Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 30, 2022 13:02 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

mir.ka pisze:
Katarzynka01 pisze:
mir.ka pisze:dobrze macie z tym cmentarzem dla zwierząt

O tak. I to jest urocze miejsce, ma klimat, duszę. I koty, okoliczne koty tam przychodzą, w ciepłe dni wylegują się na grobach, to coś niesamowicie miłego i optymistycznego w jakimś sensie


chyba ładniejszy niż nasz komunalny z grobami urnowymi

Dla ludzi?
Ten od zawsze był urokliwy, a robi się coraz piękniejszy
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt gru 30, 2022 13:05 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:
mir.ka pisze:
Katarzynka01 pisze:
mir.ka pisze:dobrze macie z tym cmentarzem dla zwierząt

O tak. I to jest urocze miejsce, ma klimat, duszę. I koty, okoliczne koty tam przychodzą, w ciepłe dni wylegują się na grobach, to coś niesamowicie miłego i optymistycznego w jakimś sensie


chyba ładniejszy niż nasz komunalny z grobami urnowymi

Dla ludzi?
Ten od zawsze był urokliwy, a robi się coraz piękniejszy


tak, o taki dla ludzi mi chodziło, a napisałam o grobach urnowych bo one też takie małe jak te zwierzaków
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 30, 2022 13:10 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

mir.ka pisze:
tak, o taki dla ludzi mi chodziło, a napisałam o grobach urnowych bo one też takie małe jak te zwierzaków

Czyli urny są wkopane w ziemię? Jak otoczenie porośnie zielenią, drzewami, krzewami to może będzie miłe miejsce?
Bo ja sobie skojarzyłam z kolumbarium, a one akurat są bardzo różne i w większości takie betonowo ponure
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt gru 30, 2022 13:15 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:
mir.ka pisze:
tak, o taki dla ludzi mi chodziło, a napisałam o grobach urnowych bo one też takie małe jak te zwierzaków

Czyli urny są wkopane w ziemię? Jak otoczenie porośnie zielenią, drzewami, krzewami to może będzie miłe miejsce?
Bo ja sobie skojarzyłam z kolumbarium, a one akurat są bardzo różne i w większości takie betonowo ponure


Urnowe są takie sama jak zwykłe, tylko mniejsze, choć niektóre nie są wcale małe, bo przecież trzeba się pokazać .
Na tym cmentarzu kolumbarium nie wygląda najgorzej, miejsca na urny są na różnych wysokosciach i nawet miejsca do siedzenia przed nimi.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 30, 2022 13:42 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kasiu, niestety, nie byłam - moja choroba lokomocyjna sprawia (całe życie sprawiała), że nie jeździłam w takie odległe miejsca.
A groby Twoich Przyjaciół bardzo zadbane, nawet ławeczka przed nimi...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60414
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 30, 2022 13:54 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kasiu witaj z powrotem na forum. :1luvu:
Cmentarz zwierzęcy jest cudny i zadbany.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 30, 2022 14:21 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:
mir.ka pisze:dobrze macie z tym cmentarzem dla zwierząt

O tak. I to jest urocze miejsce, ma klimat, duszę. I koty, okoliczne koty tam przychodzą, w ciepłe dni wylegują się na grobach, to coś niesamowicie miłego i optymistycznego w jakimś sensie

Przywitam się w wątku :)
Odnośnie cmentarza to zgadzam się, pięknie tam jest.
Niestety niedawno pochowałam tam Karmelka, ale patrzyłam z podziwem jak zadbane, przystrojone są groby zwierzaczków.
Widać tam miłość do tych co odeszły.
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 30, 2022 15:20 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

mir.ka pisze:Urnowe są takie sama jak zwykłe, tylko mniejsze, choć niektóre nie są wcale małe, bo przecież trzeba się pokazać .
Na tym cmentarzu kolumbarium nie wygląda najgorzej, miejsca na urny są na różnych wysokosciach i nawet miejsca do siedzenia przed nimi.

To ja chyba takich u nas nie widziałam. Mam groby bliskich na starych, tradycyjnych cmentarzach, a i na żadnym pogrzebie nie zdarzyło mi się nic takiego zobaczyć. A może w Łodzi nie ma?
jolabuk5 pisze:Kasiu, niestety, nie byłam - moja choroba lokomocyjna sprawia (całe życie sprawiała), że nie jeździłam w takie odległe miejsca.
A groby Twoich Przyjaciół bardzo zadbane, nawet ławeczka przed nimi...

