Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 28, 2016 22:41 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

Rankami mamy piękna zimę :) mgły ogromne, zimno aż po kościach czuć.
Dziś w dzien było cieplutko i słonecznie ale tak to deszcz za deszczem.

Że zdrowiem słabo, byłam w nocy na rynku ze znajomymi, akurat w ciepła noc i mnie przewialo, nie wiem jak, ale przewialo, mimo że byłam dobrze ubrana. Teraz mnie całe plecy bolą i mięśnie na brzuchu. No chyba ze mi nery siadają (chociaż nie ma bolesnosci ich samych) albo watroba.

W pracy atmosfera się robi nie do zniesienia. Trzeci raz w ciągu roku myślę o zmianie. Tylko umowa bezterminowa jest mocnym argumentem do zostania. Ale jeszcze parę dni takich jak dziś i będę stać z ulotkami ale nie będę się męczyć z tymi ludźmi.

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw wrz 29, 2016 17:32 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

Czy możemy się wprosić z Ineczką?

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 29, 2016 17:55 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

A to ciekawa pogoda, nie spodziewałam się takiej :) Ciągle teraz myslę czy się jednak nie wprosić na październik na ten kurs do Krakowa - może by mnie upchali :20147 Na pewno nie mają kompletu. Po drodze do Warszawy, 4godzinach jazdy autem, Kraków wydaje mi się niezwykle blisko :mrgreen:

Z pracą nie poradzę, bo sama wiesz najlepiej jak jest. Ja swoją prace na etacie rzuciłam po 5 latach, kiedy jeszcze trochę a sama leczyłabym się u naszego psychiatry :D Uczucie bezcenne rzucić pracę :D

A co słychać u koteczków? Planuję przy kawie przeczytać cały wątek od początku któregoś dnia :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 29, 2016 19:18 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

AleksandraZebrowata pisze:Rankami mamy piękna zimę :) mgły ogromne, zimno aż po kościach czuć.
Dziś w dzien było cieplutko i słonecznie ale tak to deszcz za deszczem.

Że zdrowiem słabo, byłam w nocy na rynku ze znajomymi, akurat w ciepła noc i mnie przewialo, nie wiem jak, ale przewialo, mimo że byłam dobrze ubrana. Teraz mnie całe plecy bolą i mięśnie na brzuchu. No chyba ze mi nery siadają (chociaż nie ma bolesnosci ich samych) albo watroba.

W pracy atmosfera się robi nie do zniesienia. Trzeci raz w ciągu roku myślę o zmianie. Tylko umowa bezterminowa jest mocnym argumentem do zostania. Ale jeszcze parę dni takich jak dziś i będę stać z ulotkami ale nie będę się męczyć z tymi ludźmi.

Oj, współczuję. Etat jest cenny, stabilizacja zatrudnienia tez, trudno z tego zrezygnować. Ale żeby nie stracić zdrowia :(

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie paź 02, 2016 11:39 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

A chodzisz do Green daya? To moja stala miejscowka - zawsze tam jem :)
Milego dnia dzis :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie paź 02, 2016 11:51 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

MaryLux pisze:Czy możemy się wprosić z Ineczką?

A zapraszam :)


Nie słyszałam o Green dayu. My zazwyczaj do 77sushi, do rzeźni na żeberka albo do jefsa na coś pysznego, albo parę knajp chinskich.


Uwielbiam swoją pracę. Ale nie wszystkich ludzi ;) mamy ostatnio ciężkie dni. Ale ponoć mają mnie przenieść za karę (hahahah)

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 02, 2016 11:53 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

Aha no ja jestem wege wiec greenday za mariackim to moja stala miejscowka kulinarna :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon paź 03, 2016 16:19 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

a no to co innego :) bardziej patrzysz na takie miejsca. Może się wybierzemy kiedyś z ciekawości.

Pogoda okropna. prawie zamarzłam wracając z pracy :( muszę poszukać w końcu rękawiczek, które mi łaskawie nie przemokną. I chyba czas pomyśleć nad zmianą kasku, zeby był bardziej zabudowany. Mąż ma fajny :) dużo dłuższą szybę ma i inaczej oplata głowe i zupełnie inaczej się jeździ...

coś mnie gardło drapie. czas zacząć podjadać różę i popijać soczki do herbaty (wszytsko domowej roboty więc na pewno zdrowe). I koteczką coś zacznę podawać chyba, żeby mi się nie rozłożyły. Nasza pierwsza zima...

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 03, 2016 16:51 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

Jak to kask? Na motorze jeździsz? Oooo :D

W Greenday jest jedzenie indyjskie :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon paź 03, 2016 17:11 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

o to idziemy!

na skuterach pomykamy (w miescie wygodniej o niebo niz motor)

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw paź 06, 2016 16:38 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają

Mamy dziś tulasny dzień. Koty zupełnie niemotywuja do działania ;) przytulaja się cały dzień i zdziwione wodzą tylko wzrokiem za człowiekiem co nam strzela do głowy żeby się ruszyć.
Ostatnio oboje mają mega lenia. Rankiem się ganiaja i bawi a ale potem tylko je przestawiam z kolan na łóżko i po łóżku żeby nie siedzieć cały czas w tej samej pozycji.
Leon nawet daje sobie ząbki czyścić bez rzucania się. I nawet jakimś cudem obcielismy mu pazurki (z przodu bo z przodu tylko ale jednak).
Jak tu czytać jak on mi tak słodko chrapie a ona zalega na brzuchu cichutko ale jednostajnie mruczac...
Już widzę jak się tłumaczę szefowi: nie byłam w stanie zdać egzaminu bo mnie koty uspaly i nie mogłam się w takich warunkach uczyc.
Raczej nie dociera do nich tlumaczenie: idźcie sobie spać do drugiego pokoju, gdziekolwiek byle nie na mnie bo jak nie awansuje to się skończy rozpieszczanie ;)

Swoją drogą szukam hamaka na ścianę jakiegoś porządnego. Mamy taki z trixe ale dla Leona jest zbyt miękki. Właściwie to chyba nie szukamy hamaka a lezadla na sciane. Że trochę tego jest to wiem. Ale co z tego jest godne uwagi?

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 07, 2016 11:48 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają/szukamy hamaka

To prawda, że koty nie motywują do działania. Jak się ma psa to jest się w ciągłym ruchu, przejmuje się od psa zachowania, a jak się ma koty to się przejmuje zachowania od kotów, czyli jedyne co się chcę to rozpłaszczyć się na czymś miękkim i jeść coś dobrego :D A porywy ruchu są czasem bardzo żywe, ale też bardzo krótkie. Takie mam przemyślenia :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto paź 11, 2016 10:33 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają/szukamy hamaka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moje dzisiejsze słodziaki.
Mój mąż też nie pamięta, żeby ładować baterie... a jutro jedziemy do Zakopanego i mogłabym porobić jakieś zdjęcia w końcu, tylko musze wymyślić gdzie mamy ładowarkę. Może jeszcze coś rośnie, a może koty będą... w Chorwacji było tyle pięknych kotów! i miziaki takie słodkie :) tylko focić

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto paź 11, 2016 12:00 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają/szukamy hamaka

Ale słodkości :) A Leo oooooo widać, że to facet :) Łapka taka duża, przypomniała mi się łapka mojego Maciusia :( Kochane koteczki dwa <3
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt paź 14, 2016 12:54 Re: Zuzanna i Leo, dwa pieszczochy zapraszają/szukamy hamaka

No to ja jestem jutro w Krakowie jak mi los nie wywinie jakiegoś numeru :) Boje się porannego wstawania, kurde... może dam radę :/
Miłego weekendu!
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Silverblue, włóczka i 337 gości