Fatkowe stadko

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 08, 2022 10:36 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Uj mnie strzelił. Na kota burego :( Po chwilach spokoju, następują etapy, gdy zaczyna testować moją cierpliwość. Wycie, wycie, wycie. Dwukrotne przebiegniecie po mnie w nocy, zwieńczone zdarciem skóry na plecach. To nawet nie przypadek tylko celowe. Miałam wstać i dać mu do miski coś innego, bo kolacja nie podeszła i dopominał się o inny smak od razu. Nie dam. Nigdy nie dałam. Nie wiem skąd ten pomysł, że dam.

To jeszcze 3-4 razy w nocy zaalarmował mnie trzaskaniem szafą. Jego ulubionym argumentem.

Chodziłam więc już napięta jak struna, starając się oddychać głęboko, a dziś zelektryzował mnie dźwięk zagrzebywania. Zagrzebywania o metal. Z łazienki.
Wchodzę, nikogo nie ma, ale słychać. Pralkę mam w takiej wnęce, jest cieniutka szczelina między nią i ścianą i za pralką taka sama. Wlazł się tam wysikać. Tam nie ma nawet jak się obrócić, więc wychodzić musiał na wstecznym. W akompaniamencie moich przekleństw. Mopa tam nie włożę, muszę dzwonić po kogoś, żeby pomógł mi pralkę wysunąć, bo oszarpałam się i nie dam rady.

Zbierał sobie, zbierał i przegiął pałę. Wywaliłam go za drzwi, bo chyba bym go wtedy rozdarła :( . Nie ukrywam, miałam nadzieję, że sobie pójdzie :(

Szczoch za pralką nie chorobowy - jesteśmy jakie.ś 3 tygodnie po badaniach profilaktycznych. Kot się czuje dobrze. Jest aktywny, roszczeniowy, rozdarty.
Ot, w każdej kwuecie była kupa, jedna pewnie jego, ale to dyskwalifikuje kuwete z użytku.

Za co mi się taki kot trafił? Dlaczego? :placz:
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5844
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Wto lis 08, 2022 10:42 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Karma* jakaś czy coś?
*nie jedzeniowa
Może w poprzednim wcieleniu byłaś takim kotem ew. kimś podobnym?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 08, 2022 10:44 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

To w takim razie żałuję za grzechy...


Naprawdę, kotów po rodzinie zawsze sporo było, u mnie ostatnio też się trochę ich przewinęło przecież. Jestem super-koto tolerancyjna. On jeden tylko mnie do rozstroju potrafi doprowadzić.
Czysta premedytacja i zdziwione oczy gdy trafia mnie szlag.

edit.

obecnie myślę sobie, że nie chce mieć więcej kotów. On jest taki nastawiony na dręczenie mnie, ze pewnie dożyje 20.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5844
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Wto lis 08, 2022 22:23 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Co do biegania po Tobie, znam ten ból moja Hrabina tez tak napierdziela . Z jednego parapetu na drugi robi skróty i po mnie. Juz tak się wyszkoliłam,że przez sen zakrywam twarz żeby mi oczu przypadkiem nie wybiła :strach: Bo mam głowe obok jednego okna i jak robi skok to wprost na głowę
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro lis 09, 2022 9:53 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

To coś podobnego. On mi kiedyś w nocy rozdarł małżowinę jak z mojej głowy na parapet skakał - jak widać woli z twardego podłoża :roll:

Dla osłody - moje działkersy u kuzynki, czyli Boa:

Obrazek

I moje serduszko, najmojszy kot na świecie - Bratko

Obrazek

btw. kuzynki mąż i jej brat, wołają na Bratusia... Jacek. Był kiedyś kot Jacuś w pracy u kuzynki, też był bardzo fajny i bury, ale Bratek to Bratek i tyle :P
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5844
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Śro lis 09, 2022 10:28 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Fatka pisze:To coś podobnego. On mi kiedyś w nocy rozdarł małżowinę jak z mojej głowy na parapet skakał - jak widać woli z twardego podłoża :roll:

Dla osłody - moje działkersy u kuzynki, czyli Boa:

Obrazek

I moje serduszko, najmojszy kot na świecie - Bratko

Obrazek

btw. kuzynki mąż i jej brat, wołają na Bratusia... Jacek. Był kiedyś kot Jacuś w pracy u kuzynki, też był bardzo fajny i bury, ale Bratek to Bratek i tyle :P

Fajnie tam mają, prawdziwe kanapowce :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59705
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 20, 2022 20:09 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Moje dwa najbardziej medialne sierściuchy. Skrobka zwana Małym Złem i słynny wyjec i troglodyta Burynio.

