Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 29, 2023 21:34 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kasiu ja też zapisuje się na ten kurs gotowania. :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 29, 2023 21:45 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

A ja lubię gotować i sprzatać w kuchni po gotowaniu też.
Nie dziwię, że mamie smakowało i zazdroszczę takiego dania na wynos :)
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 29, 2023 21:49 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

MaryLux pisze:Tak, kurs gotowania by mi się spodobał.
A czy w zamian może być kurs angielskiego lub czegoś innego podobnie sympatycznego?

Angielski? To dobry pomysł, ten język jakoś jest mi obcy, dogadam się, ale na tym koniec, pasuje
jozefina1970 pisze:
MaryLux pisze:Tak, kurs gotowania by mi się spodobał.
A czy w zamian może być kurs angielskiego lub czegoś innego podobnie sympatycznego?

Też chcę na kurs do Kasi!
W zamian mogę trochę posprzątać :ryk:

Normalnie miód na serce
Tak mi mów!
Gosiagosia pisze:Kasiu ja też zapisuje się na ten kurs gotowania. :ok:

Zapraszam.
Obiecujące, może na stare lata zdobędę jednak majątek i sławę :lol:
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4215
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Nie sty 29, 2023 21:50 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Annaa pisze:A ja lubię gotować i sprzatać w kuchni po gotowaniu też.
Nie dziwię, że mamie smakowało i zazdroszczę takiego dania na wynos :)

Sprzątanie to mój wróg. W kuchni, w pokojach, wszędzie.
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4215
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pon sty 30, 2023 9:32 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 30, 2023 13:48 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Gosiagosia pisze:Obrazek

:1luvu: z życzeniami trafiłaś w dziesiatkę, bo poranek miałam nerwowy, ale jak się wydaje wkraczamy w nowy tydzień na luzie i z ogromną ulgą :)

Kocio mamy miał dzisiaj spotkanie z panem doktorem. Bo (oczywiście jak zawsze coś takiego zaczyna się albo w nocy, albo na poczatku weekendu) od piątkowego popołudnia wyraźnie gorzej jadł. Biegł do miseczki z zapałem, a przy miseczce marudził, glamał i jakoś tak nie specjalnie wyglądał. Mama postawiła diagnozę - coś w pysiu, może coś z ząbkami. Ja, w swojej paranoi, zaczęłam rozważać co strasznego może się tak objawiać. Normalnie psychiatra czeka, uśmiecha się z daleka.
Pan doktor znalazł Kocia w dobrej formie, tak na oko. Waga 4,5 kg, czyste oczka i uszka, piękne futerko. A w pyszczku ruszający się ząbek i początek stanu zapalnego (lekki bo uchwycony we właściwym momencie). Ząbek został bezboleśnie wyjęty z paszczy. Krew pobrana, pojechała do idexxu. W pyszczku ma Kocio sporo ubytków bo jednak kilka lat bezdomności zrobiło swoje.
Ale na dzisiaj odetchnęłam głęboko.
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4215
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pon sty 30, 2023 13:48 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Gosiagosia pisze:Obrazek

:1luvu: z życzeniami trafiłaś w dziesiatkę, bo poranek miałam nerwowy, ale jak się wydaje wkraczamy w nowy tydzień na luzie i z ogromną ulgą :)

Kocio mamy miał dzisiaj spotkanie z panem doktorem. Bo (oczywiście jak zawsze coś takiego zaczyna się albo w nocy, albo na poczatku weekendu) od piątkowego popołudnia wyraźnie gorzej jadł. Biegł do miseczki z zapałem, a przy miseczce marudził, glamał i jakoś tak nie specjalnie wyglądał. Mama postawiła diagnozę - coś w pysiu, może coś z ząbkami. Ja, w swojej paranoi, zaczęłam rozważać co strasznego może się tak objawiać. Normalnie psychiatra czeka, uśmiecha się z daleka.
Pan doktor znalazł Kocia w dobrej formie, tak na oko. Waga 4,5 kg, czyste oczka i uszka, piękne futerko. A w pyszczku ruszający się ząbek i początek stanu zapalnego (lekki bo uchwycony we właściwym momencie). Ząbek został bezboleśnie wyjęty z paszczy. Krew pobrana, pojechała do idexxu. W pyszczku ma Kocio sporo ubytków bo jednak kilka lat bezdomności zrobiło swoje.
Ale na dzisiaj odetchnęłam głęboko.
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4215
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pon sty 30, 2023 13:50 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:
Gosiagosia pisze:Obrazek

:1luvu: z życzeniami trafiłaś w dziesiatkę, bo poranek miałam nerwowy, ale jak się wydaje wkraczamy w nowy tydzień na luzie i z ogromną ulgą :)

Kocio mamy miał dzisiaj spotkanie z panem doktorem. Bo (oczywiście jak zawsze coś takiego zaczyna się albo w nocy, albo na poczatku weekendu) od piątkowego popołudnia wyraźnie gorzej jadł. Biegł do miseczki z zapałem, a przy miseczce marudził, glamał i jakoś tak nie specjalnie wyglądał. Mama postawiła diagnozę - coś w pysiu, może coś z ząbkami. Ja, w swojej paranoi, zaczęłam rozważać co strasznego może się tak objawiać. Normalnie psychiatra czeka, uśmiecha się z daleka.
Pan doktor znalazł Kocia w dobrej formie, tak na oko. Waga 4,5 kg, czyste oczka i uszka, piękne futerko. A w pyszczku ruszający się ząbek i początek stanu zapalnego (lekki bo uchwycony we właściwym momencie). Ząbek został bezboleśnie wyjęty z paszczy. Krew pobrana, pojechała do idexxu. W pyszczku ma Kocio sporo ubytków bo jednak kilka lat bezdomności zrobiło swoje.
Ale na dzisiaj odetchnęłam głęboko.


za dobre wyniki :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sty 30, 2023 14:27 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

mir.ka pisze:za dobre wyniki :ok: :ok: :ok: :ok:

Wcale a wcale nie jestem przesądna więc nie podziękuję, żeby nie zapeszać :P
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4215
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pon sty 30, 2023 14:29 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:
mir.ka pisze:za dobre wyniki :ok: :ok: :ok: :ok:

Wcale a wcale nie jestem przesądna więc nie podziękuję, żeby nie zapeszać :P


masz rację, nie dziękuj
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sty 30, 2023 14:33 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Dokładam też nasze kciuki :ok: :ok: :ok:
Oby to tylko ząbek.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 30, 2023 15:10 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Na pewno tylko ząbek! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 30, 2023 21:51 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:
mir.ka pisze:za dobre wyniki :ok: :ok: :ok: :ok:

Wcale a wcale nie jestem przesądna więc nie podziękuję, żeby nie zapeszać :P

Nie dziękuj, wyznam Ci szczerze

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 31, 2023 11:35 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 31, 2023 12:39 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Dzień dobry, dziękuję Gosiu za karteczkę :1luvu:

Dobre wieści :) Dzwonił pan doktor, przyszły wyniki Kocia, kocio zdrowy, wszystko w najlepszym porządku :dance: :dance2: :dance2: :dance:
Uff, teraz dopiero w pełni mi ulżyło.

Już wczoraj, zaraz po powrocie od weta, Kocio rzucił się na jedzenie, Nic już w pysiu nie przeszkadzało
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4215
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości