Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 04, 2015 14:59 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Trzymam kciuki za jutro :ok: :ok: :ok:

Mnie dziś głowa boli :? Już za długo był spokój...
Z czata jakoś mało, na początku dużo więcej.
Telefon własny, prywatny, osobisty oczywiście jest :P
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Czw lut 05, 2015 19:52 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

:ok:
telefon słuzbowy

laptop służbowy/zastępczy do jutra

forum mało - z doskoku :(

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41


Post » Czw lut 05, 2015 21:19 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Bardzo dziękuję za dzisiejsze kciuki! :)

To wszystko wyjaśnia - właśnie tak przypuszczałam, że może być...:wink:
Co się stało z prywatnym laptopem?

Teraz czekamy na kolejne etapy planów i wyniki...

Jestem na etapie leżenia albo spania z Kotusiem o ile na to pozwoli sucia bardzo zdziwiona pojawieniem się pani w domu w ciągu dnia czyli o niewłaściwej porze :twisted:
sucia usiłuje jak zwykle wskakiwać do mnie - zanim się zagrodziłam dwa razy przeszła mi po brzuchu i trochę chwieje mi się notebook a nie chcę nadużywać lewej ręki z nieco wyeksploatowaną ostatnio żyłą
Do biura idę w poniedziałek...

Testowałam korzystanie z internetu przez telefon i jak sama to kiedyś zobaczysz przypomina to pisanie przez analfabetę :ryk: czyli pisać na wątku mimo możliwości edycji się nie odważę :oops:
Różne czynności tym razem testowałam na innych nr - np. uzupełniałam niektóre stracone nr telefonu - do swojego wujka i zanim doszłam jak to się robi zamiast zapisać nr oddzielnie domowy i komórkowy żeby telefon to rozpoznał tuż po naszej zakończonej rozmowie kilka razy do Niego zadzwoniłam :oops:
Nie testowałam jak to jest z wysyłką MMS z androida - prawdopodobnie możliwe jest do osób, które mają włączony internet....

Czy mogłybyście pomóc Toruniowi - Fundacja Kot w konkursie w tym wydarzeniu https://www.facebook.com/events/4104547 ... nref=story
Co chwilę zmienia się sytuacja....
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 06, 2015 9:27 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Mms wysyłasz na takich samych zasadach, jak z normalnego telefonu :D
Ale raczej każdy co ma androida tak czy siak używa internetu :mrgreen:
A jak jesteś podłączona i używasz tej samej aplikacji, co ktoś do wiadomości, to i za darmo można przesyłać.
Można tez bezpośrednio przez np. fb messenger czy google hangouts wysyłać foty.
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pt lut 06, 2015 10:32 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Dzien dybry :)
ja w sprawie głosowania :)

Dzięki Ewa za prośbę o wsparcie nas- czyli Fundacji KOT- w konkursie Cote 2 :1luvu:
Walczymy o pozostanie w pierwszej piątce organizacji, które dostaną karmę, więc gdyby ktoś zechciał na nas kliknąć.. :)

W tej chwili sytuacja wygląda następująco:
1. Ciapkowo 1835
2. Jokot 1760
3. Schronisko Olsztyn 1654

4. Fundacja KOT 1245
5. Schronisko Tomaszów Maz.1225
6. Koci Świat 1223

7. Józefów 334
8/9. Schronisko Lublin 235
8/9.Schronisko Katowice 235
10. Schronisko Opole 233

Ja oczywiście namawiam na głosowanie na Fundację KOT, sytuacja jest bardzo dynamiczna, walka o 5 i 6 miejsce bardzo zacięta bo karmę, tak jak pisałam, dostanie tylko 5 pierwszych organizacji..

Link do głosowania: https://apps.facebook.com/click_competition/13641/pl

:201461
Sprawne Łapy Fizjoterapia Zwierząt http://sprawnelapy.pl/
Fundacja KOT http://fundacjakot.pl/

justyna p

 
Posty: 3869
Od: Pon paź 18, 2010 19:45
Lokalizacja: Toruń

Post » Sob lut 07, 2015 17:48 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Miło Cię powitać i spotykać także tutaj u nas :)

Niestety od rana sytuacja z FUNDACJĄ KOT się nie zmieniła - są na 6 miejscu czyli poza konkursem :(
Za mało nas na Nich głosuje :(

7.02.2015
1. Schronisko Olsztyn 2184
2. Ciapkowo 2097
3. Jokot 1958
4. Koci Świat 1441
5. Schronisko Tomaszów Maz.1419
6. Fundacja KOT 1411
7. Józefów 350
8. Schronisko Lublin 256
9/10. Schronisko Opole 253
9/10.Schronisko Katowice 253

Link do głosowania: https://apps.facebook.com/click_competition/13641/pl

Wydarzenie dotyczące prośby o zagłosowanie ma:
JOKOT :arrow: https://www.facebook.com/events/3232881 ... l_activity

I FUNDACJA KOT Z TORUNIA :arrow: https://www.facebook.com/events/410454799121704/

Banerek widzę tylko u Fundacji JOKOT!
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 07, 2015 20:40 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Ja niestety mogę zagłosować dopiero w poniedziałek

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lut 12, 2015 11:34 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Witamy Wszystkich w TŁUSTY CZWARTEK – niestety nie mam wzoru pączków z kawką do poczęstowania :|

Dzień rozpoczęłam wystrzałowo i z wielkim hukiem….
Dosłownie bo nieco zaspana chciałam schować do lodówki obiad ugotowany w nocy – patelnia była przykryta 28 cm szklaną pokrywką, która po upadku na terakotę rozprysła się dosłownie po całej kuchni więc miałam dodatkową zabawę a Neruniek atrakcję!

Remont korytarza w biurze się skończył ale za to rozpoczął na naszej klatce schodowej – codziennie huk i pył od 7:00… muszę przyznać, że ekipa wygląda na porządną – większość przykryta filia, siatką, popołudniu schody nie tylko zamiecione ale i umyte…
Przechodzenia obok panów pracujących w maseczkach na czubku wysokich drabin na schodach albo stojących obok ściany , przy której koniecznie MUSI PRZEJŚĆ moja sunia nie zniosła – awanturowała się przez całą drogę na spacer… a głosik ma bardzo donośny… :evil:
….
Czasem gdzieś zaglądnę, coś ukradkiem poczytam albo się odezwę, regularnie w coś kliknę ale zasadniczo jestem gdzieś poza zasięgiem albo zajęta służbowo lub prywatnie.
Mam trochę luźniej bo będąc cały czas na miejscu sprawy załatwiam na bieżąco.

Prywatnie mam nauczkę – dopóki oficjalnie mogłam trzeba było spać i nie wracać za szybko do aktywności i zapominać o dozwolonej ulgowej taryfie a tak to jest jak jest czyli bardzo różnie….
Uważanie na siebie zawsze mi się udawało bardzo kiepsko… :oops:

Tymczasem NADCHODZI WIOSNA - przyleciał Maciuś :arrow: http://wiadomosci.wp.pl/gid,17251138,ka ... aid=114545
W bydgoskim Łęgnowie przy drodze wojewódzkiej nr 394 pojawił się w środę (11 lutego) pierwszy bocian. Tradycyjnie jest to Maciuś, który zawsze pierwszy przylatuje do swojego gniazda.

Pozdrawiamy
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 12, 2015 12:23 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Pozdrawiamy :D
Obrazek
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk


Post » Pt lut 13, 2015 11:37 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Dziś 13 luty – piątek – czyli DZIEŃ CZARNEGO KOTA
więc z tej okazji wszystkim czarnym kotkom życzymy wszystkiego najlepszego

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa


Post » Nie lut 15, 2015 0:54 Re: Te co skaczą i biegają czyli CHOCO i Nero po raz 5!

Właśnie skończyłam oglądać film „Pamiętnik” – wzruszający zwłaszcza, że dotyczy trochę podobnej sytuacji z życia… też Alzheimer… :(

Na zakończenie dnia na dobranoc zaglądnęłam tam gdzie codziennie zawsze patrzę i mimo wszystko uśmiechnęłam się – przed chwilą odkryłam na FB, taki wpis który wkleiła Moja kuzynka
AS pisze: Walentynki to nie tylko święto zakochanych. To przed wszystkim święto przyjaźni :)
- jest tam jeszcze śliczny obrazek i widać go w moim profilu!

Dziś był piękny ciepły i słoneczny dzień i oby jutrzejszy także dla Was był taki sam - spokojny i radosny sprzyjający udanemu wypoczynkowi :ok: :ok: :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 167 gości