Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 17, 2016 14:16 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Witaj, Zuziu :1luvu:
strach pomyslec cos Ty znowu wymysliła :strach: :wink:
Tylko obys sie nie przerobiła, bo okład z kocistych nie zawsze pomaga :201461 :201461

Kocurro piekny, uwielbiam takie buraski, sliczna ma mordeczke ... taka kocurrowa :201461
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9466
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 17, 2016 14:36 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Hej, hej Elu :1luvu:
A co ja mogę znowu wymyśleć, napewno cosik głupiego :mrgreen:
Będę szyła torbę.....ze skóry....
Pocięłam starą kurtkę :mrgreen:
Dostałam jeszcze od koleżanki dwa rękawy od innej....
Zaczęłam malować albo raczej farbować te kawałki....
Małż mówi, że lepiej bez męczarni i jęków iść i kupić sobie nową, ale ja chcę uszyć podobną do tej, którą dostałam od męża na imieniny w zeszłym roku...torba droga bo z rodowodem :mrgreen: , ale z wyglądu żadna rewelacja

Obrazek

myślę, że sobie strzelę ładniejszą :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I z tego ma powstać nowa, piękna torba :mrgreen:
Jak się uda to pokażę, jak nie wyjdzie, to szukajcie mnie w ciemnym kącie, tam będę siedzieć i płakać...
Obrazek
...Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu...
Ernest Hemingway

AnnAArczyK

Avatar użytkownika
 
Posty: 5558
Od: Pt lip 24, 2009 22:00
Lokalizacja: piękna, trójmiejska okolica

Post » Nie kwi 17, 2016 16:22 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Zuziu lepiej uważaj z ciężkimi robotami, dbaj o siebie bo masz przecież takie piękne stadko w opiece.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 17, 2016 18:20 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Wyjdzie , wyjdzie . Ty to zdolna jesteś :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Pon kwi 18, 2016 16:03 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

No popatrz Zuziu a ja dzisiaj z holterkiem ganiam. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 18, 2016 18:45 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Zuziu,
osobiscie takiej robotki nie podjełabym sie za zadne skarby .... ale jakos jestem spokojna o Ciebie :P
na bank Ci sie uda i znowu stworzysz cudo ... oryginalne cudo :ok: :ok: i ciemny kat nie bedzie Ci potrzebny :ryk:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9466
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 20, 2016 9:40 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

AnnAArczyK pisze:Hej, hej Elu :1luvu:
A co ja mogę znowu wymyśleć, napewno cosik głupiego :mrgreen:
Będę szyła torbę.....ze skóry....
Pocięłam starą kurtkę :mrgreen:
Dostałam jeszcze od koleżanki dwa rękawy od innej....
Zaczęłam malować albo raczej farbować te kawałki....
Małż mówi, że lepiej bez męczarni i jęków iść i kupić sobie nową, ale ja chcę uszyć podobną do tej, którą dostałam od męża na imieniny w zeszłym roku...torba droga bo z rodowodem :mrgreen: , ale z wyglądu żadna rewelacja

Obrazek

myślę, że sobie strzelę ładniejszą :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I z tego ma powstać nowa, piękna torba :mrgreen:
Jak się uda to pokażę, jak nie wyjdzie, to szukajcie mnie w ciemnym kącie, tam będę siedzieć i płakać...


i jak idą prace?
w jaki sposób to zszywasz? maszynowo czy ręcznie?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 23, 2016 15:52 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Hej, hej :1luvu:
mir.ka pisze:Zuziu lepiej uważaj z ciężkimi robotami, dbaj o siebie bo masz przecież takie piękne stadko w opiece.