Obrazek
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5844
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie lis 20, 2022 20:18 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Nic nie mówię, ale one jakby podobne wyrazy pyszczka mają? :lol:
Cudnie razem wyglądają, Skrobka całuśna jak nie wiem

aania

 
Posty: 2758
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Nie lis 20, 2022 20:23 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Skrobka malutka, ale coś mi się zdaje, że ego ma większe niż Bury. :twisted:
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Nie lis 20, 2022 20:30 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Oj dziewczyny... ona serio ma charakter na pysku wymalowany. Jest miła w dotyku, potrafi być słodziutka, ale jak jej się coś nie podoba to zaraz daje znać melodyjnym UuuuUuuuuuuu przechodzącym w warkot. Bardzo groźnie wtedy patrzy i jeżeli akurat mam ją wtedy na rękach, to straszy mnie pobiciem (grozi łapami) i ostrzegawczo gryzie.

Nie boi się nikogo. Skoczy na Burysia, skoczy na Stefę, chociaż Stefkę jednak bardziej poważa. Kryśka-Tryśka działkowa już z nimi chodzi - Skrobka mobilizuje ją do zabawy, przy czym tamta jest raczej pacyfistką i wspólnie biegałaby za piłeczką, a ten biały Belzebub chce się napier%&*ać.

Na weekend był mój facet i Skrobka zaatakowała jego stopę przynajmniej 3 razy w nocy - tyle razy obudził mnie syk "Ała, kur..." :P

Sama jestem wyjątkowo spokojnego usposobienia i nie spodziewałam się, że aż tak polubię takiego kota... a tu pokochałam bardzo, tego Azazela, Lucyfera, Behemota.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5844
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie lis 20, 2022 20:32 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Fatka pisze:Moje dwa najbardziej medialne sierściuchy. Skrobka zwana Małym Złem i słynny wyjec i troglodyta Burynio.

Obrazek

Te koty mają wymalowane na pyszczkach kłopoty :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie lis 20, 2022 20:53 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Aia pisze:
Fatka pisze:Moje dwa najbardziej medialne sierściuchy. Skrobka zwana Małym Złem i słynny wyjec i troglodyta Burynio.

Obrazek

Te koty mają wymalowane na pyszczkach kłopoty :mrgreen:


Tak! :lol:
Boogie (15.04.2012), Bruno (5.06.2020), Nikoś (20.05.2023) & Cheetos (maj 2022)

drx Bury (')2016
drx Rudy (')2011

Cheetos

Avatar użytkownika
 
Posty: 1961
Od: Śro lip 06, 2022 17:50
Lokalizacja: - Czarna Wieś -

Post » Nie lis 20, 2022 20:53 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Fatka, a co z uszkami Skrobki? Przestały chorować? Wiadomo co im jest/było?
Jest urocza :D jak szkocki zwisłouchy wygląda :D
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lis 20, 2022 21:09 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Już wtedy jak ją złapałam i prosto z działki do weta zaniosłam one były zdrowe - w pełni zabliźnione.

Wetka mówiła, że mogła to być wada chrząstki i uszkodzenie mechaniczne — że coś jej te uszy pogryzło. Po starych zdjeciach widzę, że ona miała czarne skwarki, czyi słońce też miało swój udział.

Jak jest niedoobra to mówię jej - Skrobinek, jesteś bez(d)Uszna!

Obrazek
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5844
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie lis 20, 2022 21:09 Re: Stefko i Burełko - nastała era Wyskrobka

Cheetos pisze:
Aia pisze:
Fatka pisze:Moje dwa najbardziej medialne sierściuchy. Skrobka zwana Małym Złem i słynny wyjec i troglodyta Burynio.

Obrazek

Te koty mają wymalowane na pyszczkach kłopoty :mrgreen:


Tak! :lol:

Zaraz ci damy popalić! :wink:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości