Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 05, 2017 14:10 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

O - KEJ :mrgreen:
Jeżeli Famogast będziesz dawała przez dłuższy czas to nie odstawiaj raptownie, żeby nie zrobić Krowie jesieni średniowiecza w żołądku ;-)
Koci żołądek podobno produkuje najwięcej kwasu w nocy, stąd nocne lub poranne rzygi u starców i kotów chorych na pnn :|
"Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa [...] polega na jego stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt."
Milan Kundera, Nieznośna lekkość bytu

Feliska97

 
Posty: 703
Od: Pon lis 17, 2014 20:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto gru 05, 2017 16:42 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Tak, to by było logiczne. Zważając jeszcze na to, iż starszaki przesypiają calusieńka noc, nie podjadając nic w międzyczasie. W dzień jednak tego kota się obudzi i dostawi do miski by wrzucił cosik na ten żołądek by kwasy się nie produkowały.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto gru 05, 2017 17:41 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Aia pisze:

Krowie, wiedzące jak żyć bez pośpiechu, pozdrawia!!

Obrazek Oj czowieki, czowieki


Ja mialam tamten tydzien bez pospiechu. Codziennie spoznialam sie do pracy :? I mialam mega dola ktory oslabial moja egzystencje :cry:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw gru 07, 2017 11:48 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Jaki dołek? Zakopać na ten raz!
Mnie się nie udało zgrać lekarza.. dowalili mi na ten dzień drugie szkolenie z egzaminem... nie dało się nie być. A moje wyniki badań wyjechane w kosmos, dawno się tak nie ubawiłam, 6cio krotne przekroczone normy :roll: Teraz to już kwestia nie kiedy i jak znaleźć czas, tylko skąd wziąć pieniądze na leczenie, lubię naszą rzeczywistość :roll:

To zdjęcie:
Aia pisze:Obrazek

Wczoraj był ciężki dzień dla człowieka, więc wieczór jest ciężki dla kota :wink: :mrgreen:

Które z forumowych kociszczy przejawiają takie oto zachowanie:
Wyszarpuje spod kota koc, bo dziad sobie cały przywłaszczył. Kot nie ruszywszy się na milimetr, tylko chwyta pazurami pled i zastyga. Ciągnę mocniej. Kocie łapy się wyciągają, cielsko bezwiednie przewraca się na bok. Mimo wszystko jestem silniejsza, więc zwiększam siłę, koc w połowie jest mój, kot już długi jak sznurówka, wczepiony, jak rzep, szponami w materiał i sunie z tym kocem, po kanapie....

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw gru 07, 2017 12:03 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Koc koteckowi zabierac, jak mozesz.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw gru 07, 2017 12:13 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

To jest walka o przetrwanie. Bez litości.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw gru 07, 2017 12:18 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Aia pisze:Które z forumowych kociszczy przejawiają takie oto zachowanie:
Wyszarpuje spod kota koc, bo dziad sobie cały przywłaszczył. Kot nie ruszywszy się na milimetr, tylko chwyta pazurami pled i zastyga. Ciągnę mocniej. Kocie łapy się wyciągają, cielsko bezwiednie przewraca się na bok. Mimo wszystko jestem silniejsza, więc zwiększam siłę, koc w połowie jest mój, kot już długi jak sznurówka, wczepiony, jak rzep, szponami w materiał i sunie z tym kocem, po kanapie....


Prawie tak mam z Teofilem i kołdrą.
Nie chwyta pazurami, ale zwiększa bezwładność i masę do tony, za nic mając prawa fizyki, tak że zsunięcie go z kołdry jest prawie niemożliwe.
Też jest krowem, więc może to w krowich genach leży?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw gru 07, 2017 12:22 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

O no to to właśnie. Grawitacja pod kotem zwiększa swoje przyciąganie do narzuty! krowy to takie klocki :mrgreen: I nie ucieknie, nie podniesie się, tylko ewentualnie sturla, jak znajdzie się na końcu koca :ryk: Jest niemożliwy :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob gru 09, 2017 12:43 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Obrazek Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob gru 09, 2017 15:11 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Ale dobrze temu krowu. :1luvu:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob gru 09, 2017 15:28 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Aia pisze:To jest walka o przetrwanie. Bez litości.

Biedna Krowa :placz:
Muszę chyba mu paczkę zrobić :placz:
Jak można mu zabierać koc :placz:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob gru 09, 2017 15:30 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

On jest taki przystojny... Aj :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob gru 09, 2017 17:35 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Jej cudne zdjecia jak zwykle :D
Jego nie mozna nie kochac :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob gru 09, 2017 21:10 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Aia pisze:Które z forumowych kociszczy przejawiają takie oto zachowanie:
Wyszarpuje spod kota koc, bo dziad sobie cały przywłaszczył. Kot nie ruszywszy się na milimetr, tylko chwyta pazurami pled i zastyga. Ciągnę mocniej. Kocie łapy się wyciągają, cielsko bezwiednie przewraca się na bok. Mimo wszystko jestem silniejsza, więc zwiększam siłę, koc w połowie jest mój, kot już długi jak sznurówka, wczepiony, jak rzep, szponami w materiał i sunie z tym kocem, po kanapie....


Mam tak samo! Kocie oczy sie przy tym albo nie otwierają w ogóle, albo Frajda obdarza mnie nieprzytomnym spojrzeniem 'Ale o co chodzi?'
Zdjęcia cudne!

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Sob gru 09, 2017 21:34 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

O! miło poznać kolejnego człowieka w niedoli :mrgreen:
Albo mruży te oczęta i charczeć zaczyna, świr jeden :cowsleep:

Marta, tu survival, chów twardą ręką, coby krowie smaczniejsze było :smokin:
A tuczone dziś było karkówką, dla odmiany, oj napchało się nafaszerowało na okrągło. :mrgreen:
Krowu ślę wszystkim Cioteczkom i Wujaszkom maślane spojrzenie Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake, Wojtek i 90 gości