Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 01, 2017 7:50 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Gdyby Ktoś miał ochotę dołączyć do nas w modlitwie - zapraszam w czwartek o 13:00 :(
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 01, 2017 19:47 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

kussad pisze:Gdyby Ktoś miał ochotę dołączyć do nas w modlitwie - zapraszam w czwartek o 13:00 :(

Będę pamiętać...

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 03, 2017 9:54 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Obrazek

Jestem :(

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pon sie 07, 2017 8:00 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Bardzo dziękuję! :1luvu:
Rodzina w moim towarzystwie w sobotę wróciła na Podlasie. Jeśli znów nic się nie zmieni to wrócą 15 sierpnia…. a ja w piątek po pracy znowu tam pojadę.
Przez te dwa dni widziałam 30 bocianów i dwa żurawie – pierwsze wyraźnie.... poprzednio chociaż słyszane codziennie coś mi tylko mignęło...
…….
4 sierpnia sucia zabezpieczona p/kleszczowo i babeszjozowo „Bravecto na 3 m-ce.
………
Po urlopie mam bardzo dużo własnej zaległej pracy i problem z rozsadzoną przez piorun metasekwoją chińską i ogarnianiem zarośniętej działki a nie mogłam dzień po pogrzebie Matki powiedzieć Mężowi, że z Nimi nie wyjadę… :(

Pozdrawiamy Ewa&Choco&Nero
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 07, 2017 18:01 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Myślimy o Was...

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 09, 2017 8:17 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Dziś o 11:00 i ja dołączam z modlitwą – dramat w znajomych Zaprzyjaźnionej mi Rodzinie – w tym roku mąż, syn córki i nagle 53 letnia córka :( [*]
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 09, 2017 8:51 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

:(
[*]
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22845
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 09, 2017 9:42 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

[*]

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41


Post » Śro sie 16, 2017 10:14 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Bardzo Wam dziękuję !

Jestem znowu w domu i pracy.
U nas wszystko stabilnie.

Internet w telefonie i w domu działa tylko czasem. A najczęściej telefon sie zawiesza i p cos upomina... Teraz raczyl zadzialac....

Na Podlasiu wpadalam w zasięg sieci białoruskiej... a internetu nie miałam wcale... :(

W pracy mam zakaz korzystania z intertu
Pozdrawiamy Ewa&Choco&Nero

.....
Dostałem fakturę za dwa pierwsze dni pobytu - telefon żyl własnym życiem - sam korzystal z inyernetu - sam sobie automatycznie coś wysyłał i odbierał....a mnie się wydawało że jest wyłączony.... ..
L
Byłam tam 4 dni.. i myślałam że tylko czasem robię zdjecia :evil:

Place frycowe za używanie androida który sam zaczął sobie aktualizować system...
Tam nie było nikogo kto się na tym zna a TZ krzyczal że używam coś takiego z czym mam problemy... bateria też się często rozladowywala...
Większość czynności telefon sobie sam robił w tle albo w nocy gdy akurat go nie wyłączylam..
Nie jeździliśmy do Siemiatycz a tylko tam było biuro obsługi..

Wydawało nam się że tam nie ma zadnego zasięgu a widzę że nagle w nocy pojawiał się i automatycznie łączyła sieć białoruska mocniejsza od polskiej ....

Jestem zła na siebie jak rzadko :evil:

W lipcu byłam dłużej i nie było problemu :evil:
Teraz wiem że oprócz wyłączenia trzeba było wyjść kartę SIM

Coo u Was? Jak się czujecie?
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 01, 2017 7:16 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Monolog - odcinek 2.

Minęło 1,5 miesiąca od ostatniego wpisu-monologu.

Jest w miarę stabilna ”cisza przed burzą”.
Ciągle zamieszanie dużo pracy i pośpiech.
Najpierw pod koniec sierpnia byłam sama ze zwierzakami bo TZ miał tygodniowe służbowe szkolenie.
Potem na dwa tygodnie miał i organizował naukowy wyjazd w Puszczy – blok przyrodniczy dla klas 6, 7 i II III.
Zabrał ze sobą zwierza a ja dojeżdżałam do nich na weekendy – najpierw organizacyjny przed rozpoczęciem a potem przy zmianie grup i dostarczanie specjalnego wyżywienia i chleba.
.
W każdy piątek się zwalniałam a potem musiałam odrabiać.

Teraz znowu późno wracam – stały rytm – zwierz – praca – spacer – pies i noc… jakiś lekarz więc znowu odrabianie zwolnienia - pomoc w pracy TZ…
Wkoło choruje bardzo dużo osób – coś chwilę ktoś znika na zwolnieniu - też leczę TZ i usiłuję się nie rozłożyć.…

Okres przerywany przykrościami – odejście Mani [*], śmierć Ewy [*], tydzień temu nie wiadomo w jakich okolicznościach śmierć sąsiada, który od lat pomagał różnym osobom w kamienicy i sklepie pod nami….

