Felicita,Sevenek&Bohun.W DT Fox i Adaś, Marlon w DS. Fox (*)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 16, 2017 18:47 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

FElunia pisze: Wczoraj dostały karmę z krewetkami, dzisiaj z kawiorem i tak sobie przemawiałam do nich, że im się w głowach poprzewraca :P ;)

Ojezusie, mogę sie wbić na obiad ???


Wszystkiego miłosnego, dla Sevenka ( cudny chłopczyk )- ( i dziewczynki też piękne ) Zdrówka i dłuuuugich lat życia :1luvu: :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Wto maja 16, 2017 19:25 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

gatiko pisze:
FElunia pisze: Wczoraj dostały karmę z krewetkami, dzisiaj z kawiorem i tak sobie przemawiałam do nich, że im się w głowach poprzewraca :P ;)

Ojezusie, mogę sie wbić na obiad ???


Wszystkiego miłosnego, dla Sevenka ( cudny chłopczyk )- ( i dziewczynki też piękne ) Zdrówka i dłuuuugich lat życia :1luvu: :201461


Zawsze sobie żartuję, że nasze koty odżywiają się lepiej niż my. :mrgreen:

Bardzo dziękuję za życzenia i komplementy pod adresem naszej gromadki! :)

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Wto maja 16, 2017 22:00 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

FElunia pisze:
gatiko pisze:
FElunia pisze: Wczoraj dostały karmę z krewetkami, dzisiaj z kawiorem i tak sobie przemawiałam do nich, że im się w głowach poprzewraca :P ;)

Ojezusie, mogę sie wbić na obiad ???
Wszystkiego miłosnego, dla Sevenka ( cudny chłopczyk )- ( i dziewczynki też piękne ) Zdrówka i dłuuuugich lat życia :1luvu: :201461

Zawsze sobie żartuję, że nasze koty odżywiają się lepiej niż my. :mrgreen:
Bardzo dziękuję za życzenia i komplementy pod adresem naszej gromadki! :)

:lol: ja też mówię do nich " tak, ja wam najlepsze kupuję,żebyście zdrowe były,a wy jeśc nie chcecie. Biedne , bezdomne kotki, to by wszystko zjadły"... bla bla bla..
Albo - to ja konserwy bym sobie, nie kupiła za takie pieniądze, bo by mi szkoda kasy było,a wy wymyslacie i jeść nie chcecie... bla bla bla...
Ale ja ich kocham, nad życie ! :-)

Proszę bardzo , to od serca - nie komplementy, tylko najkocięsza prawda :-)

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 17, 2017 1:00 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Widzę,że na krewetki to tu kolejka zaczyna się ustawiać :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 17, 2017 1:06 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Dziewczyny, a nie kusiło Was nigdy te dobre kocie konserwy samemu spróbować? Kiedys z rozpędu facet mi się zawiesił na cosmie z krewetkami i chyba jakąś rybą (te małe puszeczki) Opitoliłam,że nawet kotu zeżre rybny przysmak, no i sie zdziwił :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 17, 2017 7:12 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Atta pisze:Dziewczyny, a nie kusiło Was nigdy te dobre kocie konserwy samemu spróbować? Kiedys z rozpędu facet mi się zawiesił na cosmie z krewetkami i chyba jakąś rybą (te małe puszeczki) Opitoliłam,że nawet kotu zeżre rybny przysmak, no i sie zdziwił :mrgreen:


Oj nieraz pachnie tak, że się aż głodna robię!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Śro maja 17, 2017 9:13 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Chyba ze 3 razy, po otwarciu puszki, kiedy wylonił się całkiem przyjemny zapach,a na dodatek karma wyglądała baaaardzo apetycznie ( ludzkiej takiej nie widziałam jeszcze 8O )
Miałam jakieś nieodparte wrażenie,że sobie kanapkę robię i ... Nie, zjeść nie zjadłam. Inna myśl,że "ciekawe, jakby tak spróbował" - była :lol:

Myślę,że kocięce puszki, wcale nie są gorsze od ludzkich. No bo... co w tych ludzkich jest ? 8O
I na koniec ( bom się rozgadała ) oglądałam program ( dawno już, jakies Discovery albo inne Animalsy)... Gość próbował każdej karmy , którą posiadał, taka jego praca.
I chwalił sobie.
Myślę,że te Zooplusowe, z górnej półki, na pewno są zdrowsze , niż nasze "Turystyczne".

Całusy dla futer :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 17, 2017 11:56 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Powiedziałabym, gatiko, że nawet lepsze od ludzkich chociażby dlatego,że mniej w nich soli lub wcale :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 17, 2017 13:10 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Atta pisze:Dziewczyny, a nie kusiło Was nigdy te dobre kocie konserwy samemu spróbować? Kiedys z rozpędu facet mi się zawiesił na cosmie z krewetkami i chyba jakąś rybą (te małe puszeczki) Opitoliłam,że nawet kotu zeżre rybny przysmak, no i sie zdziwił :mrgreen:

Ale chyba mu smakowało :ryk:
Puszki zwierzęce są lepsze niż nasze ludzkie a kawior to sama bym chetnie zjadła
:201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25555
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 17, 2017 17:52 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

No ale takie "Terra Faelis", to ... :catmilk:
Prosimy o spokój ! :201418 i niewyżeranie z misek , biednym kotkom :201427

:20145

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 17, 2017 23:22 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

gatiko pisze:No ale takie "Terra Faelis", to ... :catmilk:
Prosimy o spokój ! :201418 i niewyżeranie z misek , biednym kotkom :201427

:20145

Żeby nie wyżerać kotom, to przy kolejnym zakupie puszek trzeba uwzględnić preferencje człowieka. Jakoś sie później między nich podzieli :smiech3:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 18, 2017 5:14 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Ale w sumie to by było sprawiedliwe, gdybyśmy im podjadali. Koty zawsze kombinują, jak dorwać się do naszego jedzenia. Wczoraj na sekundę spuściłam koty z oczu i zastałam na stole w kuchni Teklę z kiełbasą w zębach, z miną jakby nigdy nic. I to nie jakimś tam plasterkiem, ale całą laską kiełbasy (to jeden z przykładów odpowiedzi na pytania, jak sobie radzą niewidome koty...).

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw maja 18, 2017 7:11 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

FElunia, no nie dziwne...jak sama zjadasz pęto kiełbasy. Przystawiasz się do puszek kotków, a potem... wielce zdziwiona,że głodne i chciała ugryźć kawalątek kielbasy :lol:
Kurczę... u mnie może stać wszystko, ani nie żebrają, ani nie kradną...
Dawno, dawno temu. Moja malutka Fredzia ś.p. ( tchórzofretka ), złapała 2 naleśniki ze stołu . Śmiałam się, bo one większe były niż ona. A jakoś tak śmiesznie zahaczyła pazurkami i ja trzymam ją w ręku,a ona te naleśniki, które zwisały smętnie :lol:
I faktycznie, Biszkopcik jak był małym kotkiem... raz wygrzebał ( a miałam przeczucie ,żeby zakryć, bo miałam myśl,że on tam wejdzie - czego nie zrobiłam ), kalafior z patelni. I zwędził naleśnika z czekoladą. Nie mogłam go złapać ( cudował jak mógł ), bo dostałam ataku śmiechu.
Oczywiście nie zjadł ani trochę :!: Ale zwędził , co jest faktem.Ciastuś, nie zwędziła nic nigdy...

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Czw maja 18, 2017 12:19 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

gatiko pisze:FElunia, no nie dziwne...jak sama zjadasz pęto kiełbasy. Przystawiasz się do puszek kotków, a potem... wielce zdziwiona,że głodne i chciała ugryźć kawalątek kielbasy :lol:
Kurczę... u mnie może stać wszystko, ani nie żebrają, ani nie kradną...
Dawno, dawno temu. Moja malutka Fredzia ś.p. ( tchórzofretka ), złapała 2 naleśniki ze stołu . Śmiałam się, bo one większe były niż ona. A jakoś tak śmiesznie zahaczyła pazurkami i ja trzymam ją w ręku,a ona te naleśniki, które zwisały smętnie :lol:
I faktycznie, Biszkopcik jak był małym kotkiem... raz wygrzebał ( a miałam przeczucie ,żeby zakryć, bo miałam myśl,że on tam wejdzie - czego nie zrobiłam ), kalafior z patelni. I zwędził naleśnika z czekoladą. Nie mogłam go złapać ( cudował jak mógł ), bo dostałam ataku śmiechu.
Oczywiście nie zjadł ani trochę :!: Ale zwędził , co jest faktem.Ciastuś, nie zwędziła nic nigdy...

Już sobie wyobrażam tę walkę o naleśniki :ryk:
U nas wielbicielką naleśników jest Felicita. Zresztą się nie dziwię, bo Maciek robi bardzo dobre naleśniki. Zawsze dostaje kawałeczek, bo inaczej bez mała wchodzi mi na głowę i nie jestem w stanie zjeść. A Seven kradnie kanapki do pracy. Trzeba je chować do torby, a torbę zamykać, bo inaczej są ukradzione, rozwinięte z folii i wyjedzone w interesującej go części.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw maja 18, 2017 12:43 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

:20145
Uśmiałam się .
Kiedyś , dawno temu... moja Ciastuś, jak była małą kotką. Jak poczuła zapach Donutsa, to gadała i gadała do mnie, tak strasznie chciała powąchać i oczywiście, dostawała ociupinkę na zabka. Ale szczęsliwa była.
Hmm... tak usiłuję sobie przypomnieć, ale nic więcej... No raz, herbatką z melisy, miała usypaną drogę z przedpokoju, do kuchni. Ale to pewnie dlatego,że płatków róż nie było :mrgreen: A moje kicie, chciały mnie przywitać, jak wrócę do domu.
Kradzieży jedzenia nie stwierdzam. Ogólnie , one łakome nie są. Myslę,że nawet jakbym to ja im wyżerała, to by problemu nie było 8O

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Google [Bot], luty-1 i 274 gości