Fatkowe stadko

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 07, 2022 15:45 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Antybiotyk w zastrzykach czy w tabletkach? Dasz radę podawać? :)
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59533
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 07, 2022 16:02 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

W tabletkach. Można było wybrać zastrzyki, ale to co 2 dni musiałabym tam byc, a że do weta mam kawałek to zawsze muszę komuś doope zawracać, żeby mnie podwiózł.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5767
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pt sty 07, 2022 16:09 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Fatka pisze:Co by nie mówić - u weta to kot idealny. Cichutki, o głaski się domaga, bolesny zastrzyk dzielnie znosi. W domu tylko daje mi do wiwatu :twisted:

Może powinien tam zamieszkać na stałe :lol: ?

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Sob sty 08, 2022 11:01 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Sierra, nawet jestem sobie w stanie wyobrazić scenariusz :D

Na początku wszyscy byliby nim zachwyceni i zastanawialiby się, co ta straszna baba od niego chciała :P Po kilku tygodniach uporczywego przeszkadzania, wycia, demolki gabinetu w trakcie napadu niespożytej energii i pobić przychodzących do gabinetu psów, znaleźliby mnie nawet na końcu świata celem zwrotu :smokin:
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5767
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie sty 09, 2022 19:41 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Poświęćmy chwilę na kontemplację, jak nam Bratek wypiękniał.

Obrazek

Rozbraja mnie ten puchaty gardziołek:

Obrazek

btw. wychodzi na to, że jego wcześniejsze, dziwne spojrzenie to efekt urazu głowy (od którego pozostał krwiak wewnątrz ucha). Teraz trzecia powieka(a ma czarną) jest rzadko widoczna.

A tu Bołcia, która jest krągłością

Obrazek
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5767
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie sty 09, 2022 19:49 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Fatka pisze:Poświęćmy chwilę na kontemplację, jak nam Bratek wypiękniał.

Obrazek

Rozbraja mnie ten puchaty gardziołek:

Obrazek

btw. wychodzi na to, że jego wcześniejsze, dziwne spojrzenie to efekt urazu głowy (od którego pozostał krwiak wewnątrz ucha). Teraz trzecia powieka(a ma czarną) jest rzadko widoczna.

A tu Bołcia, która jest krągłością

Obrazek

Przepiękne! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59533
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 09, 2022 19:59 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Cuda najcudowniejsze! Bratek nieodmiennie mi się z Romisiem kojarzy... Co prawda kolory mają inne (a i z puchatością Bratek może się z rumieńcem wstydu schować - co syberyjczyk to syberyjczyk!), ale wyraz mordki dokładnie ten sam!
Za to Bołcia wprost emanuje subtelnym, kobiecym wdziękiem :1luvu: .

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Nie sty 09, 2022 20:50 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Fatka pisze:btw. wychodzi na to, że jego wcześniejsze, dziwne spojrzenie to efekt urazu głowy (od którego pozostał krwiak wewnątrz ucha).

Niestety czegoś takiego się spodziewałam :(
Smutna minka, bo z neurologią jest tak, że jak raz coś się stanie, to potem potrafi się po czasie odzywać, tylko czasami w nowym wydaniu/z innym objawem.
Jestem okropnym czarnowidzem i z całego serca życzę, żeby tak się NIE STAŁO w przypadku Bratka! :ok:

Oba koty śliczne :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie sty 09, 2022 20:57 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Ja się trzymam tych dobrych okruchów — lata temu znajomy kot, za kocięctwa, doznał urazu głowy. Nikt nie wie, co się stało. Dzieciaki znalazły go krwiawiącego z nosa i z zezem... którego wcześniej nie miał.
Kot się wylizał, niedawno obchodził 14 urodziny, okaz zdrowia jak na swoje lata. Tylko zez został ;)
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5767
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie sty 09, 2022 21:26 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Fatka pisze:Ja się trzymam tych dobrych okruchów

I słusznie :)
Warto mieć po prostu z tyłu głowy, że gdyby dział się jakiś dziwny czy trudny do wyjaśnienia epizod zdrowotny, albo kot przejawiał nietypowe zachowania, to może oznaczać problemy neurologiczne i w tym kierunku diagnozować/leczyć. Ale to z tyłu głowy :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie sty 09, 2022 23:01 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Stomachari pisze:Smutna minka, bo z neurologią jest tak, że jak raz coś się stanie, to potem potrafi się po czasie odzywać, tylko czasami w nowym wydaniu/z innym objawem.

Dobrze, ze napisalas! Ciagle sie tu czegos waznego dowiaduje.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4206
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Czw sty 20, 2022 9:34 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Ciociu, jak dobrze, że kupiłaś sobie polarową piżamę na szmateksie. Będę Cię gniotła! - Boa.

Obrazek
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5767
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Czw sty 20, 2022 9:56 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Fatka pisze:Ciociu, jak dobrze, że kupiłaś sobie polarową piżamę na szmateksie. Będę Cię gniotła! - Boa.

Obrazek

Jaka piękna kotka! I ta minka :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59533
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 20, 2022 10:08 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Jakie to wszystko piekne i szczęsliwe :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw sty 20, 2022 11:06 Re: Stefko, Burełko, Boa i Bratełko - Burełko ZANIEMÓWIŁ.

Okj tak... czy wspominałam już, że nie wiem jak oddam? ;)
Boa czasami udaje dziką kocicę i zwiewa przede mną — ale jak najdzie ją chetka to na kolanka umie się wsadzić skutecznie. Lubi czochranie po brzuszku. Bratek zwany pipczykiem, za sprawą tego, że cały czas jęczy, stęka czy pipczy jest moją słodyczą :oops: Zawsze pod ręką, śpi mi na kolanach gdy pracuję, siedzi na wannie gdy się kąpię, jest obok gdy oglądam serial(chyba że puści bąka to wynosi się na 5 minut), rano przychodzi na kocie tulasy do mojego łóżka i chce mi wylizywać nos i oczy językiem ostrym jak brzytwa...

Acha, kupiłam kuwetę krytą w Biedrze. Oczywiście bureł pierwszy do testowania, ale ona jest małą i wąska dla niego. Jeszcze dał radę się w niej obrócić, ale.... ogon wypchał go do przodu :ryk:
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5767
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Lifter, muza_51 i 25 gości