Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 09, 2017 19:32 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

:D
O Małej Czarnej wiem, jak i o reszcie - widuje Was tu i ówdzie. Znaczy z przyjemnościa widuję :mrgreen:

Przypomniałaś mi - zauważyłam, że Migdał był bardzo zimny, moze teraz trochę mniej, a leżał na podłodze i przyklejony do zimnej ściany. Nie podobały mu się moje próby odsunięcia go, w końcu w tym miejscu polożyłam podkład tak by na tę ścianę zachodził.
Ale ponieważ się szwenda, to poleguje w różnych miejscach.
Po drodze zahaczył o miejsce z miskami, więc nałożyłam coś rozciapane, jednak tylko liznął. Nie pił jeszcze.
Rano dostanie p-bólowy.
Niech łazi i leży gdzie chce, byle się nie pętał po wyższych poziomach, bo zejdę sama, nim on dojdzie do siebie.
Glukometr, zastrzyki, tabletki, leki p-bólowe - 2 koty raptem a jak w szpitalu :?
W dobrym szpitalu, bo jedna osoba obsługi na 2 pacjentów :)
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 8:40 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

Pytanie dnia:
Gdzie jest, q......, wiosna??
Jak tak dalej pójdzie, to grzać [żeby nie było: grzać = ogrzewanie mieć włączone] będę do jesieni. I dalej.

Wygląda na to , że się kotek goi. I ogólnie jakby wydobrzał. Nad ranem przyszedł się przytulić, wymiziać, pospać razem. Miski zostały w nocy wyczyszczone, ale tu nigdy nie mam calkowitej pewności przez kogo. Mimo, że Morela rano wygląda jakby się ze swojego miejsca na dziś ulubionego, nie ruszała, ale kto to wie co robi jak ja mocno śpię? Jeszcze późnym wieczorem nałożyłam Migdałowi ciapę jakąś do miseczki, ale zjadł chętniej żółtko :D
No i jak przyszedł rano do wyra to juz się nie kiwał i ogólnie wyglądał normalnie. Po śniadaniu - jak kroiłam mięso to mi się prawie na nogę wspiął - umył pychol nawet, jednak szyjkę ma trochę różowa jeszcze. Dostał 2 chrupki bo się dopominał jak Morela dostawała swoją zwyczajową, malutka porcyjkę, i po pewnym zastanowieniu - zjadł.
Dostali drugie śniadanie bo musiałam ten p-bólowy podać . Morela łyknęła z obrzydzeniem, Migdał trząchnął głową i nie wszystko połknął.. Ja mam zawsze wątpliowści co do takich środków. Rozumiem ofc, po takiej operacji, ale tak na dłuższą metę?
Wygląda , że przeżyjemy.

edit:
Właśnie mówią, że jutro - już - wiosna przychodzi. 8O
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 8:53 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

Migdał dzisiejszy
Obrazek
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 8:54 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

morelowa pisze:Migdał dzisiejszy
Obrazek

Migdale e-ciotka przesyła mnóstwo głasków. Wracaj szybko do formy <3
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 10:15 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

Ciesze sie, ze Migdal lepiej :)
ale chrupek mu jeszcze nie dawaj kilka dni, zeby sobie dziasla nie rozwalil ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro maja 10, 2017 11:10 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

Brudna szyjka to pikuś, kić się domyje. Mała Czarna akurat czarna, więc różu nie było widać, za to wpadłam w panikę, czy dopiorę białe spodnie obślinione w nocy przez śpiącą na nich rekonwalescentkę.
Do jedzenia dla Migdałka polecam mięso surowe pokrojone na kawałki ok. 2x1x0,5 cm. O ile zechce jeść surowiznę. Najlepiej kurak, biust lub udko, albo biust z indora.
Będzie dobrze :ok: :ok:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 10, 2017 11:55 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

Chrupki były 2 , wielkości mniejszej niż te emoty po prawej stronie. On nie jest jakimś wielkim amatorem, w przeciwieństwie do Moreli, która nie powinna wcale i dostaje po pół łyżeczki jak już bardzo sie wydziera. . I on je raczej łyka sądzę.Oczywiście bezzbożowe są.
Tak jak i mokre, które dostają zamiennie z mięsem właśnie. Indyk, ostatnio rzadko wołowina bo droga, czasem wieprzowina, która jest oczywiście najbardziej lubiana.
Ale kroję dużo drobniej, a teraz dla Migdała to już na skwareczki jakieś. Może faktycznie jak wydobrzeje to będę na większe kroić.

Przyniosłam gałązkę bzu [znalezioną zresztą], wazonik , woda - postawiłam na stole w kuchni. Wskoczył Migdał i zwalił. Taki rozbawiony nagle ... :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 11:56 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

E-ciociu wtenczas, kiedy nas odwiedzisz?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 11:58 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

głaski dla Migdałka bezzębnego :201461
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Śro maja 10, 2017 12:03 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

morelowa pisze:E-ciociu wtenczas, kiedy nas odwiedzisz?

Może na początku czerwca, jak wrócimy z urlopu. Łudzę się,że cieplej w końcu będzie...
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 13:54 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

teraz już z górki, będzie coraz lepiej.....pozdrawiam i ściskam bardzo cieplutko :ok: :1luvu:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21729
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 10, 2017 14:07 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

Migdałek się nisko kłania [tzn. myślę, że by tak robił gdyby kumał więcej :mrgreen: ] za głaski i życzenia :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 16:04 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

Głaski dla Migdałka. :1luvu:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro maja 10, 2017 20:54 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

Ja tam jestem fanem szeroki,przynajmniej nie ugryzie :wink: trzymaj się Migdalku :ok: jakby coś, zawsze możesz jeszcze podrapac :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 11, 2017 8:35 Re: Bezzębny Migdał i słodka Morela...

alessandra pisze:Ja tam jestem fanem szeroki,przynajmniej nie ugryzie :wink: trzymaj się Migdalku :ok: jakby coś, zawsze możesz jeszcze podrapac :mrgreen:

Czego jesteś fanem?? 8O
I nei podpowiadaj mu może, co? Choć na dziś ma świeżo obcięte pazury, w lecznicy, 2-gi raz w życiu :mrgreen: ale pewnie mu odrosną. Niestety.
Moreli podałam ten p-bólowy i chyba na nią dobrze działa, bo się mysza bawiła jakimś śmieciem. Ale Migdał... :roll: 'uwaga, matka idzie i ma coś w ręce!!/ ma rękę z tyłu - co tam ma??/ ma coś w oczach...' - spierniczył. Jak nie mam nic to mogę się przytulić głową, pogłaskać i tp. Wolałabym, żeby wziął to świństwo, bo jak go zacznie boleć to będzie gorzej, a w końcu latami nie dostawał żadnej chemicznej substancji, to może tyle nie zaszkodzi.
Ale je.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 276 gości