Felicita,Sevenek&Bohun.W DT Fox i Adaś, Marlon w DS. Fox (*)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 15, 2017 13:36 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Wiosenka potrzebuje po

wesołych świąt dla Was wszystkich od Kminka Gwiazdki i Dużej :D

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 15, 2017 13:55 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Wiosenka potrzebuje po

Dziękuję za życzenia i Wam wszystkim życzę szczęśliwych,rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Boszka

 
Posty: 235
Od: Śro lis 02, 2016 15:02

Post » Sob kwi 15, 2017 18:49 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Wiosenka potrzebuje po

Zdrowych i radosnych Świąt <3
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław


Post » Sob kwi 15, 2017 20:20 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Wiosenka potrzebuje po

Spokojnych świąt :201461

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob kwi 15, 2017 21:56 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Wiosenka potrzebuje po

Obrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon kwi 17, 2017 22:51 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Wiosenka potrzebuje po

Bardzo dziękuję za życzenia świąteczne. Mam nadzieję, że wszyscy spędziliście Święta w miłej atmosferze i zdrowiu.

U nas dzisiaj zamieszkała tymczasowo niewidoma koteczka, Tekla. Jest śliczną, młodą czarną koteczką. Ciekawską, odważną przylepką.
Została znaleziona w lutym na torach, zatem cudem uratowana przed śmiercią. Mieszka w domu na południu naszego województwa, niedaleko czeskiej granicy, z młodym małżeństwem, dwójką dzieci, drugą kotką i psem. Tekla wymaga oczyszczenia i zaszycie oczodołów, bo nie ma oczek. Niestety, to przekracza możliwości finansowe i logistyczne jej Dużych. Dlatego Japacze pomogą. Mam nadzieję, że uda się też wysterylizować kicię, chociaż może być z tym problem, bo panienka ma ruję. Trzymajcie kciuki za Teklę. Mam nadzieję, że szybko wróci do domu, bo chłopcy bardzo przeżyli jej wyjazd. Zwłaszcza młodszy bardzo płakał.
Kiciusia ładnie się u nas odnalazła. Bez problemu skorzystała z kuwetki, zjadła i napiła się wody. Zwiedziła cały pokój i nawet weszła na stół! A teraz sobie śpi.

Oczywiście nasze kociambry są śmiertelnie obrażone, że jakaś obca kota zamieszkała w pokoju.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Wto kwi 18, 2017 7:55 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Wiosenka potrzebuje po

FElunia pisze:Bardzo dziękuję za życzenia świąteczne. Mam nadzieję, że wszyscy spędziliście Święta w miłej atmosferze i zdrowiu.

U nas dzisiaj zamieszkała tymczasowo niewidoma koteczka, Tekla. Jest śliczną, młodą czarną koteczką. Ciekawską, odważną przylepką.
Została znaleziona w lutym na torach, zatem cudem uratowana przed śmiercią. Mieszka w domu na południu naszego województwa, niedaleko czeskiej granicy, z młodym małżeństwem, dwójką dzieci, drugą kotką i psem. Tekla wymaga oczyszczenia i zaszycie oczodołów, bo nie ma oczek. Niestety, to przekracza możliwości finansowe i logistyczne jej Dużych. Dlatego Japacze pomogą. Mam nadzieję, że uda się też wysterylizować kicię, chociaż może być z tym problem, bo panienka ma ruję. Trzymajcie kciuki za Teklę. Mam nadzieję, że szybko wróci do domu, bo chłopcy bardzo przeżyli jej wyjazd. Zwłaszcza młodszy bardzo płakał.
Kiciusia ładnie się u nas odnalazła. Bez problemu skorzystała z kuwetki, zjadła i napiła się wody. Zwiedziła cały pokój i nawet weszła na stół! A teraz sobie śpi.

Oczywiście nasze kociambry są śmiertelnie obrażone, że jakaś obca kota zamieszkała w pokoju.


jeszcze się nie przyzwyczaiły, ze co jakiś czas obce futro u Was mieszka? :mrgreen:
u mnie też byłaby obraza i fochy

za Teklę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto kwi 18, 2017 12:10 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Kciuki za Teklunię oczywiście zaciśnięte. Niech szybko wraca do swoich przyjaciół.

Boszka

 
Posty: 235
Od: Śro lis 02, 2016 15:02

Post » Wto kwi 18, 2017 17:39 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Hej Miśki ♥
I oczywiście,że kciuki som :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro kwi 19, 2017 10:28 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Wiosenka potrzebuje po

mir.ka pisze:
FElunia pisze:Bardzo dziękuję za życzenia świąteczne. Mam nadzieję, że wszyscy spędziliście Święta w miłej atmosferze i zdrowiu.

U nas dzisiaj zamieszkała tymczasowo niewidoma koteczka, Tekla. Jest śliczną, młodą czarną koteczką. Ciekawską, odważną przylepką.
Została znaleziona w lutym na torach, zatem cudem uratowana przed śmiercią. Mieszka w domu na południu naszego województwa, niedaleko czeskiej granicy, z młodym małżeństwem, dwójką dzieci, drugą kotką i psem. Tekla wymaga oczyszczenia i zaszycie oczodołów, bo nie ma oczek. Niestety, to przekracza możliwości finansowe i logistyczne jej Dużych. Dlatego Japacze pomogą. Mam nadzieję, że uda się też wysterylizować kicię, chociaż może być z tym problem, bo panienka ma ruję. Trzymajcie kciuki za Teklę. Mam nadzieję, że szybko wróci do domu, bo chłopcy bardzo przeżyli jej wyjazd. Zwłaszcza młodszy bardzo płakał.
Kiciusia ładnie się u nas odnalazła. Bez problemu skorzystała z kuwetki, zjadła i napiła się wody. Zwiedziła cały pokój i nawet weszła na stół! A teraz sobie śpi.

Oczywiście nasze kociambry są śmiertelnie obrażone, że jakaś obca kota zamieszkała w pokoju.


jeszcze się nie przyzwyczaiły, ze co jakiś czas obce futro u Was mieszka? :mrgreen:
u mnie też byłaby obraza i fochy

za Teklę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


No jakieś takie fochowate gady z nich ;) A Tekla jest przeurocza! <3

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Śro kwi 19, 2017 10:29 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Boszka pisze:Kciuki za Teklunię oczywiście zaciśnięte. Niech szybko wraca do swoich przyjaciół.


Dziękujemy! Żartujemy, że chętnie byśmy ją zostawili, bo jest bardzo fajną koteczką - miziastą, odważną i wesołą. Za to puści nas z torbami - zjada nieprawdopodobne ilości jedzenia!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Śro kwi 19, 2017 10:30 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

Myszolandia pisze:Hej Miśki ♥
I oczywiście,że kciuki som :ok: :ok: :ok: :ok:

Ło matko! Ciocia Sylwia i Myszeńka nas odwiedziły! :piwa: :201432

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Śro kwi 19, 2017 11:15 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

wielkie kciuki, dobrze,że u Was znalazło się miejsce dla kiciuni :1luvu: :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 19, 2017 11:50 Re: F&S-szarobure koty dwa i Bohunek. Tekla

FElunia pisze:
Boszka pisze:Kciuki za Teklunię oczywiście zaciśnięte. Niech szybko wraca do swoich przyjaciół.


Dziękujemy! Żartujemy, że chętnie byśmy ją zostawili, bo jest bardzo fajną koteczką - miziastą, odważną i wesołą. Za to puści nas z torbami - zjada nieprawdopodobne ilości jedzenia!


taki żarłok z małej? :)

a kiedy ma mieć zabiegi?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości