Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 22, 2018 10:56 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Zdrowia życzę. No niestety chorowanie jak się jest samemu jest rzeczywiście skomplikowane :(
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon sty 22, 2018 11:11 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Zdrówka!

I na pocztę skocz ;)
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon sty 22, 2018 13:25 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Się zainspirowałam i poszukałam kto mi przyniesie zakupy oprócz tesco, które nie chce. Znacie taki szopi.pl ? W zależności od lokalizacji [nie wszystkie miasta chyba] robi zakupy w konkretnych sklepach i przynosi w ciągu godziny , jak komu pasuje. Za niecałą dychę przynosi. Ale za pierwsze zakupy jest dostarczenie free.
Lidl jest w opcji dla mnie. Wybrałam wszystko praktycznie co potrzebuję - kawę, którą tam kupuję! - oprócz miodu. Miła pani, w rogu strony , odpowiadała na pytania i wątpliwości, podała kod do tego 'free'.. Najpierw powiedziało, że trza się zalogować. Trudno - zalogowałam się. A ten dalej , że trzeba... . Pani poradziła - wyloguj się, zamknij stronę, zaloguj.. Posłuchałam. Zrobiłam to 2 razy nawet, bo za każdym odpowiedź - musisz się zalogować. Nosz, skoro mówi [system znaczy] , że 'witam cię XY' i jest opcja 'wyloguj', znaczy zalogowana jestem , nie? A ten swoje.
Więc podziękowałam, pani przeprosiła, gdzieś tam zgłosi.. Może jeszcze spróbuję, bo mi się spodobało - w Lidlu jest sporo rzeczy taniej i to co lubię. I dostępny dla mnie jest też Rossman i coś tam jeszcze, więc w razie nagłej potrzeby.. Tylko ten system.. :evil:
A juz myślałam, że zakupy mam z głowy :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pon sty 22, 2018 14:06 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Morelowo, a nie prościej ubrać się jak na Kamczatkę i wyjść do najbliższego sklepu?
Serio. Ja bym nie wydzierżyła.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pon sty 22, 2018 14:39 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

AYO pisze:Morelowo, a nie prościej ubrać się jak na Kamczatkę i wyjść do najbliższego sklepu?
Serio. Ja bym nie wydzierżyła.

Ja w czasie ostatniej choroby bym raczej nie dala rady ;) Po pojsciu do lazienki mi sie w glowie krecilo. A jak poszlam z kotem na zastrzyk, bo nie mial kto, a ona tylko dzieki temu zyje, to mokra bylam od gory do dolu. A to naprawde blisko...

problem moze byc w przegladarce jak najbardziej, ale ogoleni glupio z ta technika...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon sty 22, 2018 14:55 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

W ogóle z techniką jest głupio.. :evil:

Z Kamczatką nie jest dobry pomysł. Gdyby to był tylko katar, nawet spory, to tak, ale jestem tak zaflegmiona, że bez tony chustek i łazienki pod bokiem się nie da. A wyobrażasz sobie taką charczącą i plującą osobę w sklepie? Fuuujjj , błeeeee.. Kaszel taki z głębi studni...
Że słaba i spocona to już pikuś :mrgreen: Bardzo mnie męczy niemożność odkurzenia - brudno mi :evil:
To że najbliższy sklep to Społem, w którym owszem , kupuję czasem mięso dla kotów i sobie płatki owsiane - nie ma nic innego do zaoferowania.

Ale ja nie umiem - jak to się robi, żeby na innej przeglądarce? i dlaczego, skoro i logowanie, i inne funkcje zadziałały ?? Jakiś neptek jestem..
Szalony Kocie, czy Ty jesteś informatykiem [bo widziałam inne rady :D ] czy tylko jesteś taka inteligentna bez związku?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 22, 2018 15:38 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Ja matematyczna, liceum też matematyczne, ale żeby tak od razu inteligentna to bez przesady :mrgreen:

W innej przeglądarce jak zrobić - to zależy, jakiej teraz używasz. Czy jak wchodzisz do Internetu, to takim bardziej liskiem rudym czy niebieskim e, czy takim różnokolorowym kołem :> nie wiem, jak bardzo mam drążyć temat, jakbym przesadzała, to daj znać :)
A na innych przeglądarkach warto próbować, bo czasem jest tak, że osoba programująca obsługę sklepu online np. nie przewidziała, że ktoś ma jakąś superszybką przeglądarkę i jakaś funkcja może tam nie działać. Albo superdawną, nie aktualizowaną od dawna itd.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon sty 22, 2018 17:46 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Żeby być matematykiem trzeba dużej inteligencji.
Dlatego nie jestem . :?

Firefox.
Z liskiem :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 22, 2018 17:48 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

No to spróbuj przez Internet Explorer, czyli to E. Niby taka felerna przeglądarka, ale niestety większość programuje pod nią, bo najpopularniejsza.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sty 24, 2018 12:14 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Ogarnięte. Zakupy zrobione wczoraj - były w ciągu 40 min.
Nie jest to jednak opcja na zawsze - zamawiam marchewkę - dostaję 2 wielkie, banany [z reguły kupuje mniejsze i dojrzałe ] przynosza 3 ogromne i zielonkawe..I co mam zrobic z wielka kapusta pekińską?? zamawiałam taką ok.0,60..
Ale jakby tak te cięższe i w większych ilościach, to tak. Tyle, że tych większych ilości nie mam gdzie przechować.
Wyszłam wczoraj bo coś kotom dokupić i bo miód się skończył..Żałowałam. Jak się nie ruszam to całkiem dobrze się czuję :mrgreen:

Wet zapowiedział mailem, że na 95% w piątek rano zrobimy - w domu - test.
Z jednej strony super - może coś. Z drugiej już tracę nadzieję - NIC się nie zmieniło przez 20 tabletek. A jak nadal tak będzie?? Wydaję na tego jednego kota więcej niż w sumie na siebie i drugiego razem :evil: . OK, gdyby ona się świetnie czuła, nie żebrała bez przerwy o jedzenie, czyli nie chodziła non stop głodna, nie bolałyby jej łapy.. Będziemy zwiększać dawkę?? Ile?

Mam chandrę ?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 12:41 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Martwisz sie, trudno sie dziwic w tej sytuacji.
Trzymam kciuki, zeby bylo dobrze...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw sty 25, 2018 15:32 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

morelciu, bo ja coś nie ogarniam, skąd ten ból łapek? nie od choroby przecież? ...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 25, 2018 15:59 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

alessandra pisze:morelciu, bo ja coś nie ogarniam, skąd ten ból łapek? nie od choroby przecież? ...

A kto ogarnia??

Starość=pewnie problem ze stawami + cuschingowy brzuszek, który ma naprawde spory, a łapki cieniutkie :( + cholera wie co robi skaczący cukier, a teraz ten vetoryl...
Podejrzewam, jestem pewna, że ją bolą stawy - widzę jak chodzi [ale jak mam chleby na stole, to wskakuje,choć potrafi się omsknąć ], często nie zasypuję sików w kuwecie .. wchodzi , sika, wychodzi. Fotel drapie :roll:
Kiedyś rozmawiałam o syropku przeciwbólowym dla kotów.. , nie bedę tu pisała ceny :evil: - to raz. Dwa, że zawiera jakiś cukier/karmel..
Muszę pogadać z wetem ..
W międzyczasie kupiłam potas.. Nie wypiła tylko pluła i się śliniła na całą podłogę - był tańszy, ludzki, o cytrynowym smaku :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 25, 2018 16:47 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Tos zafundowala koci cytrynowy smak :evil: nie dziwne że plula. Moje miejsce, gdzie leżała cytryna omijają szerokim łukiem przez min trzy dni, mimo że jej już dawno tak nie ma :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 111 gości