Mysz [*] i jej służba.Nadeszło nowe

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 21, 2018 21:45 Re: Mysz i jej służba

A ja nie mogę uwierzyć, że wątuś tak długo się ciągnie

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 22, 2018 7:57 Re: Mysz i jej służba

Mysiuniu, wszystkiego najkocienszego z okazji urodzin i jak najwiecej zdrowka, moja slodka :*
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie cze 24, 2018 9:02 Re: Mysz i jej służba

Mycha ! Jakaś Ty piękna :1luvu: Wszystkiego najkocięszegourodzinąwego <3

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Nie cze 24, 2018 15:04 Re: Mysz i jej służba

gatiko pisze:Mycha ! Jakaś Ty piękna :1luvu:


jest przepiekna <3 tygrysica kochana <3 pysio ma tak sliczny, ze nic tylko calowac <3
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie cze 24, 2018 15:07 Re: Mysz i jej służba

Mysiu, zrobilam ko(ci)smetyczny bazarek dla cioteczki kropkiXL i Jej kociastych viewtopic.php?f=27&t=185611
gdybys mogla pozapraszac inne ciocie, wujkow do zakupow na tym bazarku... pomozmy wszyscy cioteczce kropce w walce z choroba, wspomozmy DT, ktore przygarnely i pokochaly kociamberki ciotki i opiekuja sie nimi najlepiej jak to mozliwe :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie cze 24, 2018 22:28 Re: Mysz i jej służba

:piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 27, 2018 16:31 Re: Mysz i jej służba

Hej Ludziaki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

I ja sama nie mogę uwierzyć Maryś,ze tak wątek się ciągnie :D :D :D
Ale niestety tak w życiu bywa ,ze kurka nie da się przeskoczyć pewnych kwestii :oops: :oops: :oops:

Damy rada,kto jak nie my ,w końcu z takimi gośćmi jak Wy :1luvu: :1luvu: :1luvu:

I dziękujemy za życzonka dla naszej Móh
Ja tylko chcę ,żeby zdrowa była
Dam jej całą resztę sama :oops: :oops: :oops:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro cze 27, 2018 18:29 Re: Mysz i jej służba

A jeszcze tak od siebie w osobnym poście,chciałam poprosić o kciuki dla jednej osóbki również walczącej z nowotworem,płuc tym razem
Nie chcę pisać ogólnie na forum imiennie o kogo chodzi,sporo osób wie,chyba,ze ta osóbka pozwoli,to wtedy napiszę
WIem,ze miauowe kciuki są magiczne i mogą zdziałać cuda,więc dlatego o nie proszę
Trzymajcie,zeby wreszcie któraś z chemii zadziałała na to dziadostwo.
Póki co nie zadziałało nic :(
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro cze 27, 2018 19:00 Re: Mysz i jej służba

sis, ty dobrze wiesz, ze ja nie palam sympatia do tej osoby, ale mimo to -bron boze - nie zycze jej zle i kciuki trzymam! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
moze nigdy nie bedziemy dobrymi znajomymi czy przyjaciolkami, ale nie dziele ludzi na lepszy i gorszy sort. Tym bardziej, gdy ktos powaznie choruje. Nauczono mnie w domu szacunku do kazdego czlowieka.

Tak wiec jesli masz poza miau kontakt z ta osoba, to mozesz jej nawet przekazac ode mnie pozdrowienia i ze trzymam kciuki caly czas, zycze powrotu do zdrowia. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Masa kciukow :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: niech ta osoba tez pokaze temu gadowi, kto tu rzadzi! :piwa:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 27, 2018 19:49 Re: Mysz i jej służba

Nie wiem o kogo chodzi, mało ostatnio bywam na forum, ale zawsze wszystkim życzę, zdrowia i siły do walki.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro cze 27, 2018 19:53 Re: Mysz i jej służba

Myszolandia pisze:A jeszcze tak od siebie w osobnym poście,chciałam poprosić o kciuki dla jednej osóbki również walczącej z nowotworem,płuc tym razem
Nie chcę pisać ogólnie na forum imiennie o kogo chodzi,sporo osób wie,chyba,ze ta osóbka pozwoli,to wtedy napiszę
WIem,ze miauowe kciuki są magiczne i mogą zdziałać cuda,więc dlatego o nie proszę
Trzymajcie,zeby wreszcie któraś z chemii zadziałała na to dziadostwo.
Póki co nie zadziałało nic :(

Mówisz - masz :ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 28, 2018 8:00 Re: Mysz i jej służba

Sylwuś, domyślam się, o kogo chodzi :( Mnóstwo kciuków :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 28, 2018 8:02 Re: Mysz i jej służba

Hannah12 pisze:Nie wiem o kogo chodzi, mało ostatnio bywam na forum, ale zawsze wszystkim życzę, zdrowia i siły do walki.



osoba z forum, na pewno znasz, ale skoro nie chce ujawniac nawet swojego nicka - ok.

Znam ja wylaxcznie z forum, ale wydawala mi sie zawsze osoba silna, wiec mysle, ze latwo sie nie podda, bo to nie w jej stylu. Niech walczy ile ma sil, bo trzeba z tym paskudztwem walczyc ostro! :evil: Ma rodzine i kociaste tez, wiec ma dla kogo zyc, to jej powinno dodac wiecej sil :ok:
Ostatnio edytowano Sob cze 30, 2018 9:39 przez Kociara82, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw cze 28, 2018 11:15 Re: Mysz i jej służba

a tak nawiasem miauczac, chyba jakas plaga skorupiaka jest czy co... ostatnio niemal gdzie nie kopne, tam slysze, ze ktos na raka choruje... Tesciowa kolezanki tez ma raka pluc, znajomej szef -rak prostaty. w rodzinie innej znajomej - goz mozgu...
Czasem mam wrazenie, ze to jakas epidemia jest :(


Mysiu, dzien u mnie ponury, deszczowy i zimny, pokaz no swojego pysia slodkiego, bo dosc chlodu mam, pokaz sie, sloneczko <3
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt cze 29, 2018 23:53 Re: Mysz i jej służba

Myszolandia pisze: Obrazek


Łoj! jakie styrane kocisko :(

Myszolandia pisze:Obrazek

No, ale tu dowód na to, czym Mycha umenczona. Toż profesjonalna masażystka z niej 8O

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości