Rude jest piękne i bure też ♥♥♥cz15 Kaja[*]za TM;mamy Jake'a

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 22, 2015 15:25 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

Alex z ciocią Elenką
Obrazek

Obrazek

Obrazek
uczył się od niej myć :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 22, 2015 15:55 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

mir.ka pisze:Obrazek

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: CUDO!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: PRzekochany!!!!

mir.ka pisze:Obrazek



No Mirko przecież on jest TWÓJ :201461 Nawet Rudzia go polubiła :1luvu:

Ele mele dutki
Kotek jest malutki
Na kogo wypadnie
u tego zostanie
Raz, dwa, trzy,
KOT MIRKI :mrgreen:

Nie masz wyjścia, wypadło na Ciebie :smokin:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto gru 22, 2015 18:29 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

hmmmm, mój? jesteś pewna? :mrgreen:
Obrazek :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 22, 2015 18:39 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

mir.ka pisze:
klaudiafj pisze:Ale różnica widoczna w rudych :) Mały Szczypior widać że będzie miał męską mocną budowę. Czemu jest wychudzony skoro był w rodzinie... ech. Tosia też pędzlowała jakby dna w brzuchu nie miała, teraz już się to uspokoiło i powoli je jak normalny duży kot, że dlatego, że też je suchego całkiem nie mało :) Przypominam Ci, że raz mi się śniło, że trafił do Ciebie mały chłopiec i postanowiłaś go zostawić dla siebie - może to ten :D
Ja w nim zobaczyłam kompana dla Tosi - oj by się działo :D AAA bo właśnie mi się przypomniało. Wczoraj tak Tosia szalała z Marysią, że przewróciły 2 metrową i ciężką lampę pokojową! Na szczęście żywa choinka się nie poddaje :mrgreen:



mały jest chyba teraz na etapie wyciągania się w górę, łapki ma długaśne i wygląda chudo
Alex swojego suchego nie chce, dużym podjada a one podjadają jego :wink: , ale zdecydowanie woli mokre i potrafi japę drzeć jak głodny, przy naszych posiłkach kot pierwszy na stole i sprawdza co jemy, niekoniecznie che to dostać, ale sprawdzić musi :mrgreen:
duże koty nie są nadal zachwycone małym, własne towarzystwo im wystarcza

jak one wywaliły te lampę jak cięzka? dobrze, ze nic sobie nie zrobiły :(

Przecież to proste: dajcie mi punkt podparcia, a wysadzę z posad ziemię :ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 22, 2015 18:50 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

Ooooooooo! Maz urodzaj na rude :mrgreen:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Wto gru 22, 2015 22:53 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

mir.ka pisze:Obrazek

:D :D :D :D :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: "Ratunku, Prezesowa mnie chyba zjeeeeeeeee"

mir.ka pisze:Obrazek



No proszę ratuj mnie- to moje ostatnie chwile !!!!!!!!!!!!
Śliczny ten mały :ok:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 22, 2015 22:56 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

No oczom nie wierze ! Rudzia widzi rude i mysli ze to jej :ryk:
A mały takie ma radary duże ze aż mi sie śmiać chce z tych uszek :mrgreen:
Ja mysle ze jeden w ta czy w ta nie zrobiłby różnicy :lol: rude biegaja on sie wmiesza w tłum i go nie widac :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto gru 22, 2015 23:08 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

mir.ka pisze:hmmmm, mój? jesteś pewna? :mrgreen:
Obrazek :wink:

Dobrze sobie wybrał. :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 23, 2015 8:57 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

Dorota Wojciechowska pisze:
mir.ka pisze:Obrazek

:D :D :D :D :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: "Ratunku, Prezesowa mnie chyba zjeeeeeeeee"

mir.ka pisze:Obrazek



No proszę ratuj mnie- to moje ostatnie chwile !!!!!!!!!!!!
Śliczny ten mały :ok:



moze jeszcze nie ostatnie :wink: , ale systematycznie zbiera z łapy od Prezesowej bo za duzo sobie pozwala, a ona sobie nie życzy zaczepek i poufałości
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 23, 2015 9:02 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

Moli25 pisze:No oczom nie wierze ! Rudzia widzi rude i mysli ze to jej :ryk:
A mały takie ma radary duże ze aż mi sie śmiać chce z tych uszek :mrgreen:
Ja mysle ze jeden w ta czy w ta nie zrobiłby różnicy :lol: rude biegaja on sie wmiesza w tłum i go nie widac :lol:


on w ogóle jest taki śmieszny, wysoki na łapkach, chudy , wielkie oczy i uszy
wszędzie go pełno, jest bardzo skoczny, a szczególnie jak czuje jedzenie to dostanie się do niego w każdy dostępny sposób :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 23, 2015 9:03 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:hmmmm, mój? jesteś pewna? :mrgreen:
Obrazek :wink:

Dobrze sobie wybrał. :ryk: :ryk:


cały czas chciałby być przy człowieku :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 23, 2015 13:16 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

Alex jest od męża zatem a może i od Rudzi bo tak go pilnuje ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 23, 2015 16:48 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

Doberek :)

Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom


Post » Śro gru 23, 2015 17:21 Re: Rude jest piękne i bure też ♥♥♥ cz.15-rudy Alex do adopc

klaudiafj pisze:Doberek :)

Obrazek



robisz z niej potrawę świąteczną? :strach: :strach: :strach: :strach:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 307 gości