Przypomniano nam o zakazie korzystania w pracy z internetu.
Dawniej czytałam sobie najważniejsze wątki i Fb w drodze do pracy - teraz się nie da – „łapię” autobus na trasie i cały czas stoję. Napisanie czegoś z telefonu mi kiepsko się udaje…
….
„Maluszek” waży 5,8 kg !
…..
Jak się czujecie? Co u Was słychać?
Pozdrawiam Ewa &Choco&Nero
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 01, 2017 8:16 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Tak to z monologami bywa.. Sami sobie odpowiadamy :mrgreen:

Ja się po prostu przeziębiłam, czym jestem zaskoczona niebywale i zła potwornie, bo to chyba ostatni[e] dzień taki ładny , a plany się poszły bujać :(
Ale Tobie z tych monologów wynika bardzo zajęty czas :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22845
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 02, 2017 7:35 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

i ja jestem przeziębiona 8) katar/kaszel -już prawie kończę przeziębienie

pije rożne zioła (arcydzięgla, lipę, kobylaka) -nie poszłam do lekarza i na zwolnienie, bobym nie mogła chodzić na spacery z psem (raczej na zwolnieniu przeważnie piszą, że trzeba leżeć i wtedy nie wolno się włóczyć z psem po łąkach)

oburzające z tym internetem w pracy :evil:
ja bym miała problem z wykonywaniem pracy, duże utrudnienie, gdybym ie mogła korzystać w pracy z internetu
no i przy okazji zaglądam tez na miau i na pocztę, w domu prawie nigdy nie korzystam z komputera (jakoś tak wychodzi) chociaz czasem czytam coś tam na telefonie (głownie o ziołach :mrgreen: )

kobylak jest obrzydliwy -w smaku
z jego korzenia trzeba robić odwar i pić dwa razy dziennie po pół szklanki :strach: (wczoraj wypiłam pół z trudem)
Wskazaniem do stosowania kobylaka jest anemia (niedokrwistość), zespół zimnych dłoni i stóp (częste u młodych dziewcząt), obfite miesiączki, stany po krwawieniach i krwotokach, choroby zakaźne, brak apetytu, rekonwalescencja, osłabienie fizyczne. Sprawdza się w leczeniu chorób autoimmunologicznych (łuszczyca, choroby reumatyczne, toczeń, alergie, atopowe zapalenie skóry).

to już lepszy arcydzięgiel, chociaz tez ma dziwny smak

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27075
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon paź 02, 2017 16:21 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

Zakaz dotyczy używania do celów prywatnych.
Służbowo pracujemy na kilku programach przez internet…. I korzystałam z okazji i sobie gdzieś zaglądałam… ale faktycznie gdy Kierownik współpracujący zaczynał mi coś pokazywać i siadał przy moim komputerze potrafiła się otworzyć jakaś prywatna strona albo było widać niewyczyszczoną historię… albo ostatnie używane dokumenty…
Teraz mogę sobie coś w domu zapisać w robocze i uaktywnić z telefonu w czasie gdy bywa dużo osób…
…………….
Teraz podczas weeckendu jesteśmy umówieni na Powązkach z Teściem, Andrzejem i Jego najmłodszym synem – Bartkiem co potrwa nie wiadomo jak długo...
Utrzymywanie dorosłego syna przejął 86-letni Teść… ale mam nadzieję, że okaże większy rozsądek i czuwa nad tym Jego Rodzina – Druga Żona i Syn, Którego nigdy nie spotkałam.
..........
Znowu leczymy Choculę…
Ma T4 11,7 przy normie 15-40 i Ft4 0,69 norma 1-4…….
Przed operacją w maju miała bardzo dobre wyniki i nawet odstawiliśmy lek.
Potem stosowałam 1 tbl. ale podwajamy dawkę.
Długo linieje i ma bardzo brzydkie futro, łupież i łysieje…
….
Ciśnienie w jej oczach skacze – podczas kontrolnych wizyt idealne a my widzimy czerwone oczy i widać początek zaćmy…
…….
Wagowo całkiem padłam już wtedy poprzednio….
Przy moim nieregularnym trybie życia i pośpiechu nie daję rady zbić i utrzymać wagi tak jak kilka lat temu….. więc się czuję jak czuje… ociężała i w ogóle nieruchawa bez kondycji … „psia aktywność” dziennie po kilka km też nic nie daje… ani próba zmniejszania porcji… :oops:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 03, 2017 12:34 Re: 11 letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

padłaś to znaczy przytyłaś czy schudłaś? 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27075
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 34 gości