Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 03, 2015 18:11 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

O matkozcórką jaki u mnie przeciąg 8O :D

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 04, 2015 0:09 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Jestem i zaglądam codziennie.A nie piszę,bo od walenia w klawiaturę w pracy mam klawiaturowstręt :lol:

BUSIO

 
Posty: 1349
Od: Śro cze 30, 2010 22:53

Post » Nie mar 08, 2015 12:14 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Cześć Busieńko :1luvu: napisz chociaż znaczek ,będzie mi miło.Jakaś opuszczona się czuję :oops: Niby słońce za oknem ,a w sercu chmury.Smutas ze mnie straszny się zrobił,,a kiedyś byłam wesołym człowiekiem.Staram się dyskutować z tą drugą "JA",ale nic nie dochodzi do tego pustaka :(
Pozdrawiam niedzielnie :1luvu:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 09, 2015 23:22 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Welinko,wyślę Ci troszkę słoneczka z Podbeskidzia :1luvu: :wink: Może to Cię przekona? :P
Właśnie karaskam się z grypy. :?

BUSIO

 
Posty: 1349
Od: Śro cze 30, 2010 22:53

Post » Wto mar 10, 2015 13:38 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Też jakieś wirusisko mnie powaliło ,oczywiście chodzę,bo służącej dałam wolne :mrgreen:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 10, 2015 23:04 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

welina pisze:Też jakieś wirusisko mnie powaliło ,oczywiście chodzę,bo służącej dałam wolne :mrgreen:


Ja też :smokin:
I w pracy też mogę zapomnieć o L4,więc chodzę i zarażam na potęgę,a co mi tam... :twisted:

BUSIO

 
Posty: 1349
Od: Śro cze 30, 2010 22:53

Post » Śro mar 18, 2015 8:58 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Ojojoj,,,,widzę że prawie wszyscy mnie opuścili . Muszę napisać pw.do dziewczyn co się dzieje :roll: U nas w zasadzie bez większych zmian.Wirus grypy powoli puszcza,a że nie mam zamówień,by całkiem nie zgłupieć,wzięłam się za wiosenne porządki.Wyrzuciłam już kilka worów. Zostało mi tylko mycie okien i zmiana zasłon.Niestety choroba neurologiczna postępuje :( coraz bardziej moje ręce od ramion zbolałe, drętwe,a i całe ciało jakieś dziwne się stało .Że mnie cholera musiało to spotkać.Boje się trochę wejść na drabinę by nie grzmotnąć na glebę. Kociaste nadal się nie lubią,ostatnio Zośka rzuciła się na Kacperka.Szybko go złapałam na ręce,nie zdążył jej oddać,ale za to ja ucierpiałam,bo grubas był tak wściekły,że rzuciła się na moje nogi . Będę kończyć,muszę wziąć się za zrobienie bazarku,albo wygnam NIEDOBROTY do piwnicy na myszy :mrgreen:
Pozdrawiam i buziaczki :1luvu:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 19, 2015 0:17 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Jestem :) Ale jestem w niedoczasie-pracuję w kółko i na okrągło.Święta obchodzę w przyszłym roku,bo w tym nie mam kiedy :roll:

BUSIO

 
Posty: 1349
Od: Śro cze 30, 2010 22:53

Post » Czw mar 19, 2015 11:43 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

BUSIO pisze:Jestem :) Ale jestem w niedoczasie-pracuję w kółko i na okrągło.Święta obchodzę w przyszłym roku,bo w tym nie mam kiedy :roll:

Zazdroszczę pracy :roll: Świąt też nie robię. :(

Może komuś się przyda. :oops: Na żarło dla sierściuchów - dostępne na bazarku.

-
- duuuuży ( 220/60 cm. ) czerwony szal ,całoroczny. 100 % akryl.Kwiaty beżowo -czarne. 85 zł + wysyłka
Obrazek

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 19, 2015 22:53 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

welina pisze:
BUSIO pisze:Jestem :) Ale jestem w niedoczasie-pracuję w kółko i na okrągło.Święta obchodzę w przyszłym roku,bo w tym nie mam kiedy :roll:

Zazdroszczę pracy :roll: Świąt też nie robię. :(

Może komuś się przyda. :oops: Na żarło dla sierściuchów - dostępne na bazarku.

-
- duuuuży ( 220/60 cm. ) czerwony szal ,całoroczny. 100 % akryl.Kwiaty beżowo -czarne. 85 zł + wysyłka
Obrazek


Mój kręgosłup po ostatnich 2 tygodniach mnie nie lubi,więc Ewuniu nie masz mi czego zazdrościć :wink: Jadę ostatkiem sił,ale już w tym tygodniu będzie lepiej,bo dojdą trzy osoby...

A szal piękny :1luvu: :1luvu: :1luvu: Jak zwykle zresztą :piwa:

BUSIO

 
Posty: 1349
Od: Śro cze 30, 2010 22:53

Post » Czw mar 19, 2015 23:12 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Ty się nie pchaj na drabiny . Od"brudnych" zasłon nikt nie ucierpiał .
Tylko lotu brakuje Tobie i jakiś problemów .
Szal,co pisałam,piękny jest .
Lubię czerwień i polecam bardzo . Doskonale pasuje do każdej kurteczki w każdym kolorze!
Jam sobie super czerwone lakierki na płaskim obcasiku kupiłam ku rozpaczy bliskich . Fajne są choć butów bez obcasa nie lubię .
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon mar 23, 2015 14:58 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Nie wiem co się dzieje z dziewczynami,nie odbierają pw. :( Mnie już całkowicie pokręciło,rano mam ręce powykręcane we wszystkie strony,nie mogę nimi ruszać,ból nie z tej ziemi,Tramal nie pomaga. :placz: Staram się być optymistką, niestety nie wychodzi.Wiem,że marudzę,ale lżej jak się wygadam,ściany nie chcą słuchać. Asiulek na drabinę nie weszłam,jestem zbyt drętwa.Tu nie o bród chodzi,tylko Zocha ciągle zrywa i wygląda jak w melinie. :mrgreen: Trzymaj się kochana :ok: :ok: :ok: ,wiem że i u ciebie problemy ze zdrowiem.Nikuś,mało pracy życzę i dużo kasiory :ok: :ok: :ok:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 30, 2015 8:48 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Aż mnie zawiało od tego przeciągu na moim wątku,taki ruch :roll: U nas nic nowego,nie będę już marudzić, bo wszystko tak jak było.Tylko zaczęłam wpuszczać do Zochy Czesława.To spokojny kot... hmmmm...... dopóki głupawka go nie złapie.Wtedy wszystkich leje,aż pióra lecą :lol: Oczywiście pod moją obecność.Na razie ona warczy,a on patrzy na nią jak na nawiedzoną.Bardzo lubi u mnie spać i drze japę żeby go wpuścić.Gdyby się do niego przekonała to by jeszcze zostały trzy i pies :roll: Wtedy moje życie nie byłoby takie męczące
Pozdrawiam poniedziałkowo :1luvu:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 01, 2015 8:00 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Dzisiaj Kacperek kończy 6 lat :birthday:


Portret Kacperka namalowany przez żonę mojego bratanka ewick
:1luvu:

Obrazek

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 01, 2015 14:18 Re: Kacperek,Lajla,Zosia i reszta ferajny.

Wszystkiego najlepszego dla Kacperka :birthday:
Portret cudny :)

agiag

 
Posty: 2380
Od: Pon paź 20, 2008 16:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka i 165 gości