Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!UWAGA POZNAŃ!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 22, 2016 15:47 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

.....to prawda jest maleńkim drobiażdzkiem...kociątkiem...nawet miałczy cichuko...biedroneczka maciupka... :201461 ...Klarę nie interesuje hamaczek.....kosz.....tylko łóżko...i człowiek...no i transporterek ...myślę że w nim czuje się bezpieczna....bo jak Kiciunia Ją goni i nie podoba się to jej to tam właśnie się chowa....... :kotek:

Ewo....wczoraj poraz kolejny czytałam wątek Klary......to ile ona była taka bezpańska....pół roku ??? :201416 ..... ....biedulka....jak ona sobie radziła....ona jest taka spokojna nie wadzi nikomu...nawet do miski się nie pcha....czeka aż ,,DZENTELMEN :evil: ,,się naje ...mimo że są dwie kolejne miseczki w pokoju (gdzie spędziła swoje pierwsze chwile po przyjeżdzie do nas )....to czeka ......... :201461
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Pon lut 22, 2016 16:17 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

Aga, nie wiem ile czasu była bezdomna, bo jakoś nie mogłam tego ustalić z paniami, które ją znały jeszcze w czasach, kiedy mieszkała u tej patologicznej rodziny.Na pewno było to wiele miesięcy.Nikt nie wie, gdzie mieszkała, zjawiała się zawsze około 21.30 na jedzenie.Nie pozwoliła do siebie podejść, paniom nie udawało się jej złapać.W sumie to kocie bogi nad nią czuwały, bo dzisiaj byłaby bezdomna nadal, ale wysterylizowana tylko.Jakim sposobem to czuła? Dlaczego właśnie mnie zaufała? Ona chciała mieć dom i ręce do głaskania.No i ma :lol:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 22, 2016 16:31 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

U mnie Miśka taka jest - jak jakis kot pcha jej sie do miski to odchodzi i już nie je. Dlatego zawsze dostaje pierwsza, na blacie, a potem szykuję reszcie - na tym samym blacie,więc gady nie wskoczą.
Miałam kiedyś taką parkę - malutki wówczas Kocur i Kitka, dorosła kotka. Dostawali to samo, przy dwóch nogach od stołu. Po kilku kęsach Kocur przesuwał sie do miski Kity, więc ona przechodziła do jego. Pożarł trochę, przechodził do swojej michy - Kitka do swojej. I tak przez cały posiłek kręcili się w kółko :lol: :lol:
A popatrz na różnicę wielkości
Obrazek

To skan starego papierowego zdjęcia z 2003 roku.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 23, 2016 22:47 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

...jakie maleństwo :1luvu: to Ty już Izka ,,okociała ,,byłaś w 2003r......i kto tu jest ,,kwoką,, :201493 :mrgreen: ...Tym że Klarcia nie pcha się do miski nie martwię się...bo w razie czego ma jeszcze jedne miseczki w kuchni.....nie ma opcji aby była głodna....Miałam rano zapytać o to ale tyle się tu wydarzyło...że spózniłam się do pracy... :? mianowicie chodzi mi oto że czytałam gdzieś na forum że mleka się nie podaje kotom ( ja daje,,odświętnie ,, kremówkę ciut rozcieńczoną z ciepłą woda....chyba nie powinnam co? :? ) ale za to ponoć jogurt i biały ser można.....prawda to?......Mam natręctwo maniakalne wiec musze to potwierdzić.....
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Wto lut 23, 2016 23:27 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

mleko zostało ostatnio wręcz zdemonizowane.
Prawda jest taka, że koty, podobnie jak inne ssaki - w tym człowiek - z wiekiem zatracają zdolność trawienia laktozy. A dzieciom wciąż wciska się kity pij mleko, będziesz wielki.
Fakt - wiele kotów ma bardzo niemiłe sensacje po mleku. Ale nie wszystkie. Są koty, które same - po dorośnięciu - mleko odrzucają. Są takie , które lubią.
Moje koty lubią mleko. Nic im nie jest, nie mają biegunek. Więc dlaczego nie mają dostawać ? To cenne źródło łatwo przyswajalnego białka.
Jogurt, serek - mają laktozę przetworzoną - można podawać. Smietanka bywa przysmakiem. Co dziwne - moje mlekopije śmietanki nie ruszą, podobnie serków, jogurtów itp.

PS - koty - z małymi przerwami - mam od 1963 roku.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 24, 2016 6:32 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

A kot w naturze pije mleko? Tylko kocięta.Czytałam, że kotom w ogóle nie powinno się dawać nabiału.Moje dostają od czasu do czasu serek bieluch, jogurt i śmietanę.Bardzo rzadko, ale nie ma sensacji żołądkowych.Kiedyś kupiłam mleko o obniżonej zawartości laktozy, żadne nie ruszyło.
Aga, karmisz dobrze, koty są zdrowe, tylko im pozazdrościć.Niczego im nie brakuje, zabawek mają więcej niż niektóre dzieci, a miłości tyle, że im się chyba uszami wylewa.
Muszę to napisać, syna masz przeprzystojnego.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lut 24, 2016 9:16 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

ewar pisze:A kot w naturze pije mleko? Tylko kocięta.Czytałam, że kotom w ogóle nie powinno się dawać nabiału.Moje dostają od czasu do czasu serek bieluch, jogurt i śmietanę.Bardzo rzadko, ale nie ma sensacji żołądkowych.Kiedyś kupiłam mleko o obniżonej zawartości laktozy, żadne nie ruszyło.
Aga, karmisz dobrze, koty są zdrowe, tylko im pozazdrościć.Niczego im nie brakuje, zabawek mają więcej niż niektóre dzieci, a miłości tyle, że im się chyba uszami wylewa.
Muszę to napisać, syna masz przeprzystojnego.



Bieluch to serek homogenizowany prawda?.....a ja kupiłam taki półtłusty...ale i dobrze bo zostawiłam go w pracy...zapomniałam zabrac.... :roll: Dziś kupie homo.....i jogurcik.... :mrgreen: wczoraj kupiłam im na kolację gulaszowa wołowinę ...a sobie wątrobiankę.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ŻYCIE.... :lol: Czym więcej czytam jak karmić koty tym jestem jeszcze bardziej głupia.......Muszę jakoś zorganizowac się ......w marcu i ,,zastawić sidła,, na Izkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co do syna Ewo...to ma to po mnie :wink: :lol: :mrgreen: :D :ryk: :smiech3: ...a gdybyś jeszcze słyszała jak On do niej mówi........tylko u siebie w pokoju...tak wiesz...,,żeby nikt nie słyszał....,, hi...hi...hi....Ma 20LAT...więc wiesz...co On z Kotem GADAC PRZECIEŻ NIE BĘDZIE..... :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Śro lut 24, 2016 9:18 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

...aaaaa i przypomniało mi się coś..... że można serek biały z żółtkiem surowym zmieszać.....???
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Śro lut 24, 2016 16:04 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

można...ale czy zjedzą ? :mrgreen:

Ty za dużo moze nie czytaj, bo Ci podeślę link, gdzie dr. nauk wet. , specjalista dietetyk i gastrolog, udowadnia, jak wspaniałą karmą jest Whiskas.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lut 26, 2016 10:01 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

izka53 pisze:można...ale czy zjedzą ? :mrgreen:

Ty za dużo moze nie czytaj, bo Ci podeślę link, gdzie dr. nauk wet. , specjalista dietetyk i gastrolog, udowadnia, jak wspaniałą karmą jest Whiskas.



....czytałam skład tej karmy Izka ....hmm faktycznie ,,wspaniały,,.... :strach: .......

....SEREK HOMO ....JAKOŚ IM NIE PODSZEDŁ.... :? ...ALE JOGURT ACTIVIA......MISKA ,,LATAŁA,,PO CAŁEJ KUCHNI TO BYŁO TO( raz w tygodniu moge dawać? ).... :wink: .....A O TYM CZYTANIU TO RACJA.....PRZYNAJMNIEJ JA RACZEJ NIE POWINNAM TEGO ROBIĆ :wink: PRAWDA IZKA - :201493 :201493 :201493 :mrgreen:
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Pt lut 26, 2016 10:07 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

a to mój ,,obrzydliwy,,Kiciunia.....bez uczuciowiec!!!!!!!!! więcej chyba lubi wielbłąda od Ewy nią Klarke :evil: ( a Ona przeciez tez od Ewy... :wink: )

Obrazek :kotek:


Obrazek :kotek:


:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Pt lut 26, 2016 10:15 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

Aga - na fotoszopie zamiast wielbłąda wklej zdjęcie Klarci - będziesz miała namiastkę przyjaźni Kiciuniowo- Klarcinej i gotową fotę do pokazywania Kiciuni- no niech się wreszcie zakocha :201461 :wink:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 26, 2016 10:16 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

A zdjęcia Kiciuni z wielbłądem cudne :)

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 26, 2016 11:13 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

Aga, karmisz dobrze, nie musisz szukać urozmaicenia.Kotom smakował jogurt, ale za chwilę mogą nie chcieć go pić.Tak bywa.
Zdjęcia z wielbłądem faktycznie cudne :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lut 26, 2016 11:17 Re: Klara, trikolorka w kropki.W domu!!!

Prawda? I dodatkowo upada mit Kiciuni Barbarzyńcy :mrgreen: Tyle czułości w tych łapkach :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 141 gości