Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']Kocio [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 10, 2024 11:20 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Mamy to!
Bardzo ładnie Kocio przyjmuje steryd z bezopetem podawany dopyszcznie strzykawką :)
Mama zadowolona, Kocio się nie broni i nie ucieka, nie patrzy na nią podejrzliwie i nieufnie co jej rozdziera serce.
Przynajmniej tyle :)
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4512
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro kwi 10, 2024 11:28 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Alleluja i do przodu :)
Szybko poszlo znalezienie sposobu na futro.

FuterNiemyty

 
Posty: 3677
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Śro kwi 10, 2024 11:46 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Mama się zastanowiła :)
Przecież dawkę bezopetu można podzielić na dwie porcje, a bezopet zawsze podawała mu strzykawką przed czym on się nie broni.
Jak mi podpowiedziałaś - będziemy zmieniać bezopet na sosiki i inne podobne a smakowite (podobno) półpłynne mini dania
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4512
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro kwi 10, 2024 11:48 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Probuj, probuj, mi juz uszami wychodzi testowanie smakow dla futra.
Podzielimy sie wrazeniami :]

FuterNiemyty

 
Posty: 3677
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Śro kwi 10, 2024 12:18 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kocio bardzo jest wybrednym kotkiem. Mięsko tak, oczywiście wybrane i nie monotonne, zmieniać menu trzeba. Mięsko więc + kiepskie puszeczki w rodzaju gourmet, whiskas itp. Wszelkie puszki dobrej jakości są be i mowy nie ma o jedzeniu.
Zapewne wielka w tym zasługa mamy :roll:
Ale może też jego niegdysiejszego domu. Był wyraźnie kotem "ułożonym", a kto "układa" kota?
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4512
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro kwi 10, 2024 12:25 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Moje też jedzą wyłącznie byle jakie saszetki i puszeczki (gourmet, whiskas, felix), do tego mięso i suche. A ja się cieszę, jak w ogóle cos jedzą...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60527
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 10, 2024 13:49 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

U mnie tez jesli idzie o mokre to dobra karma jest w pogardzie albo"ewentualnie troszke". Kiepska w sumie tez, ale tej w sumie jednak jedza duzo wiecej niz dobrej, bo jak sa w nastroju to czasem dwie puszki/saszety na trojke zejdzie. Miesko chetnie, jasne, choc kazde furto ma swoje preferencje, z ryba roznie, jedno co zarly wszystkie jak dzikie to lososie, ale tez koniecznie te dzikie, hodowlane to niech czlowiek se zre. Mowie w czasie przeszlym, bo cos tych "dzikolososiowych" filetow ostatnio nie widze.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4416
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 10, 2024 16:47 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Mycha uwielbia wild freedom, ostatnio pstrąga ( nigdy nie lubiła ryb).
Byłyśmy na echu serca, znów troszkę gorzej, ścianki się ciut pogrubiły, ale leczenia nadal nie trzeba wdrażać. Kontrola za kolejne pół roku, o ile doczekamy...

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15085
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 10, 2024 16:54 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

jolabuk5 pisze:Moje też jedzą wyłącznie byle jakie saszetki i puszeczki (gourmet, whiskas, felix), do tego mięso i suche. A ja się cieszę, jak w ogóle cos jedzą...

Lifter pisze:U mnie tez jesli idzie o mokre to dobra karma jest w pogardzie albo"ewentualnie troszke". Kiepska w sumie tez, ale tej w sumie jednak jedza duzo wiecej niz dobrej, bo jak sa w nastroju to czasem dwie puszki/saszety na trojke zejdzie. Miesko chetnie, jasne, choc kazde furto ma swoje preferencje, z ryba roznie, jedno co zarly wszystkie jak dzikie to lososie, ale tez koniecznie te dzikie, hodowlane to niech czlowiek se zre. Mowie w czasie przeszlym, bo cos tych "dzikolososiowych" filetow ostatnio nie widze.

U mamy i u nas podstawą jest mięso. No ale te przekąski :roll: Te są kiepskie bo dobrych nie chcą. Kocio przynajmniej zjada jogurt, u mnie tylko Nemi i wyłącznie z mojego talerza, z miseczki już nie.
Lifter, zmartwiłeś mnie brakiem tego dzikiego łososia bo akurat budują nam Aldi vis a vis osiedla.
izka53 pisze:Mycha uwielbia wild freedom, ostatnio pstrąga ( nigdy nie lubiła ryb).
Byłyśmy na echu serca, znów troszkę gorzej, ścianki się ciut pogrubiły, ale leczenia nadal nie trzeba wdrażać. Kontrola za kolejne pół roku, o ile doczekamy...

Doczekacie, nie ma opcji :ok:
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4512
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro kwi 10, 2024 17:01 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kasiu, ja jestem realistką. Mycha jest coraz słabsza, mimo doskonałych wyników wszelakich. Tak jak stary człowiek, który po prostu pomalutku gaśnie

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15085
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 10, 2024 17:20 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Knotek, poprzednik Kocia, cherlając, smarkając i kaszląc osiągnął piekny wiek prawie 21 lat.
Tak samo Ignaś - 21 lat, no ele to był ewenement bo on miał przez całe swoje życie wyniki zdrowego, młodego kota. Aż nagle się posypał w jeden dzień.
Nie ma reguły, a już niewątpliwie nie ma jej na koty
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4512
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro kwi 10, 2024 19:02 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Tak jest! Z kotami nie ma regóły. Trzeba mieć nadzieję, że jeszcze wiele wspólnego czasu przed nami! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60527
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 11, 2024 8:28 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:Lifter, zmartwiłeś mnie brakiem tego dzikiego łososia bo akurat budują nam Aldi vis a vis osiedla.

W sumie jest ale niezbyt często, bo drogi i ludzie malo kupuja, wiec i pewnie male zamowienia na to. Inna sprawa, że zdrożał szkaradnie.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4416
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw kwi 11, 2024 8:51 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Lifter pisze:
Katarzynka01 pisze:Lifter, zmartwiłeś mnie brakiem tego dzikiego łososia bo akurat budują nam Aldi vis a vis osiedla.

W sumie jest ale niezbyt często, bo drogi i ludzie malo kupuja, wiec i pewnie male zamowienia na to. Inna sprawa, że zdrożał szkaradnie.

Ciekawa jestem, a najbardziej tego, czy moje luksusowe koty w ogóle raczą spróbować :roll:
Ale akurat w tym przypadku z przyjemnoscia po nich dokończę :)
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4512
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob kwi 13, 2024 13:30 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25571
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 82 gości