Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 26, 2024 10:56 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 26, 2024 13:29 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Kciuki :1luvu:
Kocio ewidentnie lepiej, osłuchany, obejrzany, obmacany (czyli elegancko mówiąc badanie palpacyjne) ale antybiotyk i steryd utrzymujemy. Kontrola za dwa tygodnie.
Mamę martwi to, że Kocio wydaje się apatyczny. No ale jednak leki + choroba mogą tak działać. Kocio teraz leży w słońcu, na parapecie. Czekamy na ciepło, słońce czasem cuda czyni. Słońce i powietrze.
Lekkie uff
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Wto mar 26, 2024 15:45 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Świetne wiadomości! Brawo Kocio :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60415
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 26, 2024 16:16 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Chyba nie muszę mówić jak mi ulżyło, niby zwykła kontrola, ale nerwy gdzieś tam wtyle głowy zawsze są
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt mar 29, 2024 15:31 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 29, 2024 21:17 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Gosiagosia :1luvu:

Żadnych żonkili :twisted: :placz:
Ja już ruszyłam od rana z kuchennym maratonem. Wieczorem farbowałam jajka, przy okazji (chcąc ulepszyć, a jak wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego) udało mi się pofarbować pół kuchni i siebie :roll:
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob mar 30, 2024 17:23 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 30, 2024 17:54 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Gosiagosia pisze:Obrazek

Gosiu :1luvu:
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob mar 30, 2024 17:57 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Nie mam pojęcia jakim sposobem udało mi się nie kupić serka mascarpone, mając go na liście zakupów. Sięgam ci ja do lodówki i nie ma :placz:
Justyn wyruszył na ratunek. Dzwoni - jest mascarpone ale karmelowy. Ok, kup jakikolwiek homogenizowany naturalny. Nie ma :x Są truskawkowe, waniliowe, czekoladowe, jakieś, a normalnych nie ma. Kazałam kupić serek klinek i utarłam ze śmietaną. I nawet lepiej wyszło bo farsz okazał się bardziej zwarty, uff. Ale co się nawkurzałam to moje :evil:
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob mar 30, 2024 18:16 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Wszystkim życzliwie zaglądającym zdrowych, spokojnych i radosnych Świat
Obrazek
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob mar 30, 2024 18:29 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:Nie mam pojęcia jakim sposobem udało mi się nie kupić serka mascarpone, mając go na liście zakupów. Sięgam ci ja do lodówki i nie ma :placz:
Justyn wyruszył na ratunek. Dzwoni - jest mascarpone ale karmelowy. Ok, kup jakikolwiek homogenizowany naturalny. Nie ma :x Są truskawkowe, waniliowe, czekoladowe, jakieś, a normalnych nie ma. Kazałam kupić serek klinek i utarłam ze śmietaną. I nawet lepiej wyszło bo farsz okazał się bardziej zwarty, uff. Ale co się nawkurzałam to moje :evil:

Widzę że nie tylko ja tak mam :mrgreen:
Chodzę z karteczką i często kupię coś poza zapiskami a to po co przyszłam zapomniane i nie ma. :strach:
Już myślałam że Niemiec mnie dopadł
:ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 30, 2024 18:43 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Gosiagosia pisze:
Katarzynka01 pisze:Nie mam pojęcia jakim sposobem udało mi się nie kupić serka mascarpone, mając go na liście zakupów. Sięgam ci ja do lodówki i nie ma :placz:
Justyn wyruszył na ratunek. Dzwoni - jest mascarpone ale karmelowy. Ok, kup jakikolwiek homogenizowany naturalny. Nie ma :x Są truskawkowe, waniliowe, czekoladowe, jakieś, a normalnych nie ma. Kazałam kupić serek klinek i utarłam ze śmietaną. I nawet lepiej wyszło bo farsz okazał się bardziej zwarty, uff. Ale co się nawkurzałam to moje :evil:

Widzę że nie tylko ja tak mam :mrgreen:
Chodzę z karteczką i często kupię coś poza zapiskami a to po co przyszłam zapomniane i nie ma. :strach:
Już myślałam że Niemiec mnie dopadł
:ryk:

A ja jeszcze przebiegle nie kupiłam wcześniej, no bo lepiej kupić świeży :roll:
Po prostu przechytrzyłam. Ale najważniejsze, że wykonałam już całą robotę, uff. Jutro tylko przyprawianie i takie tam drobiazgi czyli nic. Teraz spokojna kąpiel, świeża pościel i książeczka :1luvu:

O nie! Nie będzie Niemic pluł nam w twarz, precz z nim!
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob mar 30, 2024 18:47 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:
Gosiagosia pisze:
Katarzynka01 pisze:Nie mam pojęcia jakim sposobem udało mi się nie kupić serka mascarpone, mając go na liście zakupów. Sięgam ci ja do lodówki i nie ma :placz:
Justyn wyruszył na ratunek. Dzwoni - jest mascarpone ale karmelowy. Ok, kup jakikolwiek homogenizowany naturalny. Nie ma :x Są truskawkowe, waniliowe, czekoladowe, jakieś, a normalnych nie ma. Kazałam kupić serek klinek i utarłam ze śmietaną. I nawet lepiej wyszło bo farsz okazał się bardziej zwarty, uff. Ale co się nawkurzałam to moje :evil:

Widzę że nie tylko ja tak mam :mrgreen:
Chodzę z karteczką i często kupię coś poza zapiskami a to po co przyszłam zapomniane i nie ma. :strach:
Już myślałam że Niemiec mnie dopadł
:ryk:

A ja jeszcze przebiegle nie kupiłam wcześniej, no bo lepiej kupić świeży :roll:
Po prostu przechytrzyłam. Ale najważniejsze, że wykonałam już całą robotę, uff. Jutro tylko przyprawianie i takie tam drobiazgi czyli nic. Teraz spokojna kąpiel, świeża pościel i książeczka :1luvu:

O nie! Nie będzie Niemic pluł nam w twarz, precz z nim!


Ja jeszcze ogarnę kuwety, poodkurzam i umyje podłogi.
Jutro o 9 śniadanko wielkanocne u mnie a resztę Świąt mam wolne idę w gości. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 30, 2024 19:24 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Gosiagosia pisze:Ja jeszcze ogarnę kuwety, poodkurzam i umyje podłogi.
Jutro o 9 śniadanko wielkanocne u mnie a resztę Świąt mam wolne idę w gości. :1luvu:

Te dramatyczne obowiązki należą do J. Złoty podział :) Ale też bez przesadnego napięcia bo główne sprzątanie się już odbyło.
Wcześnie zaczynacie, my około 13. Trochę śniadanie, a trochę obiad, wszystkim nam pasuje taka pora. A w poniedziałek absolutny luz :piwa:
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob mar 30, 2024 20:14 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Niech żyje Świąteczny Luz!
Ja miałam ostatnio co roku, a tym razem mam wizytę jutro... :twisted:
Ale dla Was - spokojnych świąt!
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60415
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 295 gości