Felicita,Sevenek&Bohun.W DT Fox i Adaś, Marlon w DS. Fox (*)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 20, 2017 19:05 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

Boszka pisze:Cudowne zdjęcia wstawiłaś Feluniu, a zdjęcie przytulonych koteczków bardzo mnie wzruszył. Każdemu potrzeba miłości i czułości. Dużo serdeczności Wam wszystkim przesyłam.

Bardzo się cieszę Boszko, że do nas zajrzałaś! Ściskam mocno!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw wrz 21, 2017 10:15 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

FElunia pisze:Bo jeśli spać to nie indywidualnie
Obrazek


i tak kotów więcej niz miejscówek na drapaku :wink:

a kto to w kubraczku?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 21, 2017 11:09 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

mir.ka pisze:
FElunia pisze:Bo jeśli spać to nie indywidualnie
Obrazek


i tak kotów więcej niz miejscówek na drapaku :wink:

a kto to w kubraczku?

Tak, Fela i Adaś w tym czasie wylegiwały się na łóżku.

W kubraczku był Seven, który wylizał sobie dziurę w boku wielkości co najmniej 50 groszy! :( Mocno się z tym namęczyliśmy, by to się wygoiło. Najpierw miał kołnierz, ale sobie wydrapał ranę wokół kołnierza. W rezultacie musieliśmy go zapakować w kubraczek i miał straszną depresję kubraczkową. Ale od poniedziałku śmiga bez kubraczka i jest bardzo szczęśliwy. A dziura w boczku zarosła.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw wrz 21, 2017 12:19 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

Seven, brachu, za gospochem Ciem przebrali :strach: czym siem chłopie i zdrowiej , bo styd w fartuchu chopokowi chodzić T.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 21, 2017 13:10 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

alessandra pisze:Seven, brachu, za gospochem Ciem przebrali :strach: czym siem chłopie i zdrowiej , bo styd w fartuchu chopokowi chodzić T.

Siem lormalnie tak żem wnerwił, żem cały dzień spał w kącie i nawet mało jadł, żeby mnie nikt nie oglądał... Pogryzłem ten babski kubrak tak, że go musieli wyrzucić, bo był cały dziurawy.
S.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw wrz 21, 2017 13:13 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

FElunia pisze:
alessandra pisze:Seven, brachu, za gospochem Ciem przebrali :strach: czym siem chłopie i zdrowiej , bo styd w fartuchu chopokowi chodzić T.

Siem lormalnie tak żem wnerwił, żem cały dzień spał w kącie i nawet mało jadł, żeby mnie nikt nie oglądał... Pogryzłem ten babski kubrak tak, że go musieli wyrzucić, bo był cały dziurawy.
S.


zuch chłopak :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 21, 2017 13:14 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

FElunia pisze:
mir.ka pisze:
FElunia pisze:Bo jeśli spać to nie indywidualnie
Obrazek


i tak kotów więcej niz miejscówek na drapaku :wink:

a kto to w kubraczku?

Tak, Fela i Adaś w tym czasie wylegiwały się na łóżku.

W kubraczku był Seven, który wylizał sobie dziurę w boku wielkości co najmniej 50 groszy! :( Mocno się z tym namęczyliśmy, by to się wygoiło. Najpierw miał kołnierz, ale sobie wydrapał ranę wokół kołnierza. W rezultacie musieliśmy go zapakować w kubraczek i miał straszną depresję kubraczkową. Ale od poniedziałku śmiga bez kubraczka i jest bardzo szczęśliwy. A dziura w boczku zarosła.


myślałam ,ze cos mi umknęło i macie jakąś kotkę :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 21, 2017 13:16 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

mir.ka pisze:
FElunia pisze:
alessandra pisze:Seven, brachu, za gospochem Ciem przebrali :strach: czym siem chłopie i zdrowiej , bo styd w fartuchu chopokowi chodzić T.

Siem lormalnie tak żem wnerwił, żem cały dzień spał w kącie i nawet mało jadł, żeby mnie nikt nie oglądał... Pogryzłem ten babski kubrak tak, że go musieli wyrzucić, bo był cały dziurawy.
S.


zuch chłopak :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 21, 2017 18:29 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

Sevenek nie wygląda jak baba, tylko jak chirurg na dyżurze. Mówcie mu doktorze.

Boszka

 
Posty: 235
Od: Śro lis 02, 2016 15:02

Post » Czw wrz 21, 2017 19:08 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

FEluniu, nieoczekiwanie zrobił mi się dziś bardzo luźny wieczór i zajrzałam do Twojego wątku. Z przyjemnością poznałam historię rezydentów i kotów tymczasowych :) . Zachwyciłam się też Twoimi wyszywanymi obrazkami :) . Wspaniale było ogrzać się w ciepłej atmosferze, jaką tu tworzysz :1luvu: . Mam Was już w zakładkach i na pewno będę zaglądać :D
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw wrz 21, 2017 19:48 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

Boszka pisze:Sevenek nie wygląda jak baba, tylko jak chirurg na dyżurze. Mówcie mu doktorze.

Muszę go pocieszyć.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw wrz 21, 2017 19:49 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

JoasiaS pisze:FEluniu, nieoczekiwanie zrobił mi się dziś bardzo luźny wieczór i zajrzałam do Twojego wątku. Z przyjemnością poznałam historię rezydentów i kotów tymczasowych :) . Zachwyciłam się też Twoimi wyszywanymi obrazkami :) . Wspaniale było ogrzać się w ciepłej atmosferze, jaką tu tworzysz :1luvu: . Mam Was już w zakładkach i na pewno będę zaglądać :D

Jest mi ogromnie miło! Rozgość się u nas!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw wrz 21, 2017 19:50 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

Nie chcę zapeszać i będę się cieszyć dopiero, gdy Marlonek pójdzie do nowego domku...
Ale Państwo, którzy przyszli go poznać, siedzieli półtorej godziny i następnego dnia dostałam taką wiadomość:
"Córce pokazaliśmy zdjęcie Marlonka i powiedziała, że właśnie o takim kocie marzy. :)) także teraz działamy w domu żeby wszystko było jak najszybciej gotowe :))"
Tak więc wszystko wskazuje na to, że Państwo zrobią remont i na początku października Marlonek pójdzie do nowego - cudownego - domu, gdzie będzie z szalonym rudym rówieśnikiem Mańkiem (który nie widzi na jedno oko) i kotką Mańką, która rządzi w domu (Maniek np. dostał łapą w papę za zrobienie kupy poza kuwetą :D).

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pt wrz 22, 2017 6:52 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

FElunia pisze:Nie chcę zapeszać i będę się cieszyć dopiero, gdy Marlonek pójdzie do nowego domku...
Ale Państwo, którzy przyszli go poznać, siedzieli półtorej godziny i następnego dnia dostałam taką wiadomość:
"Córce pokazaliśmy zdjęcie Marlonka i powiedziała, że właśnie o takim kocie marzy. :)) także teraz działamy w domu żeby wszystko było jak najszybciej gotowe :))"
Tak więc wszystko wskazuje na to, że Państwo zrobią remont i na początku października Marlonek pójdzie do nowego - cudownego - domu, gdzie będzie z szalonym rudym rówieśnikiem Mańkiem (który nie widzi na jedno oko) i kotką Mańką, która rządzi w domu (Maniek np. dostał łapą w papę za zrobienie kupy poza kuwetą :D).



za wspaniały domek :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 22, 2017 7:02 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. A w DT Marlon, Fox i A

ojej, trzymam kciuki z całych sił z domek !!!! <3
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości