Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 09, 2018 19:43 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Ewa K.M. - :201494
No, naprawdę..
Wszystkie jesteście słodkie :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 09, 2018 19:49 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

A jak się miewa Morelka?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt lut 09, 2018 19:57 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Hmmm.. Brzydnie :( Ale nie jakoś ekstremalnie - sierść ma jakąś ..'rozcapirzoną' i ma łupież. Cushing.. skóra sucha, duży brzuch..
Ale nadal wskakuje na stół jak przy nim siedzę i np. rozmawiam przez telefon, żeby wywrzeszczeć do niego, że ją głodzę. Domaga się cukierka [koci chrupek] po zastrzyku. Normalnie się załatwia, zastawia ciałem dojście do misek Migdałowi jak jest pora karmienia i krzyczy na niego, a potem krzyczy jak on jej przyłoży.. Leży rozwalona..
Chyba nie czuje się źle, a przynajmniej nie przez większą część czasu. Trudno mi sobie to wyobrazić, bo ten skaczący cukier, poczucie głodu pewnie.. Ale chodzi sobie , interesuje ją przyniesiona torba [np. z biżuterią, która też Migdała zainteresowała] , próbuje wymknąć się poza drzwi jak wchodzę..no, daje radę .
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 10, 2018 22:18 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Dzielna kota.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie lut 11, 2018 7:43 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Pierwszy raz w życiu tęsknię za wiatrem. Ostatnie dni powietrze było takie, że praktycznie nie powinno się oddychać. Od dwóch dni nie otwieram okien w ogóle, tym bardziej, że okolica to dużo kominów. Używanych :evil:
Fb pokazało, że Wro znalazł się na czele listy złego powietrza na świecie. No, nie wiem czy aż tak, ale zdecydowanie paskudnie.
Trudno, niech sobie śmierdzi w domu, ale ja tego syfu nie będę wpuszczała.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 13, 2018 19:43 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Po pogrzebie.
W Wałbrzychu był.
Teraz będę sie już ogarniać jakoś. Spróbuję się doleczyć [dziś znowu zmarzłam jak głupia]. Za sprawy trzeba się wziąć kocie.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 13, 2018 22:11 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Od jutra już powoli podobno coraz cieplej, ale noc dzisiaj jeszcze zimna :(
Może wyjdzie słońce? To pomaga w ogarnianiu się...
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lut 14, 2018 7:27 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Słońce to moze i wyjdzie,ale poza tym.. :evil:
Moje portale pogodowe pokazują ciągle mróz w nocy , a i w dzień nie najlepiej, żeby nie powiedzieć - fatalnie :roll:
Czitka, a jakbyś pogadała z tym Szczepanem - zamiast jego wiosna wyciągnąć, to może on by wiosnę..? Bo nigdy nie dojdę do siebie, jak się tam będę plątać po tej pogodzie z tym powietrzem.
A jeszcze okazuje się muszę się trochę poplątać..


Już ostatni tydzień Morela starała się mieć cukier [oczywiście grubo powyżej progu nerkowego] na jakimś podobnym poziomie, ale dziś rana przesadziła znowu. I rozmemłany vetoryl znalazłam na podłodze :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 14, 2018 15:09 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

morelowa pisze:Już ostatni tydzień Morela starała się mieć cukier [oczywiście grubo powyżej progu nerkowego] na jakimś podobnym poziomie, ale dziś rana przesadziła znowu. I rozmemłany vetoryl znalazłam na podłodze :(


Myślę,że to nie miała być walentynka :? :roll:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 14, 2018 15:19 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Właśnie :evil:
Marnego kwiatka nie dostałam, ale powód do zmartwień to i owszem, a proszę bardzo, ile tylko chcesz.. :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 14, 2018 15:25 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Ja od kota bym kwiatka dostać nie chciała, bo to oznaczało by mycie podłogi po rzygu :lol: Wolę jednakowoż bez prezentów :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Śro lut 14, 2018 19:35 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

To ja jutro poszukam Ci Szczepana zamiast kwiatka :flowerkitty: !
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lut 14, 2018 19:51 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

O to, to!
A nie masz zdjecia jakiegoś rzeczonego Szczepana?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 14, 2018 20:20 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Zdjęć w moich wątkach jest sporo, każdą wiosnę od wielu lat ogłaszam Szczepanem :P
Ale musi być aktualne.
Szczepan zwiastujący wiosnę musi być prawdziwy, najlepiej w kaloszach i z piłą w ręce, ewentualnie z łopatą, to jest tak zwany Szczepan kopiący. Dobra jest też koszula w kratkę i taki granatowy kombinezon na szelkach. Na głowie kaszkiecik. Im więcej klasycznych szczegółów tym szybciej wiosna przyjdzie :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw lut 15, 2018 8:25 Re: Morela-może być trudniej?To będzie.str.82.Migdał taki se

Jak patrzę za okno, to nie mam nadziei, że jakikolwiek Szczepan wylezie :(

Myślę, że jakby ta wiosna przyszła tobym się szybciej pozbierała - i fizycznie, i psychicznie - bo by mi jeden powód do wnerwiania odszedł :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 81 gości