Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki w DS w Łodzi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 01, 2016 10:50 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Tak, tak, dokładnie połowa to czarnuszki :D , bo Gabryś też w większości czarny.Mam też Gucię i Gucia :mrgreen: , tak się złożyło.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 02, 2016 6:21 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Maluchy są szalone.w przeciwieństwie do Agatki, która jest okazem spokoju.Dobrze, dobrze, są zdrowe i niech tak będzie.Zdjęć robię mało, malce są w ciągłym ruchu.Nie wiem dlaczego, ale lubią spać na dywanie, w jednym miejscu,, tam też zwykle leży Agatka.Posłanek u mnie mnóstwo, ale tak lubią i już.Skaczą po meblach, wysoko, ale na parapet jeszcze się boją.Dziwne.Na balkon wychodzą bardzo ostrożnie.
Obrazek Obrazek
Tor już jest złożony prawidłowo, ale pokazuję jak bawiły się nim wcześniej.Nadal zresztą jest atrakcyjny.
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 02, 2016 10:07 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Maluszki jak figurki :)
Koteczka jest cętkowana, nie pręgowana?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob lip 02, 2016 11:04 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Na moje oko, wygląda jak "bengalek" :D
Pewnie szybko znajdzie dom :wink:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 02, 2016 16:57 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Pytanie, czy ewar rozdzieli maluchy :wink:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob lip 02, 2016 17:44 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Agatka i maluchy to prawdziwe cudeńka.Czytam ,że zainteresowały się firankami.Ja właśnie dzisiaj od rana zszywam firankę w którą przyodziewa się Mania.Hannibal bardzo się ucieszył ,kiedy zobaczył mnie z igłą,widocznie coś mu to przypomniało.Czuję ,że Gabryś zakocha się w Agatce.Dobrze, że koty wysterylizowane,bo dopiero byłaby rodzinka ! 500 + by nie było.Maluchy muszą być szczęśliwe ,że są w takim wspaniałym domu.Zdziwiłyby się ,że może być w mieszkaniu jeden kot.

hannibal

 
Posty: 159
Od: Wto lut 23, 2016 21:12

Post » Nie lip 03, 2016 6:20 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Firanki już ich nie interesują.Najbardziej tor z piłeczką i drapak.Nauczyły się też, że w wiaderku za drzwiami są zabawki i tam włażą szukając czegoś interesującego do zabawy.Są nieprawdopodobnie ruchliwe, ale to znaczy, że zdrówko im dopisuje.To, że są z mamą, że w dobrych w sumie warunkach,że cała rodzinka jest dobrze karmiona jest jakąś gwarancją tego, że do weta będą chodzić rzadko.Agatka jest kotką, której się nie zauważa, to takie spokojne stworzenie.Maluchami najbardziej zajmuje się Gabryś, są kumplami do zabawy, ale nie tylko.Widać, że kocurek bardzo lubi maluchy i chętnie koło nich leży.Zresztą całe stado żyje w zgodzie, lubią się, nie ma żadnych konfliktów.Mnie jest tylko ciężko, bo trochę tego za dużo, wciąż sprzątam, szykuję jedzenie, w dodatku męczą te upały.Jakoś jednak daję radę.
Obrazek Obrazek
Pralka zafascynowała Maję
Obrazek
Wujcio Gabryś z malcem
Obrazek
P.Iza wczoraj była u mnie, próbowałyśmy zrobić jakieś "przytulane " zdjęcia, ale maluchy były zbyt ruchliwe, chciały się bawić.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 03, 2016 19:32 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Agatka jest kochaną koteczką, bardzo dobrą mamusią.Bardzo pilnuje, aby jej dzieci były najedzone i czyściutkie.Ona sama jest bardzo szczuplutka, ale dużo je.Jest troszkę w typie takiego egzotycznego kota, ma trójkątny, wąski pyszczek, duże uszka, na rasach się nie znam, ale to taki trochę egipski kotek? Jest bardzo miła, spokojna, ociera się o rękę, mruczy wtedy.Na kolanach nie bardzo chce siedzieć, przeważnie leży na dywanie.Tak lubi i już.
Gucio i Maja to dwa diabełki, ale przeurocze.Bawią się razem, ale nie mają nic przeciwko zabawom z dorosłymi kotami, żadnych kompleksów nie mają z powodu niewielkich rozmiarów.Im się chyba wydaje, że są baaaardzo duże :mrgreen: Lubią surowe mięso, karmę z puszki, a Majce smakuje też sucha dla kocich dzieciaczków.Nie gardzą serkiem bieluchem, ale mleko mamy jest najlepsze.Takie mam zdjęcia.Guciowi i Agatce trudno zrobić dobre, tak zwykle bywa z czarnymi kotami.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Agatka
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 03, 2016 21:27 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Cała rodzinka przesympatyczna. Moją faworytką jest mama
Agatka. Taka subtelna i delikatna :1luvu:

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 05, 2016 6:44 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio i Maja.

Kociaki zdrowe, jedzą jak smoki i bawią się jak szalone.Agatka karmi je nadal, wydaje specyficzne dźwięki, kiedy czuje, że powinny napić się mleczka.Pierwszy raz mam z czymś takim do czynienia, Malwa tak nie robiła.Maluchy jedzą surowe mięsko, ale dostają też nabiał, karmę dla kociąt.Smakuje im sucha RC dla kocich dzieci, takie malutkie chrupki.Z kuwetki korzystają wzorowo, uczą się też korzystać z drapaka.Uwielbiają go, wspinają się na górę, skaczą stamtąd na oparcie fotela, mają coś w rodzaju placu zabaw, bo jest i tunel i tor z piłeczką od agamalaga.Wciąż atrakcyjny.O wędkach i myszkach nie wspomnę.Od dorosłych kotów uczą się dobrych manier, to ważne.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 05, 2016 11:20 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio ( Gucia???) i Maja.

Byłam z kociakami w lecznicy.Wetki uznały jednak, że za wcześnie na szczepienie i zostały delikatnie odrobaczone.Szczepienie za dwa tygodnie.Primum non nocere, z tym się zgadzam.Wetka miała wątpliwości co do płci Gucia.Czyżby powtórka z rozrywki? :mrgreen: Moja Gucia też była Gustawem.Zobaczymy za dwa tygodnie,

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 05, 2016 13:17 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio ( Gucia???) i Maja.

:ok: Za Gucia/Gucię :201461

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 05, 2016 14:11 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio ( Gucia???) i Maja.

Wszystko jedno co to jest, ważne, że zdrowe i wesołe.Bardzo podoba mi się, kiedy włażą do wiaderka z zabawkami, a później któreś targa w zębach na przykład wędkę z piórkami.Same decydują, która zabawka im najbardziej odpowiada w danym momencie.Bawią się głównie ze sobą, skaczą sobie do gardeł, to też jest zabawa.Fajne są, naprawdę.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 05, 2016 15:33 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio ( Gucia???) i Maja.

Jak w kocim przedszkolu :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 05, 2016 19:27 Re: Mama Agatka i jej dzieci, Gucio ( Gucia???) i Maja.

To jest piękny okres życia, kiedy kotki bawią się zabawkami.Moje dorosłe wcale się nie chcą niczym bawić.Interesuje je tylko to co się dzieje na dworze i oczywiście jedzenie.

hannibal

 
Posty: 159
Od: Wto lut 23, 2016 21:12

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Lifter, Nul, Silverblue i 104 gości