Kotinowo (5)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 07, 2018 8:35 Re: Kotinowo (5)

Kotina pisze:
Gosiagosia pisze:Twoje zdjęcia cieszą moje oczy. :1luvu:
Cały czas sobie obiecuję kupić dobry aparat bo mój stary się zepsuł ale zawsze coś innego potrzebne.
Tymon zrobił się okrąglutki i jak ładnie obcięty.
Zazdroszczę że Tylcia lubi się czesać moje nadal nie, ostatnio na siłę uczesaliśmy Migotkę i wycięliśmy dreda :evil: i taką miała minę przez pól dnia.
Pozdrawiamy w Nowym Roku i świątecznie.



Hugo się kołtuni ? To dziwne, ma takie futerko, że nie powinien, ale wiadomo kot kotu nie równy :D
Wszystkie moje krótkowłose – Cymek, Tysia, Tosia, Tola oraz długowłose – Tilka i Dziunia lubią szczotkowanie :ok:
Gdy tylko zaczynam jednego kota czesać, zaraz przybiegają pozostałe, aby nie przegapić ... :wink: sesji
Tylko Tymon ciągle nie przepada za szczotkowaniem :(
Próbuję teraz. gdy jest ostrzyżony, ale on ciągle broni drugiej połowy kota - tej z ogonem - jak lew :twisted:
Nie poddaję się jednak i co jakiś czas "głaszczę" go szczotką mając nadzieję, że w końcu się przyzwyczai .... bo szkoda mi podawać mu narkozę przed każdym strzyżeniem,
a poza tym wydatek wcale nie jest mały :(

Aparat fotograficzny pożyczyła mi córka, sama na nowy nie mam na razie forsiaków :(

Pomyślności i zdrówka w nowym roku :ok:



Z moich futer tylko Rudzia lubi się czesać i dobrze, bo ona ma gęste futerko, pozostałe szczególnie Elenka i Daisy maja krótkie i gładki to się nie kołtunią. Za to z Dżekusiem jest problem bo bardzo nie lubi czesania, chyba nigdy nie był do tego przyzwyczajony i co jakiś czas trzeba mu wycinać kołtuny, na szczęście to jakoś się udaje.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sty 07, 2018 10:45 Re: Kotinowo (5)

Kotina pisze:
Gosiagosia pisze:Twoje zdjęcia cieszą moje oczy. :1luvu:
Cały czas sobie obiecuję kupić dobry aparat bo mój stary się zepsuł ale zawsze coś innego potrzebne.
Tymon zrobił się okrąglutki i jak ładnie obcięty.
Zazdroszczę że Tylcia lubi się czesać moje nadal nie, ostatnio na siłę uczesaliśmy Migotkę i wycięliśmy dreda :evil: i taką miała minę przez pól dnia.
Pozdrawiamy w Nowym Roku i świątecznie.



Hugo się kołtuni ? To dziwne, ma takie futerko, że nie powinien, ale wiadomo kot kotu nie równy :D
Wszystkie moje krótkowłose – Cymek, Tysia, Tosia, Tola oraz długowłose – Tilka i Dziunia lubią szczotkowanie :ok:
Gdy tylko zaczynam jednego kota czesać, zaraz przybiegają pozostałe, aby nie przegapić ... :wink: sesji
Tylko Tymon ciągle nie przepada za szczotkowaniem :(
Próbuję teraz. gdy jest ostrzyżony, ale on ciągle broni drugiej połowy kota - tej z ogonem - jak lew :twisted:
Nie poddaję się jednak i co jakiś czas "głaszczę" go szczotką mając nadzieję, że w końcu się przyzwyczai .... bo szkoda mi podawać mu narkozę przed każdym strzyżeniem,
a poza tym wydatek wcale nie jest mały :(

