Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 29, 2016 13:03 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Porządny kot powinien być bandytą.! Uwielbiam takie kocie cwaniaczki jak Bobik! Niegrzeczny kot jest podwójnie kotem! :D

Alija

 
Posty: 2190
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 29, 2016 14:41 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Jestem pod wrażeniem :ok:
będę tu zaglądac, bo fajnie się czyta te Twoje opowiesci :201461 :201461
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 30, 2016 9:53 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Zazusia pisze:Jeśli można i ja chętnie poczytam i potrzymam kciuki za wszystko :D


Ależ oczywiście, że można. Witam serdecznie :D

Alija pisze:Porządny kot powinien być bandytą.! Uwielbiam takie kocie cwaniaczki jak Bobik! Niegrzeczny kot jest podwójnie kotem! :D


No niby jo, ale aż takiego kociego wariata jeszcze nie widziałem. WSZYSTKO TRZEBA UGRYŹĆ! :twisted: Albo chociaż podrapać :lol:

Kotina pisze:Jestem pod wrażeniem :ok:
będę tu zaglądac, bo fajnie się czyta te Twoje opowiesci :201461 :201461


Dziękuję i zapraszam :) Mam nadzieję, że uda mi się dziś lub jutro wstawić drugą część opowieści :)
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pt wrz 30, 2016 10:27 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Bobik dorośníe i trochę zwolni. :D Z moich doświadczeń wynika, że koty z ADHD wyróżniają się inteligencją :201461

Alija

 
Posty: 2190
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 30, 2016 16:43 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

sqbi90 pisze:
Alija pisze:Porządny kot powinien być bandytą.! Uwielbiam takie kocie cwaniaczki jak Bobik! Niegrzeczny kot jest podwójnie kotem! :D


No niby jo, ale aż takiego kociego wariata jeszcze nie widziałem. WSZYSTKO TRZEBA UGRYŹĆ! :twisted: Albo chociaż podrapać :lol:


Normalne kocie zachowanie :201496 :20141 Jeśli kociak tak nie robi, to trzeba sprawdzić czy nie jest chory 8)
W dodatku niektóre z tego nie wyrastają - moja kotka ma 7 lat i wciąż jej nie przeszło.
Obrazek Obrazek
Sprawdź, czy kupujesz produkty firm prowadzących testy na zwierzętach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=156138
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

alata

 
Posty: 1989
Od: Pt lis 19, 2010 1:25
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie paź 02, 2016 19:21 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Alija pisze:Bobik dorośníe i trochę zwolni. :D Z moich doświadczeń wynika, że koty z ADHD wyróżniają się inteligencją :201461


Ja nigdzie zwalniał nie bendem, bo ja jestem Bobiś - wiercipiętka. I inteligentnym bardzo jest.

alata pisze:Normalne kocie zachowanie :201496 :20141 Jeśli kociak tak nie robi, to trzeba sprawdzić czy nie jest chory 8)
W dodatku niektóre z tego nie wyrastają - moja kotka ma 7 lat i wciąż jej nie przeszło.


Nie wyrosnem, bo nie chcem. Dużo skoków, biegów i gryzów bendzie. A tatełe mówi, żem ślepy był jako całkiem mały kot i że nadrabiam teraz i mogę, bo tatełe lubi szaleńców, bo sam jest trochem wariat.


Byłem dziś u babci i tam był wieeelki straszny kot. Trochem się przestraszył, wiecie? To to małe co tatełe przywiózł jest takie odważne do wszystkich, ale ja wolałem uważać, o.

Ni ma na razie opowieści, bo weny brak. Ale zdjęcia som.

To ja:
Obrazek

A to Hanełke podróżniczka:
Obrazek

Zaglondajciem tu.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Nie paź 02, 2016 20:13 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Zaglądamy, podziwiamy, zachwycamy się. :201461
Hanełka cud dziewczyna :201441

Alija

 
Posty: 2190
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 02, 2016 20:45 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Cześć Bobik- to ja Bobek, czyli Maja Syrenka.
Ja też mam dużo energii, i szybko biegam...mimo wszystko...
Bo mnie "dobry człowiek" zrobił krzywdę jak byłam bardzo malutka.
Chyba złapał mnie za ogonek i zakręcił młynka.W każdym razie wyrwał mi nerwy z ogonka i nóżek.
Jak biegam to przebieram tylko przednimi łapkami, ogonek i nóżki ciągną się za mną.
Ale za to mam bary jak ludzki kulturysta!
Pozdrawiam Cię bardzo i Twoją Hanełkę także!
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Nie paź 02, 2016 22:16 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Alija pisze:Zaglądamy, podziwiamy, zachwycamy się. :201461
Hanełka cud dziewczyna :201441


No całkiem ładna ona, no. Tylko mała siakaś taka. Tatełe mówi, że to ja nieprzyzwoicie wyrosłem wielki. Bo my prawie w tym samym wieku z Hanutką, może ze dwa tygodnie nas dzielom. A ona taka pchła, ot, maleńtas.

