Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 26, 2022 15:10 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Gosiagosia pisze:Niestety tak Kasia jest usunięta z Forum.

Ojej, nie wiedziałam :placz:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 26, 2022 15:37 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Gosiagosia pisze:
ewar pisze:Chyba jednak nie :ok:

Niestety tak Kasia jest usunięta z Forum.
Smutne to że Miau zaczyna być stronicze. Bez dalszego komentarza bo bardzo brzydkie mam myśli. :placz: :oops:

Ale dyskusja jeszcze się toczy.
viewtopic.php?f=5&t=214752&start=75
I wcale nie jest powiedziane, że zwolennicy powrotu Kasi na forum (w tym ja) nie osiągną celu! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Irafał napisał:
Casica, bardzo mi przykro z powodu odejścia przyjaciela, niestety nie udało się :(
Twój powrót był od początku ograniczony czasowo i tego muszę się trzymać, w niedzielę wieczorem przywracam blokadę.

Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)

Wiec piszmy.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 26, 2022 15:45 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

jolabuk5 pisze:
Gosiagosia pisze:
ewar pisze:Chyba jednak nie :ok:

Niestety tak Kasia jest usunięta z Forum.
Smutne to że Miau zaczyna być stronicze. Bez dalszego komentarza bo bardzo brzydkie mam myśli. :placz: :oops:

Ale dyskusja jeszcze się toczy.
viewtopic.php?f=5&t=214752&start=75
I wcale nie jest powiedziane, że zwolennicy powrotu Kasi na forum (w tym ja) nie osiągną celu! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Irafał napisał:
Casica, bardzo mi przykro z powodu odejścia przyjaciela, niestety nie udało się :(
Twój powrót był od początku ograniczony czasowo i tego muszę się trzymać, w niedzielę wieczorem przywracam blokadę.

Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)

Wiec piszmy.

Nie sądzę że to coś da, jednak warto pisać.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 26, 2022 20:19 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Zdecydowanie popieram powrót Kasi.

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 26, 2022 20:26 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Ja także. Po tysiąckroć.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon wrz 26, 2022 20:26 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Ja także. Po tysiąckroć.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon wrz 26, 2022 23:58 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

aga66 pisze:Ja także. Po tysiąckroć.

Ale pisz na wątku w dziale Problemy techniczne. Tu moderatorzy raczej nie zajrzą.
Też z całego serca popieram powrót Kasi.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 30, 2022 12:30 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Witajcie, to ja casica :)
Postanowiłam wydać komunikat - bo wiecie, domy królewskie wydają komunikaty, wydam więc i ja. O kotostanie.
Zbieramy się do kupy po śmierci Dżygita, ale ciężko nam to idzie. Bo bardzo, bardzo nam Go brakuje, w zasadzie patrzy na nas z każdego kąta mieszkania. Jakoś się ogarnęliśmy (a przynajmniej w większości) po przeprowadzce, tylko żal, że Dżygit tego nie doczekał :(

I tak, po wielu, wielu latach mam dywan. Gdy Dracul był niegdyś uprzejmy kompletnie zasikać kolejny uznałam, że to jest zupełnie niepotrzebny element wyposażenia wnętrza. Ale w nowym mieszkaniu Justyn dostał jakiejś manii :P i spazmował - chcę dywan, dywan chcę, nie ma życia bez dywanu. No cóż, broniłam się, ale w końcu uznałam, że skoro dobra ze mnie z kościami kobieta to niech się chłopina cieszy. A koty? Przez mniej więcej 1 dzień, no może 2, były zaintrygowane. Nodi nawet został ogłoszony królem dywanu bo natychmiast uznał go za swoje wyłączne terytorium i nie pozwolił na niego wchodzić Nemi, ale odpuścił i teraz oba sobie łażą, obojętnie łażą jakby całe życie łaziły po dywanach.
Król dywanu we własnej osobie
Obrazek
Nodi znowu zaczął się "żabić"
Obrazek
Nemi woli utrudniać mi układanie się w łóżku
Obrazek
Knotek u mamy ok. Dają sobie wiele radości. We wrześniu powtórzyła mu się alergia i znowu się rozdrapał choć nie tak ekstremalnie jak rok wcześniej. Sezon grzewczy, jego poczatek, był niewątpliwie tego przyczyną.

