Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 30, 2017 10:12 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Ptyś
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 30, 2017 22:13 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Coś w filozoficznym nastroju :)

Podobny trochę do mojego Lucusia, którego już z nami nie ma :cry:
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 31, 2017 9:26 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Faktycznie ma zamyślone oczęta :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Śro maja 31, 2017 9:48 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Smutny...
Tęskni za Balbinką...?

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 31, 2017 11:23 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

waanka pisze:Smutny...
Tęskni za Balbinką...?

Nie, skądże, Ptyś nie bywa smutny.To trochę taki łobuziak.Zaczepia mnie łapką, kiedy obok przechodzę, lubi być głaskany.Zajął miejsce Balbinki u boku Beni.Balbinka to taka delikatna bardzo koteczka, Ptyś jest łatwiejszy.Ona była bardzo chora, może to dlatego.Ptyś nie miał objawów neurologicznych.
A Balbinka to teraz Ari, tak jest krócej i ponoć już reaguje na swoje imię.Pięknie korzysta z kuwetki, oba żwirki ( silikon i drewniany) akceptuje, podobnie Jinx, a więc Duzi chyba będą już stosować drewniany.Jinx był chory, gorączkował, psikał, dostaje antybiotyk.Balbinka się nie zaraziła, tylko miała zapalenie spojówek w jednym oczku, kropelki załatwiły sprawę.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 03, 2017 15:53 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Wiem, że to już nudne, że się powtarzam :oops: , ale nie mogę się powstrzymać
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 03, 2017 17:38 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

ewar pisze:Wiem, że to już nudne, że się powtarzam :oops: , ale nie mogę się powstrzymać
Obrazek


Jakie fajne zdjęcie. :D
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob cze 03, 2017 18:02 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Benia lizała Ptysia po brzuszku,aczkolwiek to nieco obsceniczne, prawda? :wink:

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 03, 2017 18:04 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Ptysiek tak nie uważa. Jak basza rozparty. :mrgreen:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob cze 03, 2017 19:39 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Poza rewelacyjna :mrgreen:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 04, 2017 16:54 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

waanka pisze:Poza rewelacyjna :mrgreen:

Prawda? Nie wszystko jednak udaje mi się obfocić.Każdy z kotów ma swoje ulubione miejsca.Benia i Ptyś najczęściej leżą w tym dużym koszu, Gabryś na plastikowym fotelu, ruda Gucia na hamaczku, Pusia na drapaku, a Pszczoły głównie łażą po barierce.Śpią w mieszkaniu, czarna Gucia obowiązkowo pod jakimś kocykiem, cała przykryta, nawet jeśli jest upał.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 15, 2017 6:02 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Wieści z domku Balbinki, teraz Ari.Ponoć jest super.Kotka miziasta, strzela baranki, skończyły się nocne serenady, z kuwetką wszystko w porządku.Balbinka ( pozostanę przy tym imieniu) przyjaźni się z Jinxem, który jest ogromny, podczas gdy Balbinka malutka.Czasem razem śpią w kanapie, razem obserwują świat siedząc na osiatkowanym balkonie i razem dokonują włamań do szafki z kocim jedzeniem :mrgreen: Mały kundelek, który dotąd traktował koty z całkowitą obojętnością, wzajemną zresztą pokochał Balbinkę, a ona jego.Bawią się razem, jedno drugie zaczepia, dobrze się czują w swoim towarzystwie.Ulżyło mi, bo to była dla mnie trudna adopcja.Aha, podobno w Jinxie obudziły się instynkty opiekuńcze, bardzo spoważniał i traktuje Balbinkę jak tato, czy starszy brat.
Niestety, chyba Benia tęskni za Balbinką :(

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 15, 2017 9:58 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Super, że Balbinka ma i fajnych kumpli, i mądrych opiekunów, którzy przetrwali jej serenady.
Benia tęskni? Może czeka na nowe maluchy, a tu Pszczoły i Ptysiek zajmują miejscówki :mrgreen:
Do domów, dzieciarnia!

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Czw cze 15, 2017 10:17 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Mam zdjęcia Balbinki z nowego domku :D Wrócę spod huty to wkleję.
Arcana pisze: Pszczoły i Ptysiek zajmują miejscówki :mrgreen:

Nie życzę sobie na razie żadnych nowych kotów, chwilowo mi wystarczają te, które mam :wink:
Arcana pisze:Benia tęskni?

Benia ma chyba taką wewnętrzną potrzebę opiekowania się jakimś kotem.Pszczoły i Ptysiek są odważne, samodzielne, a Balbinia była takim kocim dzieckiem, które bardzo potrzebowało mamy.I ona i Benia obdarzały się uczuciem, jedna potrzebowała drugiej, praktycznie to zawsze były do siebie przyklejone.Bardzo się cieszę, że Balbinka ma super domek, że i kot i pies ją kochają, o ludziach nie wspomnę, ale nie ukrywam, że Beni mi trochę szkoda.Nie miałam tak uczuciowego kota jak dotąd, no może Brenda też miała takie dobre serduszko, ale ona lgnęła też do ludzi, Benia nie.Ona kocha koty przede wszystkim.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 15, 2017 17:23 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Balbinka/Ari z kotem Jinxem.Zdjęć z ludźmi nie wklejam, bo nie pytałam o pozwolenie.
Obrazek
W takiej pozie często widywałam Balbinkę.
Obrazek Obrazek
Kot Jinx jest dużo większy od Balbinki, od początku ją zaakceptował, chyba jest szczęśliwy, że ma ją jako towarzyszkę.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 149 gości