isiaja pisze:Cześć Bobik- to ja Bobek, czyli Maja Syrenka.
Ja też mam dużo energii, i szybko biegam...mimo wszystko...
Bo mnie "dobry człowiek" zrobił krzywdę jak byłam bardzo malutka.
Chyba złapał mnie za ogonek i zakręcił młynka.W każdym razie wyrwał mi nerwy z ogonka i nóżek.
Jak biegam to przebieram tylko przednimi łapkami, ogonek i nóżki ciągną się za mną.
Ale za to mam bary jak ludzki kulturysta!
Pozdrawiam Cię bardzo i Twoją Hanełkę także!


Cześć, Bobeczko Maja Syrenko! Bardzo mi przykro, że nie możesz skakać, tak o, w górę, wysoko :( Ale siem cieszem, że biegasz i domek masz, fajnie! Takiemu ludziowi to też ktoś powinien coś urwać. Tatełe mówi, że jakby złapał, to by tuk i paczał czy równo puchnie. Tatełe mówi też inne rzeczy, ale prosi, żeby tu nie pisać, bo dostanie banana czy bana, jakoś tak.
Bo wiesz, tatełe bywa bardzo, wielce zły, ale nigdy na mnie i inne zwierzontka. Ale takim ludziom zrobiłby krzywdem. Bo ogonki nie som do młynków.
Jak znajzłaś swój domek? I gdzie ten okropny ludź ci to zrobił?
Też mam bary, ale ja mam cztery łapki do biegania, wienc pewnie nie takie duże i fajne jak ty.
Bobełkowe pozdrowionka!


To i ja, jako dobry ojciec, się wypowiem. Faktycznie bym tłukł. I faktycznie lepiej nie pisać co jeszcze bym zrobił, bo opisywać mógłbym długo i bardzo obrazowo :twisted: Ale tak z innej beczki: Haniutka waży na ten moment 850g, zabiedzona była i dochodzi do siebie, normalka. Bobcio 2,6kg. Różnica wieku między nimi może wynosić najwyżej dwa tygodnie. Bobcio urodził się między 8 a 14 czerwca, data określona dość dokładnie i konsultowana z kilkoma wetami i nie-wetami takoż. Bobcio ma też wielkie, masywne łapska. Czy on w tym wieku nie powinien ważyć jednak mniej? Nie jest za gruby, robi się z niego kawał mięśniaka.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Nie paź 02, 2016 22:22 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

sqbi90 pisze:...Bobcio ma też wielkie, masywne łapska. Czy on w tym wieku nie powinien ważyć jednak mniej? Nie jest za gruby, robi się z niego kawał mięśniaka.

Niekoniecznie. Duże łapska = w perspektywie kawał kota.
Najprawdopodobniej będzie jak mój Glucur.
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 02, 2016 22:24 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

zabers pisze:
sqbi90 pisze:...Bobcio ma też wielkie, masywne łapska. Czy on w tym wieku nie powinien ważyć jednak mniej? Nie jest za gruby, robi się z niego kawał mięśniaka.

Niekoniecznie. Duże łapska = w perspektywie kawał kota.
Najprawdopodobniej będzie jak mój Glucur.


No właśnie z tymi łapskami to wiedziałem, że tak działa u psów. U kotów nie byłem pewien :mrgreen: Jak Twój Glucur czyli jak? :)
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Nie paź 02, 2016 22:27 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

sqbi90 pisze:...Jak Twój Glucur czyli jak? :)

czyli 73 cm (bez ogona) i 10 kg.
(jest gruby, ale ma alibi - od 5 lat jest astmatykiem na wziewach. Jako zdrowy ważył 7 kg)
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 02, 2016 22:29 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

Też się przywitamy na wątku Bobcia super koteła. :mrgreen: :ok:
Krówki są wyjątkowe i barrrrrrdzo charrrakterne - wiem po swojej :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 03, 2016 6:34 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

sqbi90 pisze:A to Hanełke podróżniczka:


Czyli Hania ma podróżująco-Bobikowo-tatełkowy domek? :)

Ale Bobik i Hania mają szczęście, że trafiliście na siebie w czaso-przestrzeni :)

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 03, 2016 18:37 Re: Historia pewnego cudzoziemca + mała Hania

My też się przywitamy na wątku Bobika i malutkiej Hanulki. :1luvu:
Pięć stron przeczytałam jednym tchem i jestem pełna podziwu :201494 :201494 :201494 dla Ciebie. Andrzeje to bardzo fajne chłopy, coś na ten temat wiem bo mam w domu jednego Andrzeja - super kociarza (a podobno kiedyś nie lubił kotów 8O ).
Trzymam mocno kciuki za szybkie wyzdrowienie Hani i za dalsze dobre życie dla niej.
Pozdrawiamy

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5 i 300 gości