Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 20, 2018 19:43 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

ser_Kociątko pisze:a u nas już ciepła! :D


O! to choć jedno nieszczęście tego świata zniknęło :D

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto lut 20, 2018 22:51 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Szara czasem daje tylko odglosy... Ja szukam, szukam, a tam nico...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lut 21, 2018 20:35 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Ktoś coś może?
viewtopic.php?f=27&t=183885
Rodzinne dramaty :roll:
Jak na forum nie znajdę do końca tygodnia, to kupię na Allegro, bo Babcia załamana..

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Śro lut 21, 2018 21:51 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

jak dostałam na gwiazdkę dwie biografie Cumberbatha, to bez problemu wymieniłam..

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 21, 2018 22:03 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Babcia nie ma paragonu, to raz, dwa: kupiła te książki w listopadzie. Poza tym nie ogarnia już takich rzeczy. To jest jakiś cykl, który wychodzi co miesiąc(?), poprzednie części nie są dostępne stacjonarnie. Zabrałam jedną i powiedziałam, że dostanie tą której Jej brakuje, niech się nie martwi. A mogę tylko to zrobić przez Internet, bo w Wawie nie bywam. Tak mi wygodniej, sprzedam-kupię/wymienię. I niech się cieszy i spokojnie sobie zbiera dalej.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Śro lut 21, 2018 22:07 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Aia pisze:Ktoś coś może?
viewtopic.php?f=27&t=183885
Rodzinne dramaty :roll:
Jak na forum nie znajdę do końca tygodnia, to kupię na Allegro, bo Babcia załamana..

Bardzo fajna książka.
Z resztą wszystkie z tej serii
:D
Powodzenia
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro lut 21, 2018 22:10 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Ano pamiętam, jak kilka lat temu był szał :) Ja się na niego nie załapałam. Raczej nie moja tematyka.
Ale Dziadek pracował w Libii, Babcia do Niego jeździła i mówi, że sobie Trypolis przypomina, jak czyta tą serię. Poza tym ma zajęcie z tym zbieraniem i czekaniem aż wyjdą nowe części. Może się uda przez miau :wink:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw lut 22, 2018 16:28 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Aia pisze:Ktoś coś może?
viewtopic.php?f=27&t=183885
Rodzinne dramaty :roll:
Jak na forum nie znajdę do końca tygodnia, to kupię na Allegro, bo Babcia załamana..

Podniose.

Ale nie mogę się też napatrzeć na makijaż na okładce ksiazki, perfekcyjny. Bardzo lubię takie mocne makijaże Hinduskiej <3
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw lut 22, 2018 17:50 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Dzięki Marta :)
Makijaż fajny, ale chyba bardziej na kimś, ja jestem za leniwa by się nauczyć. I tak codzienne zmywanie rzęs! doprowadza mnie do rozpaczy, tak nie lubię tego robić (bo kolejnego dnia maluje się je na nowo!)

Popsuł mi się mikser do koktajli. Zajęczał, rąbnął i puścił swąd Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw lut 22, 2018 19:54 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Krowu jest śmieszny. Dostał na obiad tackę mokrego. Nie podszedł Mu smak (mamy 2 do wyboru), podchodził, poskubał, odchodził, karma została do wieczora. Jest pora kolacji, Krowa schodzi z kanapy i idzie na polowanie. Idzie do stołówki, staje 30 cm od niej i wyciąga głowę "czy ta padlina nadal jest w mojej misce?", widać jak pociąga nosem, uszy się rozjeżdżają na boki, końcówka ogona drga. Kucam koło Niego i tłumaczę ludzkimi słowami, że jak coś się nakłada, to trzeba zjeść, samo nie zniknie, a jak nie widzę dna miski, to dokładki nie będzie. Kotu stoi nadal, uszy postawione na sztorc (widać biegające pomiędzy nimi myśli, które szukają jakiegoś skojarzenia), w skupieniu się wpatruje w miskę, końcówka ogona drga. Tłumaczę "to wszystko jest do jedzenia, zostały 3 kawałki na 3 kęsy, jak Mu się znudziło, to dostanie co innego, pod warunkiem, że dokończy", pukam palcem w naczynie, szturcham kawałeczki karmy. Trwa walka myśli. W końcu kotu rusza, podchodzi do miski i zostaje tam aż nie wyliże ostatniego okruszka karmy, A ja w tym czasie idę kroić mięso na dokładkę :lol:

Dobranoc
Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw lut 22, 2018 20:03 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

:ryk: bezbłędny

Bo kot, może jak człowiek lubi zjeść z kimś.
Trzeba było sobie talerz na podłodze położyć, siąść koło miski zaprosić Krowę i zjeść razem posiłek.
Poszło by :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw lut 22, 2018 20:42 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Cudowny kot, moje oba siadaja, patrza, a jak nie reaguje to odchodza i odwraacaja sie do mnie tylem.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt lut 23, 2018 10:38 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Jak Krowiu posiłek nie podpasuje, to cały dzień podchodzi do miski, gapi się na nią, rzuci mi spojrzenie, zaczyna chodzić w te i nazad po mieszkaniu i marudzi. Ostentacyjnie też zwraca się ku chrupkom (mając właściwe jedzenie od d..y strony :twisted: ) i zerkając na mnie złowrogo mówi, że patrz do co jestem zmuszony jeść :mrgreen: Jednak jak przychodzi pora następnego posiłku to wcina wszystko co zostało, by dostać co lubi :smokin:
I czasem wychodzi tak, że skubie po pól kęsa, przez cały dzień, jedną puszkę, a na noc się dopiero najada do syta mięsem.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt lut 23, 2018 21:36 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

No jak kazdy facet ma swoje dziwactwa :D Krów ma takie, tylko takie albo az takie :D Ale to tylko sprawia ze jest wyjatkowy ^^ :D
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob lut 24, 2018 9:05 Re: Krowa na wypasie - siedemnasty rok z życia kota

Czowieki, co wy wiecie o szczęściu
https://www.youtube.com/watch?v=XzEbWXpoh5c
Radość z dawno niejedzonej puszeczki.
I bąbelek na nosie.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Marmotka, Silverblue i 123 gości