Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 11, 2018 20:19 Re: Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

Codziennie o Was mysle :) a jak Migdasio?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon mar 12, 2018 9:18 Re: Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

No, popatrz - my tez o Was myślimy :D
Migdasio? Ten to ma.. Głupek- neurotyk, podskakujący na każdy dźwięk, który już słyszał sto razy i uciekający jak tylko usłyszy coś za drzwiami.
Przychodzi czasem nad ranem do łóżka. Czasem- jest słowem głównym :? Więc sobie przychodzi, kładzie sie zawsze koło głowy-twarzy i tylko jak leżę na lewym boku, chyba dlatego, że z tej strony jest ściana. Jak leże na prawym, to kładzie sie na mnie i przydusza.
Jak tak leży przy twarzy, to mi wszystko wsadza w oczy, nos i usta. Dziś np. przyszedł, zagnieździł się, umył sobie pupę, liznął mnie w nos potem .. , ułożył się łapami i głową na szyi, i rozmruczał. Ani spać, ani jakoś oddychać normalnie - tylko cieszyć się pozostało, że w ogóle kotek zaszczycił.. :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22990
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 12, 2018 10:33 Re: Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

ZASZCZYCIŁ - słowo klucz ;)
Jak ja Cię rozumiem! A jak już dostąpisz tej łaski, to leżysz wygięta w chińskie osiem i ani czytać, ani zapalić - co najwyżej pasjansa pykniesz w telefonie :smokin:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pon mar 12, 2018 10:51 Re: Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

W jakim tam telefonie?? Wyciągnięcie ręki i błysk telefonu powoduje natychmiastowy zryw :mrgreen:
Poza tym rzecz sie dzieje o czasie, kiedy jest jeszcze ciemno, a zapalenie lampy..?? no, nie, matka, albo śpimy albo sobie idę.

Morela bez zmian. Nie gorzej w każdym razie.
Przed chwilą robiła porządek w zdjęciach i jest tam malutka Morelka :D [papierowe zdjecia]/
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22990
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 12, 2018 21:56 Re: Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

Tja... Znamy te zaszczyty. Pozostaje doceniac. Mnie nogi dretwieja bo Filutek nie zaszczyca. On jest w kleju maczany ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto mar 13, 2018 9:38 Re: Morelowo-Migdałowo. Leczenie intensywne..

Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22990
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości