Gaja*, Morfeusz*, Joachim* - moja ogoniasta rodzina

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 10, 2018 14:02 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

O tak :) Dla mnie smartfon to obok aparatu najważniejsza rzecz i wyciskam z niego ostatnie tchnienie ;) Dlatego jak miałam tanie smartfony, takie do 1500 zł, to po roku już mi przestawał wystarczać. Teraz w końcu mam flagowca i to pierwszy tel, który mogę mieć i mieć i nie mam potrzeby wymieniać, bo jest doskonały (lg g5). Ale mnie bardziej się przyda zoom niż szeroki kąt do mojej fotografii, a m. ma mojego starego samsunga i chcę, żeby też miał świetny tel, więc mój oddam jemu, a też mu się przyda właśnie szeroki kąt, bo wiecznie musi podpinać sobie zewnętrzny obiektyw w szerokim kątem. Także w moich rękach troszkę ten szeroki kąt się marnuje a nie mam tego za czym tęsknie od lat, czyli zbliżenia :) No, ale ja to inna inszość trochę, jestem specyficznym klientem ;) strasznie wymagającym ;p jak już coś kupuje elektornicznego dla siebie to musi być najlepsze, bo nie znoszę kompromisów :ryk:
Ale oczywiście mój m. dostaje szału ze mną pod tym względem ;p Ale to nie zachcianka tylko zawodowy mus ;p

To czekam na zdjęcia kotków :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto kwi 10, 2018 19:27 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

No a jak dodać zdjęcie z telefonu żebyście widziały tu?

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 10, 2018 20:17 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Np przez strone Na forum - wpisz w google. Potem trzeba wybrac zdj - zaznaczyc miniaturke 500 x 500 i kliknac zapodaj.
I na drugiej stronie masz trzeci link Bb code - trzeba skopowiac i wkleic tutaj.

Kopiujesz link na tel przez przytrzymanie palca na linku, otwiera sie okienko, gdzie sa trzy kropki. Klikasz trzy kropki i pisze Zaznacz wszystko. Klikasz znowu strzalke i potem kopiuj i tutaj wchodzisz, trzymasz dluzej palec tam gdzie piszesz i robisz Wklej.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro kwi 11, 2018 6:11 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

:mrgreen:Obrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 6:13 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

No tak. Ale tam nie wybiera zdjęć z galerii, tylko chce jakiegoś pliku. Czy ja muszę zdjęcie z galerii w telefonie przenieść w jakieś inne miejsce?

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 6:18 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Sihaja pisze:No tak. Ale tam nie wybiera zdjęć z galerii, tylko chce jakiegoś pliku. Czy ja muszę zdjęcie z galerii w telefonie przenieść w jakieś inne miejsce?


Nie z pliku
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 6:20 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Dokładnie tak z pliku, albo wchodzisz bezpośrednio w galerie ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 6:46 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Może ja nie mam jakiejś konfiguracji.... U mnie to wygląda inaczej, ale nie potrafię robić takich skanów stron...
Jak wybieram "wybierz plik" to mam do wyboru: aparat, kamera, dyktafon, moje pliki i dokumenty

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 7:00 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Sihaja pisze:Może ja nie mam jakiejś konfiguracji.... U mnie to wygląda inaczej, ale nie potrafię robić takich skanów stron...
Jak wybieram "wybierz plik" to mam do wyboru: aparat, kamera, dyktafon, moje pliki i dokumenty

Moje pliki wybierz :ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 7:12 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Jak wybieram "moje pliki" to mam do wyboru: Karta pamięci (której nie ma? - napisano "nie włożono"
i "pamięć wewnętrzna", która mi otwiera coś po angielsku, w każdym razie nie galerię.

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 7:18 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

A spróbuj dać aparat?

Masz oczywiście jakieś zdjęcia na telefonie?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 7:24 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Moli25 pisze:A spróbuj dać aparat?

Masz oczywiście jakieś zdjęcia na telefonie?

Mam. Wczoraj zrobiłam. Jak daję aparat, to mi się otwiera aparat fotograficzny.

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 7:33 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Sihaja pisze:
Moli25 pisze:A spróbuj dać aparat?

Masz oczywiście jakieś zdjęcia na telefonie?

Mam. Wczoraj zrobiłam. Jak daję aparat, to mi się otwiera aparat fotograficzny.

Dziwna sprawa bo powinny Ci się otworzyć zdjecia jak dajesz pliki.
Ja dodaje zdjęcia przez aplikację Tapatalka. Ale to jak ktoś napisał kiedyś wyższa szkoła jazdy, mogę Ci wytłumaczyć jak chcesz. Tam poprostu otwierasz forum z aplikacji i dodajesz od razu plik
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 7:37 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Ciekawe. Może spróbujmy, tyle, że ja wieczorkiem, bo teraz w pracy ciężko mi będzie...

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 7:39 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Sihaja pisze:Ciekawe. Może spróbujmy, tyle, że ja wieczorkiem, bo teraz w pracy ciężko mi będzie...


Prv
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, jolabuk5, MainecoonHitman i 328 gości