Aparat fotograficzny pożyczyła mi córka, sama na nowy nie mam na razie forsiaków :(
Hugo na szczęście znosi czesanie ze spokojem i on jeden da ze sobą wszystko zrobić Emi też jest taka. Migotka i Pusia są dlugowlose i to one nie znoszą czesania. Mój Thomasek też pers i on uwielbial się czesac ale tylko ja mialam ten zaszczyt. Niedlugo 15 stycznia jest jego rocznica śmierci :placz: tęsknie za nim, był ze mną 15 lat.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 07, 2018 10:50 Re: Kotinowo (5)

Piekne kociszcza :) Ogladalam wczoraj na telefonie, ale pisac z niego nie znosze, zawsze cos wymysli glupiego :D
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84804
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro sty 17, 2018 10:01 Re: Kotinowo (5)

Co słychać w Kotinowie?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 17, 2018 17:30 Re: Kotinowo (5)

Witajcie, Kochane :1luvu:

W Kotinowie spoko .... :wink:
odpukać w niemalowane ... :wink:

Za oknem śnieg i jakoś bardziej zimowo się zrobiło. Niestety bardzo silny wiatr zniechęca do dłuższych niż to konieczne spacerów ...

Tosia i Dziunia nie buntują się przy podawaniu leków .... wygląda na to, że przywykły .... nie miały wyjścia :mrgreen: :mrgreen:


Tysia - śpiąca i już obudzona :201461 ..... ma apetyt, ale jakoś nie widzę aby przebierała na wadze - pewnie to sprawa wieku

Obrazek Obrazek

Tosia - zdrowa :ok: zwarta i gotowa do dokazywania :201461

Obrazek Obrazek

Tola - słodziak najmniejszy :201461

Obrazek Obrazek


Dziunia - wydaje mi się, że odkąd bierze leki, jest spokojniejsza, mniej aktywna .... nie chce jeść żadnej mokrej karmy, czasami skubnie trochę gotowanego kurczaka :201461

Obrazek Obrazek


Cymek - stał się bardzo namolnym i .... zazdrosnym kocurem 8O gdy tylko któryś kot przychodzi do mnie albo do męża na mizianki, on zrywa się i leci, aby też skorzystać z głasków :201461

Obrazek Obrazek


Tilka - druga namolniaczka, ale ona jedyna nie pozwala się głaskać mojemu mężowi ... 8O jest u nas czwarty rok, a nadal nie ma do niego zaufania. Kładzie się obok niego, siedzi obok, gdy TZ "buszuje" po sieci, ale gdy tylko chce ją dotknąć, od razu ucieka ... czyżby źle jej się kojarzyli faceci :?

Obrazek Obrazek

Tymon - na tle szafki oblepionej resztkami naklejek wnusia :twisted: oraz biały kot i ... trzy czarne :wink: :201461

Obrazek Obrazek


Fituś - też jest zdrowy; to dobrze ułożony piesek - gdy tylko sprzątamy, on od razu znajduje sobie zaciszną miejscówkę i ... przesypia harmider :201461

Obrazek Obrazek

Tysia i Tosia przy kaloryferach grzeją dupencje :201461 :201461

Obrazek Obrazek

koty trzy - Tysia, Tilka i Tymon :201461 :201461 :201461

Obrazek

Parę dni temu do nas na bazarek podjechał facet z dywanami .... gdy zobaczyłam jeden z nich, od razu postanowiłam go kupić - to były MOJE kolory :ok:
Jak postanowiałam, tak zrobiłam i wieczorową porą facet przywiózł mi dywanik do domu :dance: :dance:

Jak widać na zdjęciach poniżej, nie tylko mnie się spodobał .... koty i pies - całe "towarzystwo" było zadowolone - oczywiście po dokładnym sprawdzeniu - leżały na nim tylko miejsca co jakiś czas zmieniały.
Kiedyś moim ulubionym kolorem był niebieski, granat, a od ładnych kilku lat zmieniło mi się i teraz stawiam na fiolet, wrzosowy ... i ich odmiany, niebieskim też nie pogardzę, ale zdecydowanie spadł na drugie miejsce. Muszą walczyć ze sobą, aby nie kupować rzeczy (nie tylko ubrań) tylko dlatego, że są .... fioletowe

Obrazek Obrazek


Obrazek
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 18, 2018 0:11 Re: Kotinowo (5)

Aaaa ta fotka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek
Te łapusie wyciągnięte synchronicznie, no cudo! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

A dywan piękny, totalnie moje kolory i mam to samo, jak ubranie jest fiolet/ śliwka, to muszę chociaż przymierzyć :mrgreen:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Czw sty 18, 2018 19:02 Re: Kotinowo (5)

To ty taka fioletowa wariatka jak i ja . Uwielbiam fiolety :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 19, 2018 9:16 Re: Kotinowo (5)

Szalony Kot pisze:Aaaa ta fotka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek
Te łapusie wyciągnięte synchronicznie, no cudo! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

A dywan piękny, totalnie moje kolory i mam to samo, jak ubranie jest fiolet/ śliwka, to muszę chociaż przymierzyć :mrgreen:




Ewa L. pisze:To ty taka fioletowa wariatka jak i ja . Uwielbiam fiolety :1luvu: :1luvu: :1luvu:



Dziewczyny, może założymy Klub Fioletowych ?
Oczywiście kociolubnych Fioletowych ?
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 19, 2018 9:23 Re: Kotinowo (5)

ja też do niego wstępuje :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 19, 2018 9:31 Re: Kotinowo (5)

Oto dowody, że mam bzika na punkcie kolorów fioletowych, śliwkowych, wrzosowych itp

Szkoda tylko, że zdjącia nie zawsze pokazują prawdziwy kolor ....

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Pościel też i wszelkie dodatki :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


Oczywiście też każdy koszyczek, ściereczka, osłonka na doniczkę ... itp :D :D

Obrazek
Ostatnio edytowano Sob sty 20, 2018 8:04 przez Kotina, łącznie edytowano 1 raz
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 19, 2018 9:33 Re: Kotinowo (5)

mir.ka pisze:ja też do niego wstępuje :)



Swietnie :ok:

jest nas 5 :ok:
1. Kotina
2. Szalony Kot
3. Ewa L.
4. Mir.ka
5. Gosiagosia

Kto jeszcze chętny ? Zapraszamy :piwa:
Ostatnio edytowano Sob sty 20, 2018 8:05 przez Kotina, łącznie edytowano 1 raz
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 19, 2018 14:41 Re: Kotinowo (5)

Ależ pięknie!
Ja domowo mam jasnozielony w dodatkach, bo bardziej dziecięcy, dziewczynki lubią...
Ale kiedyś pójdę w fiolet też i w mieszkaniu, na razie tylko ciuchy ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt sty 19, 2018 15:07 Re: Kotinowo (5)

Wrzosowy i fioletowy też lubię i jak narazie też ubrania. W domu mam różnie zielono, bordowo, czerwono.
Do klubu się zapisuje. :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 9:45 Re: Kotinowo (5)

u mnie aż tak fioletowo nie ma, głownie ubrania mam fioletowe i szare :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sty 21, 2018 11:48 Re: Kotinowo (5)

Kotina pisze:
Szalony Kot pisze:Aaaa ta fotka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek
Te łapusie wyciągnięte synchronicznie, no cudo! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

A dywan piękny, totalnie moje kolory i mam to samo, jak ubranie jest fiolet/ śliwka, to muszę chociaż przymierzyć :mrgreen:




Ewa L. pisze:To ty taka fioletowa wariatka jak i ja . Uwielbiam fiolety :1luvu: :1luvu: :1luvu:



Dziewczyny, może założymy Klub Fioletowych ?
Oczywiście kociolubnych Fioletowych ?

Jestem za :ok:
To jak lubuję się w fioletach widać chociażby po kolorach banerków konkursowych :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Nul, Silverblue i 65 gości