Uporządkowaliśmy też kocie groby, musieliśmy zmienić napisy. Tak to teraz wygląda
Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 30, 2022 16:30 przez Katarzynka01, łącznie edytowano 9 razy
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4217
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt gru 30, 2022 12:31 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Czy upload miau działa? Bo coś nie mogę wstawić zdjęć, dodam je za chwilę
Tylko dwa zdjęcia mi "wchodzą", wadliwe pliki? Później sprawdzę
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4217
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt gru 30, 2022 12:45 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:Czy upload miau działa? Bo coś nie mogę wstawić zdjęć, dodam je za chwilę
Tylko dwa zdjęcia mi "wchodzą", wadliwe pliki? Później sprawdzę


to moze fotosikiem?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 30, 2022 12:47 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:Witajcie, to ja casica :)
Postanowiłam wydać komunikat - bo wiecie, domy królewskie wydają komunikaty, wydam więc i ja. O kotostanie.
Zbieramy się do kupy po śmierci Dżygita, ale ciężko nam to idzie. Bo bardzo, bardzo nam Go brakuje, w zasadzie patrzy na nas z każdego kąta mieszkania. Jakoś się ogarnęliśmy (a przynajmniej w większości) po przeprowadzce, tylko żal, że Dżygit tego nie doczekał :(

I tak, po wielu, wielu latach mam dywan. Gdy Dracul był niegdyś uprzejmy kompletnie zasikać kolejny uznałam, że to jest zupełnie niepotrzebny element wyposażenia wnętrza. Ale w nowym mieszkaniu Justyn dostał jakiejś manii :P i spazmował - chcę dywan, dywan chcę, nie ma życia bez dywanu. No cóż, broniłam się, ale w końcu uznałam, że skoro dobra ze mnie z kościami kobieta to niech się chłopina cieszy. A koty? Przez mniej więcej 1 dzień, no może 2, były zaintrygowane. Nodi nawet został ogłoszony królem dywanu bo natychmiast uznał go za swoje wyłączne terytorium i nie pozwolił na niego wchodzić Nemi, ale odpuścił i teraz oba sobie łażą, obojętnie łażą jakby całe życie łaziły po dywanach.

Nodi znowu zaczął się "żabić"
Obrazek
Nemi woli utrudniać mi układanie się w łóżku

Knotek u mamy ok. Dają sobie wiele radości. We wrześniu powtórzyła mu się alergia i znowu się rozdrapał choć nie tak ekstremalnie jak rok wcześniej. Sezon grzewczy, jego poczatek, był niewątpliwie tego przyczyną.

Uporządkowaliśmy też kocie groby, musieliśmy zmienić napisy. Tak to teraz wygląda
Obrazek


dobrze macie z tym cmentarzem dla zwierząt
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 30, 2022 12:48 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

mir.ka pisze:to moze fotosikiem?

Mam jakieś fatalne doświadczenia z fotosikiem, nie przekonał mnie
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4217
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt gru 30, 2022 12:51 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Chyba juz Ci się udało, bo zdjęcia widzę!
Nodi wspaniale ozdabia oparcie fotela :1luvu: Dzięki temu Ty też możesz usiąść :wink:

Pięknie dbasz o groby Twoich Przyjaciół :201461 :201461 :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 30, 2022 12:56 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

mir.ka pisze:dobrze macie z tym cmentarzem dla zwierząt

O tak. I to jest urocze miejsce, ma klimat, duszę. I koty, okoliczne koty tam przychodzą, w ciepłe dni wylegują się na grobach, to coś niesamowicie miłego i optymistycznego w jakimś sensie
jolabuk5 pisze:Chyba juz Ci się udało, bo zdjęcia widzę!
Nodi wspaniale ozdabia oparcie fotela :1luvu: Dzięki temu Ty też możesz usiąść :wink:

Pięknie dbasz o groby Twoich Przyjaciół :201461 :201461 :201461

Połowicznie, bo weszły mi dwa zdjęcia, a przygotowałam cztery.
Nodi w ogóle jest bardzo ozdobny :) I łaskawy, pozwala skorzystać z fotela człowiekowi :201494

Często tam bywamy, staramy się dbać o groby. Byłaś tam? To przepiękne miejsce, ale daleko od Ciebie
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4217
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt gru 30, 2022 12:58 Re: Moje koty XIX. Druid ['] Zawieszka ['] Dżygit [']

Katarzynka01 pisze:
mir.ka pisze:dobrze macie z tym cmentarzem dla zwierząt

O tak. I to jest urocze miejsce, ma klimat, duszę. I koty, okoliczne koty tam przychodzą, w ciepłe dni wylegują się na grobach, to coś niesamowicie miłego i optymistycznego w jakimś sensie


chyba ładniejszy niż nasz komunalny z grobami urnowymi
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 94 gości