Gagatki z Gagatkowa

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 31, 2023 9:08 Re: Gagatki z Gagatkowa

Trochę wieści o fipku Rysiu :201461

Rysiek ma już za sobą 57 zastrzyków, więc niecały miesiąc (tfu tfu!) został :kotek:
Czuje sie bardzo dobrze i NARESZCIE ma dobre wyniki krwi. Bo to, że ma apetyt cały czas i od początku leczenia roznosi chatę to inna sprawa, ale niestety wyniki miał jeszcze dwa tygodnie temu kiepściutkie. Cały czas jest jeszcze troszkę płynu i cały czas bardzo powiększone węzły chłonne, ale jak uspokajają spece fipowi to standard w tej chorobie.

Dziękuję też w tym miejscu za wszystkie wpłaty na zbiórkę Rysia!
I zapraszam na bazarek viewtopic.php?f=20&t=216198

To skoro mały Ryś ma się dobrze, wróce do przedstawiania kolejnego mieszkańca Gagatkowa.
Właściwie to pół-mieszkaniec :lol: Ma dwa domy - u nas i u sąsiadów obok. Jak nie ma go u nas, to siedzi "pod K" :ryk:
Kondziu, bo to o nim mowa to wysłaniec-zesłaniec Znikotka.
Na pewne wiele osób pamięta Znikotka i jego historię. Kot dokarmiany przeze mnie przez 5 lat, którego widywałam tylko z daleka gdy zostawiałam michę i sie oddalałam. Po 5 latach pstryk! oswoił się nagle i stwierdził, ze kocha człowieka. Poszedł do adopcji, dom go po paru miesiacach zgubił. Ja go odnalazłam po 3 miesiącach poszukiwań i został z nami.
Przeżył z nami półtora roku, odszedł na niewydolność nerek. Był najcudowniejszym, idealnym kotem, którego trudno zapomnieć. Za każdym futerkiem się tęskni, ale Znikotka naprawdę wciąż strasznie brakuje, mimo, ze minęły już 3 lata ...
Wracając do Kondzia - Znikotek odszedł 12 sierpnia, a 13. zapukał do drzwi jego klon 8O 8O 8O Taki sam. Identyczny! Aż mi się dziwnie zrobiło, jak go zobaczyłam. Wszedł do domu, jak do siebie. Wiele miesięcy myliłam się i mówiłam do niego Znikot :201461
Charakteru Znikotkowego niestety nie ma, ale i tak jest śmiesznym wielkim hipopotamem. Kondziu jest moją porażką behawioralną :lol: Zawsze mówiłam, ze nie ma kota, którego nie da się przestawić na bycie kotem niewychodzącym :roll:
ALe też jest dowodem na to, ze są koty wychodzące i wchodzące. Kot wchodzący, czyli Kondziu zna swoją okolicę z życia przeddomowego, wiec wie, że nic tam ciekawego nie ma. Za to w domu! Ooo, tu się dzieje! Żarcie się dzieje! Więc pilnuje. Siedzi cały dzień w ogrodzie na hamaku. Jak go tam nie ma, siedzi u sąsiadów. Noce przesypia w domu, ale jak chce wyjść rano to chce i to juz NATENTYCHMIAST!!! jak nie, to POZABIJAM a pazury mam ostre! :mrgreen: I faktycznie robi się bardzo agresywny i atakuje i koty, i ludzi jak się nie reaguje na wrzask WYPUSĆ. Wypuszczony kładzie się na wycieraczce przy drzwiach i śpi kolejne kilka godzin.
Dziwak, mówiłam :lol:

Kondzia podziwia Titu, co niestety nie wróży dobrze :lol: To nie jest dobry wzór do naśladowania dla dziecka :lol:

Kondziu, Kondek, Dziondziorek :201461
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakby ktoś chciał sobie przypomnieć niesamowitą historię poszukiwań Znikotka, to zapraszam tu :https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=187788&hilit
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Nie wrz 03, 2023 16:48 Re: Gagatki z Gagatkowa

Znikotka nigdy nie zapomnimy :1luvu:

Kondziu :201461 wspaniały opis "typowego" zachowania kota :mrgreen:

Za Rysia kciuki i oby było ciągle coraz lepiej :ok:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie wrz 03, 2023 20:13 Re: Gagatki z Gagatkowa

Ni9ech choć Rysiowi się uda

MaryLux

 
Posty: 159905
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 03, 2023 23:31 Re: Gagatki z Gagatkowa

Kciuki za Rysia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Końdziu, pozdrawiamy :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60608
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości