Gaja*, Morfeusz*, Joachim* - moja ogoniasta rodzina

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 29, 2015 8:19 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Doberek wtorkowe :D :D
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto wrz 29, 2015 8:34 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Cześć Dorotko ! :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 29, 2015 9:53 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Moli25 pisze:O lepiej wyglada zdjęcie :mrgreen: fajnie, Photoshop daje mnóstwo mozliwosci, ja nigdy nie umiałam sie tym programem posługiwać :mrgreen: polegam na pracy innych.
Ale co fotograf to fotograf, c'nie? :D


Ja akurat pracuje na Photoshopie ale to co zrobiłam z tym zdjęciem to da się zrobić w każdym programie najprostszym, bo tylko rozjaśniam i wydobylam delikatnie barwy :) Nie zrobiłam nic czego by nie było na tym zdjęciu :)

A jak koteczki się mają?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto wrz 29, 2015 10:51 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Kotki w domu, a ja w pracy :(
Joachimek dobrze, cukry okiełznaliśmy, tylko wciąż walczymy z wysokim ph moczu.... No i musimy umówić się na szczepienie. Mój bury kawaler kochany :)
Morfeuszek na tabletkach przeciwdrgawkowych - bardzo dobrze. Nie ma ataków, ma ładny apetyt i chęć do zabawy :) Przestał wymiotować (wcześniej bardzo często mu się to zdarzało). Tabletki bierzemy przez miesiąc pół rano i wieczorem, potem przez miesiąc zmniejszamy dawkę do 1/4, a potem mamy zrezygnować z tabletek i zobaczymy, co będzie.. Kochany jest, słodki czekoladek :)
Gajeczka - super :) MOja kochana dziewczynka :) Serduszko moje czarne :)
No cóż, latka lecą, trzeba się pogodzić z tym, że mogą jakieś problemy zdrowotne się pojawiać... Oby jak najmniej...
Postaram się wieczorkiem wstawić zdjęcia z niedzieli :)
Pozdrawiamy :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 29, 2015 11:22 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Też pozdrawiam :)
To dobrze, że sytuacja opanowana :) Czekam zatem na zdjęcia :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto wrz 29, 2015 11:34 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Niedzielne zdjęcia z zabaw Morfeuszka :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 29, 2015 11:47 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Dzie one??
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto wrz 29, 2015 11:48 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

kalair pisze:Dzie one??

W domku :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 29, 2015 12:43 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Acha..no to musimy troszkę poczekać, nie ma siły. :lol:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto wrz 29, 2015 14:21 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Jestem podekscytowana choćbym to ja kupowała aparat ;p Nie mogę się doczekać wieści :)

A ja muszę sobie kupić obiektyw - albo drogi za jakiś czas albo tańszy dziś... i nie wiem co robić ;p
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto wrz 29, 2015 14:44 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Ja bym nie czekała. :lol:
Też czekam baaardzo niecierpliwie! :D
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto wrz 29, 2015 14:56 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

W moim przypadku chodzi o dodatkową funkcje - jak kupię ten drogi obiektyw za około 2500,- to będzie on do lustrzanki aps-c i do pełnej klatki. Jak kupię ten tańszy to tylko do aps-c :/ A jak się już zdecydowałam na ten droższy to nigdzie w sklepach go nie ma i muszę pisać, żeby się dowiedzieć, czy będzie a ten tańszy zaś jest wszędzie. W kwietniu wychodzi pełna klatka od pentaxa i miałabym już kilka obiektywów do niego łącznie z tym, który teraz chcę kupić. Ale pełnej klatki i tak nie kupię wcześniej niż za 1,5 - 2 roku to w sumie nie muszę mieć na gwałt obiektywu do pełnej klatki. Ech... Wiele nie stracę na tym tanim, więc chyba kupię tańszy. Gorzej jakbym kupiła droższy i by mi ukradli ;p

No ciekawe czy kupi... :D Jakby kupiła ten Panasonic, który pokazała za około 900 zł to był by wypas-maszyna :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto wrz 29, 2015 15:23 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

No mnie też on się bardzo podoba, naprawdę fajny. Zobaczymy. Jejku, jakbym sobie kupowała. :lol: :lol:

Klaudia, na pewno lepszy obiektyw droższy, ale ja bym już chciała mieć :lol: I jak mówisz, i tak droższy byś dopiero za jakiś czas kupowała. :P
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto wrz 29, 2015 17:20 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Hej :)
Ponieważ mało wstawiam zdjęć, a przy tym nigdy nie mogę się zdecydować, które wybrać, będę co jakiś czas wstawiała inne ujęcia mordowania rybki albo skarpetki :) Gaja spała przez ten czas albo obserwowała z parapetu. Zrobiłam jej kilka zdjęć, ale nie wyszły dobrze, więc bohaterami będą w większości chłopcy :)Dziś będą takie:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Co do aparatu. Byłam w sklepie, ale nie bardzo tam mieli czas, by ze mną porozmawiać. Wszyscy byli zajęci innymi klientami, a mnie się nie chciało tak długo czekać. Pooglądałam aparaty, ale w salonie był bardzo mały wybór. Niestety, nie mogę dać 800 zł za aparat, oglądałam te tańsze. Wiem, że fajny, że ruchomy ekranik itd, ale moje możliwości finansowe niestety są jakie są, nawet raty tego aparatu były by dla mnie za ciężkim comiesięcznym wydatkiem. Ale obejrzałam ten aparacik: http://www.euro.com.pl/aparaty-cyfrowe/ ... arny.bhtml
Jest malutki, leciutki, zmieści się do kieszeni. Raty to będą mniejsze i tak się skłaniam ku temu, żeby go wybrać. Powstrzymałam się jeszcze, żeby poprosić Klaudię o opinię, jeśli byś mogła... chociaż jak już powiedziałaś, każdy będzie lepszy od mojego staruszka... :)
Chciałabym, żeby aparat robił dobre zdjęcia o zmierzchu i nocą, żebym mogła robić w domu zdjęcia kotom wieczorami i żeby nie lśniły tak od lampy błyskowej. No i żeby trafiał ostro w "ruchomy cel". Spotkania rodzinne kolacyjne też wchodzą w grę. No i oczywiście jak jestem w mieście to też nocne zdjęcia chciałabym robić. Makro lubię no i oczywiście krajobrazy. I stabilizator, bo moje ręce się trzęsą. Zoom 12x to chyba nie tak źle. Brać go?

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 29, 2015 17:29 Re: Gaja, Morfeusz, Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Haha ale cudne fotki :1luvu: :1luvu: :1luvu: Extra Ci wyszły!!! Lepiej ode mnie, bo ja to nie nadążam za moimi kotami ;p Morfeuszek jest piękniutki, Joachimek i Gajeczka również :D :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Co do aparatu to uważam, że to super wybór i będziesz bardzo zadowolona! To młodszy brat Twojego aparatu, więc nie ma bata byś żałowała. I odchylany ekran ma i całkiem spory zoom - dwa razy większy od standardowego, więc i ptaszki łatwiej uchwycisz :) I sporo filtrów plus ten najważniejszy - upiększanie twarzy przy selfie ;) Będziesz mogła sobie robić selfie z kotkami :D :ok: :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot] i 70 gości