Miruś, rzadko ciężkawo pracuję, więc czasem trzeba tak dla zdrowotności :mrgreen: żeby sobie ciśnienie podnieść :wink:
barbarados pisze:Wyjdzie , wyjdzie . Ty to zdolna jesteś :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

A jak nie wyńdzie, to wyleję morze łez nad swoją głupotą :wink:
Ewa L. pisze:No popatrz Zuziu a ja dzisiaj z holterkiem ganiam. :mrgreen:

Mam nadzieję, że u Ciebie z serduszkiem wszystko dobrze? Ja cierpliwie czekam na 28-go....
Kotina pisze:Zuziu,
osobiscie takiej robotki nie podjełabym sie za zadne skarby .... ale jakos jestem spokojna o Ciebie :P
na bank Ci sie uda i znowu stworzysz cudo ... oryginalne cudo :ok: :ok: i ciemny kat nie bedzie Ci potrzebny :ryk:

Ja się Elu robótek nie boję, a że mam czasem jakiegoś pomysła :mrgreen: , to podejmuję ryzyko......a jak się nie uda.......zawsze w zapasie pozostaje ciemny kąt i karny jeżyk :wink:
mir.ka pisze:

i jak idą prace?
w jaki sposób to zszywasz? maszynowo czy ręcznie?

Miruś, miałam mało czasu, żeby robota ruszyła pełną parą, w dodatku brakowało mi jeszcze jednego koloru, więc zamówiłam trzecią farbę, ładny beż, który połączy pozostałe.
Obrazek
Obrazek
Co do szycia to będę zszywała na maszynie, podobnie jak jest zszyta obecna torba, dwa kawałki razem i szew pozostawiony na zewnątrz,bo ręcznie się nie podejmę, a że mam starą na pedał singerkę i trzy normalne elektryczne więc mam na czym szyć :D ale to stara mnie jeszcze nie zawiodła, szyje wszystko, skórę też, te elektryczne są bardzo delikatne, o skórze nie ma mowy a na jednej nawet nie mogę podszyć nogawek w wranglerach :(

Andrzejek:)
Nadal oswajamy.....choć jeszcze się mocno broni to można go już wziąć na chwilkę na ręce, nawet w czwartek mąż go próbował zapakować do kontenerka tylko kocio o mało nie umarło ze strachu, tak fikał, ze się nam nie udało go włożyć do środka. Nie chcemy go stresować ale planujemy go zaszczepić. I nie wiem czy się zdecydować na kastrację teraz czy poczekać, aż kocio się u nas zadomowi na dobre....
Narazie kocio jeszcze się czuje najbezpieczniej w budzie, ale jak go wołam to baaardzoooo chętnie wyłazi, biegnie do mnie i wtedy go na rękach-szybko, zanim uświadomi sobie, że jest na rękach :ryk: przynoszę do domu. Kocurek ma ogromny apetyt, tylko w domu jeszcze je bardzo zachłannie....trochę spokojniej je na swoim "terytorium"
Obrazek

Obrazek

Lalunia nie ma nic przeciwko niemu, narazie się przygląda i obserwuje nowego.

Obrazek
Obrazek

Tylko z Kropką mamy kłopoty, to jest kot, który nienawidzi innych kotów, niestety, nic więcej o niej nie powiem.......ale i tak @ kochamy :1luvu:

Układam się do snu.
Obrazek

Żuczuś dostał nowe "korytko" do spania....
Obrazek

Przyszła Kropka...
Obrazek

Żuczek myśli...
Obrazek

I wymyślił:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kropcia została bez kocyka:)
Obrazek

Każdy ma to na co sobie zasłużył :mrgreen:
Obrazek
...Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu...
Ernest Hemingway

AnnAArczyK

Avatar użytkownika
 
Posty: 5558
Od: Pt lip 24, 2009 22:00
Lokalizacja: piękna, trójmiejska okolica

Post » Sob kwi 23, 2016 16:24 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Szczerze to nie wiem jak bo 22 miałam iść do pani kardiolog ale nie poszłam bo się rozłożyłam z anginą i zapaleniem oskrzeli. Mama poszła a ja pójdę w jej terminie 13 maja.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 23, 2016 23:03 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Ja pamietam jak kiedyś zyłam sobie torebki i plecaczki ze starych dżinsów , bo takie były modne . I to recznie szyłam 8O
koteczki :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Pon kwi 25, 2016 22:41 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Ewa L. pisze:Szczerze to nie wiem jak bo 22 miałam iść do pani kardiolog ale nie poszłam bo się rozłożyłam z anginą i zapaleniem oskrzeli. Mama poszła a ja pójdę w jej terminie 13 maja.

Ewuś, zdrówka życzę!
Napewno będzie wszystko dobrze :ok:

barbarados pisze:Ja pamietam jak kiedyś zyłam sobie torebki i plecaczki ze starych dżinsów , bo takie były modne . I to recznie szyłam 8O
koteczki :1luvu:

Ja ręcznie Basiu to się nie odważę, pewnie bym sobie wytłukła paluszki z zawiasów :mrgreen:

Kochane Ciocie!
Te fotki to dla Was :wink:
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek

Donoszę uprzejmie, że coraz częściej bywam w apartamencie Rambuśka, a ostatnie dwie nocki spałem w koszyku! Rambuś jest fajnym kumplem, nie to co ta złośnica Kropka, z Rambkiem nawet jemy z tych samych misek, a dzisiaj to już byłem cztery razy z wizytą u Dużych :ok:
Każda, kolejna wizyta jest coraz dłuższa, tylko ta zazdrośnica szaleje....
Obrazek
Duża mówi, żebym się nią nie przejmował, ale Rambo twierdzi, że trzeba się jej bać, bo ona wali łapami na oślep, pluje i syczy, a czasem warczy jak pies, i tego długaśnego co to chce się ze mną bawić też się boję jak ognia i tamtej starej suni też, ale wiem, że ona mi nic nie zrobi bo mnie nie dogoni :mrgreen:
Buziaki!
Wasz Andrzejek.
P.s.Duża myśli o zmianie imienia, oni już wiedzą, że ja tu zostaję :wink:
Obrazek
...Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu...
Ernest Hemingway

AnnAArczyK

Avatar użytkownika
 
Posty: 5558
Od: Pt lip 24, 2009 22:00
Lokalizacja: piękna, trójmiejska okolica

Post » Pon kwi 25, 2016 22:59 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

AnnAArczyK pisze:
Ewa L. pisze:Szczerze to nie wiem jak bo 22 miałam iść do pani kardiolog ale nie poszłam bo się rozłożyłam z anginą i zapaleniem oskrzeli. Mama poszła a ja pójdę w jej terminie 13 maja.

Ewuś, zdrówka życzę!
Napewno będzie wszystko dobrze :ok:

barbarados pisze:Ja pamietam jak kiedyś zyłam sobie torebki i plecaczki ze starych dżinsów , bo takie były modne . I to recznie szyłam 8O
koteczki :1luvu:

Ja ręcznie Basiu to się nie odważę, pewnie bym sobie wytłukła paluszki z zawiasów :mrgreen:

Kochane Ciocie!
Te fotki to dla Was :wink:
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek

Donoszę uprzejmie, że coraz częściej bywam w apartamencie Rambuśka, a ostatnie dwie nocki spałem w koszyku! Rambuś jest fajnym kumplem, nie to co ta złośnica Kropka, z Rambkiem nawet jemy z tych samych misek, a dzisiaj to już byłem cztery razy z wizytą u Dużych :ok:
Każda, kolejna wizyta jest coraz dłuższa, tylko ta zazdrośnica szaleje....
Obrazek
Duża mówi, żebym się nią nie przejmował, ale Rambo twierdzi, że trzeba się jej bać, bo ona wali łapami na oślep, pluje i syczy, a czasem warczy jak pies, i tego długaśnego co to chce się ze mną bawić też się boję jak ognia i tamtej starej suni też, ale wiem, że ona mi nic nie zrobi bo mnie nie dogoni :mrgreen:
Buziaki!
Wasz Andrzejek.
P.s.Duża myśli o zmianie imienia, oni już wiedzą, że ja tu zostaję :wink:

To super wieści :ok:
A jakieś konkretne imię mają na myśli ? :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 25, 2016 23:02 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

Jeszcze nie, ale jak coś wpadnie w ucho i podejdzie pod urodę i elegencję to od razu się pochwalę :wink:
Obrazek
...Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu...
Ernest Hemingway

AnnAArczyK

Avatar użytkownika
 
Posty: 5558
Od: Pt lip 24, 2009 22:00
Lokalizacja: piękna, trójmiejska okolica

Post » Pon kwi 25, 2016 23:03 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

AnnAArczyK pisze:Jeszcze nie, ale jak coś wpadnie w ucho i podejdzie pod urodę i elegencję to od razu się pochwalę :wink:

Ok będziemy czekać. :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 26, 2016 23:08 Re: Dwie Dziewczyny, Chłopak na Opak i Łobuz....

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 305 gości