrałam ja do siebie , zeby zobaczyła , jak zyją zwierzeta , bo siedziała u mojej mamuni . W drodze do nas trafiłam na to
Obrazek
Obrazek
To spacerowało wdłuz bloku i miało powieki sklejone ropą . Podniosłam . na pytanie tescowej : po co ci ten kot ?! Odpowiedziałam : Bo on nie widzi , zginie sam .
Reszte dyskusji , miny i takie tam pomijam :twisted:
Małe to koteczka . Ma ok miesieca , oczka tez ma , jak się okazało po odmoczeniu powiek . Bałam się , ze nie bedzie umiała sama jeśc . Ale na szczeście je .
Obrazek
Obrazek
Cieżko zrobic zdjecie czarnej kotce :wink:
Na zdjeciach widać białe włoski . Ciekawe , czy jej zostaną ?
Nazwałam ja Inka . Na cześć i dla pamieci naszej , forumowej Ineczki .
Mario , moge ?



czarny kot potrzebny na szczęście :1luvu:
choć właściwie to Ty jej jesteś bardziej potrzebna :)
za zdrówko małej Inusi :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości