Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 24, 2022 21:17 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

casica pisze:
jozefina1970 pisze:Wszystkie koty Kasiu cudne, ale serce boli. Dzisiaj sobie o was myślałam...

Ano boli, na zdjęcia smutno patrzeć :(
mziel52 pisze:
czitka pisze:Wszystkie koty na zdjęciach, które zamieściłaś są...przepięknie szczęśliwe. Dżygit jest już szczęśliwy TAM, TAM istnieje, nie mam najmniejszych złudzeń. TAM są wszystkie nasze koty, nasze forumowe i wszystkie inne, które odeszły. I mają to, co najświętsze na świecie...I na wszystko już tak wywalone, jak prezentuje na fotce Nodi. Szczęśliwe, zdrowe, beztroskie, najedzone i wyluzowane. Aż sobie powiększyłam Nodiego, zasadniczo należy brać z niego przykład :P .
Tęsknimy, oczywiście, bardzo tęsknimy. Zawsze zostaje tyle pięknych wspomnień...
Kiedy je pielęgnujemy to One TAM czują się głaskane, tak jak lubiły, a każdy lubił inaczej.
I mruczą...Słyszycie?

:ok:

<3
Jaki to ładny tekst i taki, o dziwo, optymistyczny :)
MaryLux pisze:Tak. I zaglądają nam w okna

I chodzą, czasem widzę jak ktoś przemyka. Niby nie ma, a jest

Tak!

MaryLux

 
Posty: 159300
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 24, 2022 21:20 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

MaryLux pisze:
casica pisze:
jozefina1970 pisze:Wszystkie koty Kasiu cudne, ale serce boli. Dzisiaj sobie o was myślałam...

Ano boli, na zdjęcia smutno patrzeć :(
mziel52 pisze:
czitka pisze:Wszystkie koty na zdjęciach, które zamieściłaś są...przepięknie szczęśliwe. Dżygit jest już szczęśliwy TAM, TAM istnieje, nie mam najmniejszych złudzeń. TAM są wszystkie nasze koty, nasze forumowe i wszystkie inne, które odeszły. I mają to, co najświętsze na świecie...I na wszystko już tak wywalone, jak prezentuje na fotce Nodi. Szczęśliwe, zdrowe, beztroskie, najedzone i wyluzowane. Aż sobie powiększyłam Nodiego, zasadniczo należy brać z niego przykład :P .
Tęsknimy, oczywiście, bardzo tęsknimy. Zawsze zostaje tyle pięknych wspomnień...
Kiedy je pielęgnujemy to One TAM czują się głaskane, tak jak lubiły, a każdy lubił inaczej.
I mruczą...Słyszycie?

:ok:

<3
Jaki to ładny tekst i taki, o dziwo, optymistyczny :)
MaryLux pisze:Tak. I zaglądają nam w okna

I chodzą, czasem widzę jak ktoś przemyka. Niby nie ma, a jest

Tak!

Albo ktoś mi wskakuje na łóżko
A jeszcze wiele lat po śmierci ukochanego psa, słyszałam jak chodzi, słyszałam jego pazurki na parkiecie
A przecież jestem do bólu pragmatycznym niedowiarkiem i jeśli nie dotknę, nie uwierzę.
A jednak
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 24, 2022 21:25 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Ja czasem do tej pory jakoś czuję obecność Psota, który odszedł w 2011 - i jego siostry Pigułki (2006)

MaryLux

 
Posty: 159300
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 24, 2022 21:38 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

MaryLux pisze:Ja czasem do tej pory jakoś czuję obecność Psota, który odszedł w 2011 - i jego siostry Pigułki (2006)

Do nas też przychodzą
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 24, 2022 21:40 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Czyli istnieje jakaś forma kociego życia i komunikowania się po życiu

MaryLux

 
Posty: 159300
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 24, 2022 22:01 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Stanowczo istnieje!
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 24, 2022 22:07 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Puszan beja też czułam po tym, jak wyjechała do Norwegii...
Puszeńko :1luvu:
Cnoty niewieście mam w paluszku ╭∩╮

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32465
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob wrz 24, 2022 22:42 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Ja tylko Mopika we śnie spotkałem. Leżał sobie rozwalony na łące, przy jakiejś drucianej siatce, która nas dzieliła - ale o tak dużych okach, że mogłem przecisnąć prawie całą dłoń i pomiziałem go po tym wielkim czarnym nochalu. Bardzo realistyczny ten sen był.
Niestety, tylko raz mi się tak przyśnił.
Szkoda.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2022 11:24 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

jozefina1970 pisze:Puszan beja też czułam po tym, jak wyjechała do Norwegii...

