Szczypiorki, Nero, Kropa i Ziuta-porozmawiajmy o geriatrii.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 21, 2017 10:48 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Ukochaj Łapkę ode mnie. Niech sobie żyje szczęśliwa jak najdłużej.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie maja 21, 2017 11:05 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Femka pisze:Ukochaj Łapkę ode mnie. Niech sobie żyje szczęśliwa jak najdłużej.


Łapunia w czwartek skończyła 17 lat.
Jak się urodziła u mojej koleżanki z pracy, to jej sześcioletnia córka mówiła wszystkim, nasze koty i papież urodziły się 18 maja. :mrgreen:

Rybkę dostała z okazji urodzin.
Ojciec mój specjalnie jeździ na ryby i łowi dla Łapki płotki. :kotek:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie maja 21, 2017 11:13 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Pozdrów Tatę ode mnie :1luvu:
To fantastyczne, jak można być ze zwierzakiem od początku Jego życia do późnej starości. Najpierw podcierasz pupę, uczysz życia, a potem pomagasz przejść przez trudny okres starości. W środku to one dają nam furę szczęścia, miłości.
Jak prawdziwi przyjaciele, raz jeden zajmuje się drugim, raz odwrotnie.

Chociaż mam świadomość, że zbliżamy się do pożegnania i jest mi bardzo, bardzo przykro, to mimo to cieszę się, że mam szczęście oddać Burkowi jego miłość i pokazać mu, że kocham go zawsze i niezależnie od tego, czy jest fajny i zdrowy, czy chory i wymaga dużo uwagi, zaangażowania. Nie rozstaniemy się z niespłaconymi długami.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie maja 21, 2017 11:20 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Femka :1luvu:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54261
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Nie maja 21, 2017 11:41 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Femka pisze:To fantastyczne, jak można być ze zwierzakiem od początku Jego życia do późnej starości.
(...)


To prawda! Pomimo przejmującego smutku, że trzeba będzie się rozstać, to niesamowite doświadczenie.
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24308
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Nie maja 21, 2017 16:45 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Kryzys chyba minął. Burek niemal zupełnie wrócił do formy. Nawet nie szuka miejsc odosobnienia. Śpi sobie teraz, po wsunięciu kolejnego pasztetu, na środku dywanu, wyciągnięty jak struna, razem z Nerutkiem i Kropą.

Czyli dalej będziemy sobie razem dreptać przez życie. Może troszkę wolniej i uważniej, ale w dobrym samopoczuciu.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie maja 21, 2017 20:38 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

ślę cieple fluidy
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101804
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie maja 21, 2017 20:41 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Femka pisze:Kryzys chyba minął. Burek niemal zupełnie wrócił do formy. Nawet nie szuka miejsc odosobnienia. Śpi sobie teraz, po wsunięciu kolejnego pasztetu, na środku dywanu, wyciągnięty jak struna, razem z Nerutkiem i Kropą.

Czyli dalej będziemy sobie razem dreptać przez życie. Może troszkę wolniej i uważniej, ale w dobrym samopoczuciu.

I to najwazniejsze :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84876
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie maja 21, 2017 21:32 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Femka pisze:Kryzys chyba minął. Burek niemal zupełnie wrócił do formy. Nawet nie szuka miejsc odosobnienia. Śpi sobie teraz, po wsunięciu kolejnego pasztetu, na środku dywanu, wyciągnięty jak struna, razem z Nerutkiem i Kropą.

Czyli dalej będziemy sobie razem dreptać przez życie. Może troszkę wolniej i uważniej, ale w dobrym samopoczuciu.

Tak trzymaj, Bureczku. :1luvu: :201461
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34268
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie maja 21, 2017 23:54 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Bardzo się cieszę z poprawy (tfu, nie zapeszam!) :ok:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39246
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Wto maja 23, 2017 7:49 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

:ok:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Wto maja 23, 2017 8:33 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia, Kropa- miło już było :(

Femka pisze:We wtorek prawdopodobnie Burek będzie miał kontrolne badania krwi. Dzisiaj konsultowałam się z pewną zaprzyjaźnioną wetką, która potwierdziła, że zapalenie trzustki boli i gdyby Burek cały czas na to cierpiał, nie byłoby mowy o wywalaniu się kołami do góry do głaskania. A chudość ( :arrow: niedożywienie :roll: ) z powodu nadczynności tarczycy może trwać długo i raczej ciężko będzie mi Burka trochę podtuczyć.


Czesław leżał do góry kołami, to żadna metoda diagnostyczna. Przy dużych zaostrzeniach widać było oznaki bólowe.
Powiedz, Burek miał robione testy trzustkowe, np. fPL?
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13774
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Wto maja 23, 2017 13:26 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia, Kropa- miło już było :(

Liwia pisze:
Femka pisze:We wtorek prawdopodobnie Burek będzie miał kontrolne badania krwi. Dzisiaj konsultowałam się z pewną zaprzyjaźnioną wetką, która potwierdziła, że zapalenie trzustki boli i gdyby Burek cały czas na to cierpiał, nie byłoby mowy o wywalaniu się kołami do góry do głaskania. A chudość ( :arrow: niedożywienie :roll: ) z powodu nadczynności tarczycy może trwać długo i raczej ciężko będzie mi Burka trochę podtuczyć.


Czesław leżał do góry kołami, to żadna metoda diagnostyczna. Przy dużych zaostrzeniach widać było oznaki bólowe.
Powiedz, Burek miał robione testy trzustkowe, np. fPL?

podobno, ale jak zażądałam wszystkich wyników, to ich nie dostałam. Pozostałe też szczątkowo. A na tych, które dostałam, alat był w normie.
W tej obecnej lecznicy zrobili jeszcze raz wszystkie badania (ale już bez testu), ale też rtg i usg, które pokazało, co się dzieje w jelitach.

Burek wczoraj znowu miał rano kryzys, ale szybko się ocknął. Niestety, wzrok ma albo bardzo osłabiony albo momentami nie widzi w ogóle. Ale do misek i do kuwety trafia bezbłędnie.
Poza tym radzi sobie świetnie i w przeważającej części jest w świetnej kondycji. Ciągle przybiera na wadze.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto maja 23, 2017 13:28 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz światła purpu

Grunt by się czuł ok.
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101804
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro maja 24, 2017 12:48 Re: Szczypiorki, Nero, Edzia,Kropa-zegarmistrz chwilowo won

Napisałam, że Burek trafia do misek i do kuwety bezbłędnie? Mała korekta. Do kuwety trafia prawie bezbłędnie*, miski bez zmian.

:lol:

*na szczęście tylko z kupą, szczochami w domu nie śmierdzi.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Silverblue i 290 gości