Tak właśnie sobie pomyślałam po zadaniu już pytania, że choroba lokomocyjna nie sprawi, że spacer tam na miejscu będzie przyjemny.
A tak, mamy ławeczkę, bardzo się sprawdza. Nawet ma składane siedzenie, żeby nie przeszkadzało przechodzeniu
Gosiagosia pisze:Kasiu witaj z powrotem na forum. :1luvu:
Cmentarz zwierzęcy jest cudny i zadbany.

Witaj Gosiu :1luvu:
Annaa pisze:Przywitam się w wątku :)
Odnośnie cmentarza to zgadzam się, pięknie tam jest.
Niestety niedawno pochowałam tam Karmelka, ale patrzyłam z podziwem jak zadbane, przystrojone są groby zwierzaczków.
Widać tam miłość do tych co odeszły.

Witaj Aniu :)
Wiem, że umarł Karmelek, bardzo mi przykro :(
Podczytywałam Twój wątek bo Forest mnie tam zaprosił. Prosiłam Magdę o wizytę pa u Ciebie. A wcześniej sama rozmyślałam o adopcji Foresta, ale dla Justyna jest stanowczo zbyt wcześnie :(
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt gru 30, 2022 15:32 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Też mam Rodziców (i od tego roku - Brata) na Starym Cmentarzu w Łodzi, jest piękny.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60414
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 30, 2022 15:44 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Witaj! Cieszę się, że wrócił wąt.
Już pisałam, że to duża ulga (jakby to nie zabrzmiało) jednak pochować zwierzątko na cmentarzu :-( . U nas nie ma nic podobnego.

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 30, 2022 16:02 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:Witaj Aniu :)
Wiem, że umarł Karmelek, bardzo mi przykro :(
Podczytywałam Twój wątek bo Forest mnie tam zaprosił. Prosiłam Magdę o wizytę pa u Ciebie. A wcześniej sama rozmyślałam o adopcji Foresta, ale dla Justyna jest stanowczo zbyt wcześnie :(

Tak myślałam, że wizyta Magdy to Twoja sprawka :wink:
Skoro Forest zaprosił Cię do siebie...to ja również Kasiu zapraszam :) zaglądaj i podziwiaj jak rośnie i rozrabia.
Wtedy dałam chłopakom Foresta do towarzystwa po śmierci Syriuszka, teraz nie byłabym już w stanie tego zrobić :(

Katarzynka01 pisze:A tak, mamy ławeczkę, bardzo się sprawdza. Nawet ma składane siedzenie, żeby nie przeszkadzało przechodzeniu

Pozwalają na to ?
Gdy pani tam przeczytała mi regulamin to odniosłam wrażenie, że niewiele można, a o wszystko trzeba pytać.

Katarzynka01 pisze:To ja chyba takich u nas nie widziałam. Mam groby bliskich na starych, tradycyjnych cmentarzach, a i na żadnym pogrzebie nie zdarzyło mi się nic takiego zobaczyć. A może w Łodzi nie ma?


Jest, widziałam na Zakładowej i na Dołach też jest taki nowy cmentarz.
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 30, 2022 16:32 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Uff, dodałam brakujące zdjęcia :)
A to bonusik czyli "gdzie jest kotek i dlaczego sztuczny"
Obrazek
No i do du.... pojęcia nie mam jak to obrócić
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt gru 30, 2022 16:37 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:Uff, dodałam brakujące zdjęcia :)
A to bonusik czyli "gdzie jest kotek i dlaczego sztuczny"
Obrazek
No i do du.... pojęcia nie mam jak to obrócić



już jest dobrze
Obrazek

wstawione nie lubianym fotosikiem :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 30, 2022 16:41 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Zazdroszczę miejsca na cmentarzu. Ja swoje wszystkie chowam w znajomym ogródku.
Sporo już ich tam :( :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19624
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt gru 30, 2022 16:43 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kotek wisi na półce :)
Jest obawa, że zechce zeskoczyć na tę elektronikę na biurku :strach:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14699
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 305 gości