Ale Puszan żył wtedy?
Lifter pisze:Ja tylko Mopika we śnie spotkałem. Leżał sobie rozwalony na łące, przy jakiejś drucianej siatce, która nas dzieliła - ale o tak dużych okach, że mogłem przecisnąć prawie całą dłoń i pomiziałem go po tym wielkim czarnym nochalu. Bardzo realistyczny ten sen był.
Niestety, tylko raz mi się tak przyśnił.
Szkoda.

Ale jaki ładny sen, może on się tak z Tobą pożegnał?
To o czym pisałam, to nie były sny. To czułam, słyszałam i widziałam.
Dżygit też mi się przyśnił. Ale to był taki smutny sen. Wołaliśmy go do miseczki, jadł, ale bardzo niechętnie.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 25, 2022 12:27 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Moj pierwszy sen z Mopikiem tez nie byl fajny - jakis stary opuszczony dom, biegajace po podlodze insekty, a potem skądś pojawil sie mlody, skoczny, żwawy Mopik. To bylo pare dni po jego odejściu. Drugi i ostatni sen gdzie po roku. Myślę, że to po prostu umysł ludzki reagował na to wszystko - na początek duży żal, żałoba - więc sen nieprzyjemny, są w nim symbole opuszczenia, śmierci, rozkładu etc. Ten drugi to godzenie się ze stratą - ta łąka, szczęśliwy Mopik; siatka to śmierć, ale ona tylko nas rozdziela, Mopik nadal żyje w mej pamięci, a wspomnienia pozwalają nawiązać z nim kontakt. Tak myślę.
Choć i tak nadal mi go brak, a to już prawie 30 miesięcy.
Ostatnio edytowano Nie wrz 25, 2022 14:34 przez Lifter, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2022 12:30 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Pewnie masz rację tak to tłumacząc.
Brak będzie zawsze bez względu na upływ czasu, tylko po prostu mniej bolesny :(
Za każdym razem tak jest
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 25, 2022 13:15 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Puszan żyje, moja złośnica kochana. Od lat bergenka ;-)
To zdarza mi się też wobec ludzi - często słyszałam siostrę w domu, siostra mieszkała wtedy za granicą.
Puszeńko :1luvu:
Cnoty niewieście mam w paluszku ╭∩╮

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32465
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie wrz 25, 2022 16:45 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

jozefina1970 pisze:Puszan żyje, moja złośnica kochana. Od lat bergenka ;-)
To zdarza mi się też wobec ludzi - często słyszałam siostrę w domu, siostra mieszkała wtedy za granicą.

Myślałam, że odeszła. Uff, szczęśliwie źle myślałam :)
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 25, 2022 17:11 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Zbliża się niedzielny wieczór czyli prawdopodobnie to koniec mojej obecności na tym forum.
Smutny to był czas bo się nie udało. A później, po śmierci Dżygita jakoś zupełnie nie miałam weny i ochoty do pisania. Dzisiaj wieczorem dopiero miną 2 tygodnie jak odszedł.
Mam nadzieję, że mój wątek zamknięty nie zostanie bo może z czasem ta trzecia miejscówka się zapełni, kto to wie.

Miło mi, że mimo różnych dramatycznych opinii o mnie i moim sposobie wypowiedzi byłam czytana. Nieważne czy z przyjemnością, czy masochistycznie.
Tych, którym czytanie mojej pisaniny sprawiało przyjemność (nawet jeśli niekiedy podnosiło ciśnienie) serdecznie ściskam i pozdrawiam. Tym masochistycznym czytelnikom polecam calm vet :)
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 25, 2022 17:54 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Mam wielką nadzieję że jednak będziesz mogła zostać z nami na Forum, jesteś jego częścią, ciągle liczę na cud :201494 .
Ban tego nie zmieni, prawie 50 tysięcy postów mówi samo za siebie.

Trzymaj się, kochana!

Blue

 
Posty: 23414
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości