Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 15, 2023 10:34 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kup inny budzik, z jakąś melodyjką zamiast dzwonka :wink: I najlepiej, zeby stopniował natężenie dźwięku, jak w Bolerze Ravela :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60349
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 15, 2023 10:41 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Jest to jakiś pomysł!

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro mar 15, 2023 12:24 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:I co z nami robią nasze ukochane koty?
Miałam nastawiony budzik na 7 rano. A wiem, że Nemi bardzo się stresuje budzikiem, nie je, chowa się i dopiero po ustaniu wszelkich hałasów wychodzi. Czyli śniadanie zjada około 15 co mnie martwi, że taka biedna i głodna.
Efekt? Obudziłam się przed 6 ze strachu żeby budzik nie wypłoszył koteczka :roll:
Teraz jestem zombie


Opaska fitness miband, jakis wczesniejszy model to ze stowka gora a ma sporo przydatnych zalet poza funkcjami "fit".
Np. Powiadamia mnie (wibracyjnie) gdy dzowni telefon a ja mam sluchawki na uszach.
A ze spie ze stoperami w uszach (przywyklem od czasow gdy Kropek wyl w kazda noc przez dwa lata...) to zaden budzik nie da mi rady, nie budzac wczesniej calego domu.
Ale budzik wibracyjny w opasce - jak najbardziej wystarcza. Tak telepie ta opaska na reku, ze nie ma bata, zawsze sie budze.

W razie czego mozna w telefonie sobie ustalic alaram/melodie z narastajaca glosnoscia (i nawet plynnie regulowac tempo naglosnienia) - jesli nie ma tego aplikacja w twoim telefonie to bez problemu mozna taka sobie sciagnac.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 15, 2023 12:55 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Wczoraj cały dzień spała... Dzisiaj chodzi...

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro mar 15, 2023 12:59 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

jozefina1970 pisze:Wczoraj cały dzień spała... Dzisiaj chodzi...

Wyspała się, to łazikuje :1luvu: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60349
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 15, 2023 13:00 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Lifter pisze:
Katarzynka01 pisze:I co z nami robią nasze ukochane koty?
Miałam nastawiony budzik na 7 rano. A wiem, że Nemi bardzo się stresuje budzikiem, nie je, chowa się i dopiero po ustaniu wszelkich hałasów wychodzi. Czyli śniadanie zjada około 15 co mnie martwi, że taka biedna i głodna.
Efekt? Obudziłam się przed 6 ze strachu żeby budzik nie wypłoszył koteczka :roll:
Teraz jestem zombie


Opaska fitness miband, jakis wczesniejszy model to ze stowka gora a ma sporo przydatnych zalet poza funkcjami "fit".
Np. Powiadamia mnie (wibracyjnie) gdy dzowni telefon a ja mam sluchawki na uszach.
A ze spie ze stoperami w uszach (przywyklem od czasow gdy Kropek wyl w kazda noc przez dwa lata...) to zaden budzik nie da mi rady, nie budzac wczesniej calego domu.
Ale budzik wibracyjny w opasce - jak najbardziej wystarcza. Tak telepie ta opaska na reku, ze nie ma bata, zawsze sie budze.

W razie czego mozna w telefonie sobie ustalic alaram/melodie z narastajaca glosnoscia (i nawet plynnie regulowac tempo naglosnienia) - jesli nie ma tego aplikacja w twoim telefonie to bez problemu mozna taka sobie sciagnac.

Proszę, ile możliwości :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60349
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 15, 2023 13:00 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

jolabuk5 pisze:
jozefina1970 pisze:Wczoraj cały dzień spała... Dzisiaj chodzi...

Wyspała się, to łazikuje :1luvu: :ok:

Też ;-) ale i ciśnienie chyba wzrosło

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Śro mar 15, 2023 22:50 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

jolabuk5 pisze:Kup inny budzik, z jakąś melodyjką zamiast dzwonka :wink: I najlepiej, zeby stopniował natężenie dźwięku, jak w Bolerze Ravela :ok:

Jakiś pomysł jest, ale ja i tak zawsze budzę się przed budzikiem. A mała najwyraźniej odróżnia i odlicza prawidłowo dni tygodnia 8O
jozefina1970 pisze:
jolabuk5 pisze:
jozefina1970 pisze:Wczoraj cały dzień spała... Dzisiaj chodzi...

Wyspała się, to łazikuje :1luvu: :ok:

Też ;-) ale i ciśnienie chyba wzrosło

Leży - strach, łazi - przerażenie, co one z nami robią?
Jak dzisiaj Mru?
Lifter pisze:
Katarzynka01 pisze:I co z nami robią nasze ukochane koty?
Miałam nastawiony budzik na 7 rano. A wiem, że Nemi bardzo się stresuje budzikiem, nie je, chowa się i dopiero po ustaniu wszelkich hałasów wychodzi. Czyli śniadanie zjada około 15 co mnie martwi, że taka biedna i głodna.
Efekt? Obudziłam się przed 6 ze strachu żeby budzik nie wypłoszył koteczka :roll:
Teraz jestem zombie


Opaska fitness miband, jakis wczesniejszy model to ze stowka gora a ma sporo przydatnych zalet poza funkcjami "fit".
Np. Powiadamia mnie (wibracyjnie) gdy dzowni telefon a ja mam sluchawki na uszach.
A ze spie ze stoperami w uszach (przywyklem od czasow gdy Kropek wyl w kazda noc przez dwa lata...) to zaden budzik nie da mi rady, nie budzac wczesniej calego domu.
Ale budzik wibracyjny w opasce - jak najbardziej wystarcza. Tak telepie ta opaska na reku, ze nie ma bata, zawsze sie budze.

W razie czego mozna w telefonie sobie ustalic alaram/melodie z narastajaca glosnoscia (i nawet plynnie regulowac tempo naglosnienia) - jesli nie ma tego aplikacja w twoim telefonie to bez problemu mozna taka sobie sciagnac.

Nie potrafię niczego włożyć sobie do uszu, stopery niestety odpadają, jakiś mam uraz, no nie wiem jak to nazwać. Opór? Nie potrafię.
Wierzę w opaskę o której już kiedyś pisałeś, ale chyba jednak nie :)


A dzień okropny. Intensywny w sensie i jakiś taki dołujący psychicznie.
No i sprzatanie. Nemi objawiła się po 15 i pognała do kuchni krzycząc - jeść, jeść, głodna jestem, no dawaj!
Dałam. Podeszła do miseczki i uciekła, bo nie wiadomo, pod drzwiami może sie jeszcze czaić wróg :strach:
Za to Nodi zjadł, też krzyczał oraz uporczywie wyłączał albo przełączał płytę indukcyjną - on tak przyspiesza działania kociojedzeniowe słusznie spodziewając się szybkiej reakcji :roll:
Zjadł, pożarł, pochłonął i zaraz pięknie wyrzygał.
Ale kolacja zjedzona na medal. Zaczynam podejrzewać, że z ostatnią partią mięsa coś jest nie tak.
Teraz śpią. Ale Nodi robi miny, a ja się denerwuję, że znowu wypuści ptaka, bo zmienił pozycję leżenia. Jestem nienormalna
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4456
Od: Śro gru 28, 2022 17:36


Post » Śro mar 15, 2023 23:08 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Foch!
I nie chodzi mi wcale o marszałka :p
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4456
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro mar 15, 2023 23:44 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kolacja zjedzona. Będzie dobrze! A o tym, że niektóre partie mięsa (np. mielonego z kurczaka) są niejadalne dobitnie przekonuje mnie Sabcia. Po prostu jakaś cała partia jest bleee i koniec. Trzeba kupić kolejną. :twisted: Zresztą pozostałe koty też zgłaszają pretensje do różnych partii mięsa, choć na oko wydaje się, że są takie same jak te, które smakowały.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60349
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 16, 2023 17:41 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Ale to może właśnie na oko są podobne. Zwierza chyba mają instynkt bo w tym żarciu to się różne rzeczy zdarzają.
Ja byłam dzisiaj w pracy, parę godzin. Około dwunastej wróciłam. Niestety w klatce wymieniali drzwi, zdenerwowałam się, że hałas i w ogóle. Ale Mru leżała na łóżku, nie wystraszona ani nic. Wszystko w porządku, ufff. W pracy w ogóle część roboty zaksięgowałam w 2022, taaa. Taka robota to d... jest... Musiałam poprawiać...

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 16, 2023 17:45 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

jolabuk5 pisze:Kolacja zjedzona. Będzie dobrze! A o tym, że niektóre partie mięsa (np. mielonego z kurczaka) są niejadalne dobitnie przekonuje mnie Sabcia. Po prostu jakaś cała partia jest bleee i koniec. Trzeba kupić kolejną. :twisted: Zresztą pozostałe koty też zgłaszają pretensje do różnych partii mięsa, choć na oko wydaje się, że są takie same jak te, które smakowały.

Moje mielonego nie ruszą, krojone ma być :roll:
A mój ulubiony pan Darek milił mi na różnych wielkościach, ale nie da się. Mielone jest be :twisted:
jozefina1970 pisze:Ale to może właśnie na oko są podobne. Zwierza chyba mają instynkt bo w tym żarciu to się różne rzeczy zdarzają.
Ja byłam dzisiaj w pracy, parę godzin. Około dwunastej wróciłam. Niestety w klatce wymieniali drzwi, zdenerwowałam się, że hałas i w ogóle. Ale Mru leżała na łóżku, nie wystraszona ani nic. Wszystko w porządku, ufff. W pracy w ogóle część roboty zaksięgowałam w 2022, taaa. Taka robota to d... jest... Musiałam poprawiać...

Za Mru trzymamy nieustannie kciuki, nieustannie :)
Ale z tego co piszesz wynika, że panna już poradziła sobie ze stresującym kołnierzem
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4456
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw mar 16, 2023 17:58 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

po długiej przerwie - cześć
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, Meteorolog1 i 142 gości