Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 29, 2018 15:10 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

No, wiem jaka to ULGA taki sms czy inny telefon :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław



Post » Śro gru 26, 2018 16:08 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia !
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 26, 2018 20:52 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Święta już się kończą, za kilka dni nowy rok

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt gru 28, 2018 22:50 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

I teraz to chyba Najlepsiejszego Nowego :)
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pon gru 31, 2018 10:49 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Bardzo dziękuję za pamięć i przemiłe życzenia złożone w ostatnim czasie. :)

Życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, spokoju, szczęścia i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku!

Mam jakieś dziwne problemy z wysyłką z telefonu np. życzenia świątecznie wklejone prawie na zakończenie świąt…. oprócz tego że telefon sobie dowolnie zmienia treść.
Dziś mogę wyjść z biura dopiero o 16:30 i potem dojazd z przesiadkami wg sobotniego rozkładu jazdy.
Jeszcze nie wiem czy wracam do domu czy prosto do Znajomych… to potwierdzi TZ gdy wróci z kilkudniowego naukowego wyjazdu poza Warszawę.
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa


Post » Wto sty 01, 2019 11:12 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Zdrowia i szczęścia w Nowym Roku Kochani 8)
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Pon lut 11, 2019 21:43 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Ferie zimowe się skończyły.
U nas w miarę stabilnie....
Choco w trakcie diagnostyki bo zamiast oddychać chrapie na jawie...
Od zawsze wiadomo że ma jakiś problem - przydusza się i dlatego nosi szelki a nie obrożę ale chrapanie to nowy objaw.

Narazie podczas wyjazdu miała zrobione Rtg ale czekamy na opis i historię badania... W umówił się że dostanie na maila...

Mam ustalić kto się zajmuje takimi badaniami tylko narazie nie znam tamtej diagnozy...

Mogę zaglądać na forum tylko z telefonu.
Ze stacjonarnego w ciągu dnia całkowicie odpada - została zatrudniona osoba, która ma dostęp do naszych komputerów i ma robić zestawienia dla prezesa kto zagląda na jakie strony internetowe...
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 12, 2019 9:27 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

kussad pisze:Ferie zimowe się skończyły.
U nas w miarę stabilnie....
Choco w trakcie diagnostyki bo zamiast oddychać chrapie na jawie...
Od zawsze wiadomo że ma jakiś problem - przydusza się i dlatego nosi szelki a nie obrożę ale chrapanie to nowy objaw.

Narazie podczas wyjazdu miała zrobione Rtg ale czekamy na opis i historię badania... W umówił się że dostanie na maila...

Mam ustalić kto się zajmuje takimi badaniami tylko narazie nie znam tamtej diagnozy...

Mogę zaglądać na forum tylko z telefonu.
Ze stacjonarnego w ciągu dnia całkowicie odpada - została zatrudniona osoba, która ma dostęp do naszych komputerów i ma robić zestawienia dla prezesa kto zagląda na jakie strony internetowe...


No, fajna praca :evil:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 16, 2019 16:42 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Leczymy sie - na zabki Stomorgyl 20, mamy większą niedoczynność tarczycy czyli zwiększamy dawkę Euthyroxu N125 do 2 był. Muszę zapytać czy w jeden dawce czy rano i wieczorem po 1 był.
Może to chrapanie jest od tarczycy.
Badania inwazyjne - rhinoskopia są w narkozie a to jednak staruszka... i utyla 1 kg od ostatniego badania..
Równocześnie byłoby usuwanie kamienia i może wykrywanie zabka... Ale nie widzę którego...

Wynik RTG tchawicy i płuc jest dobry @
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon lut 18, 2019 8:46 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Dziś o 11 uczniowie TZ Wera z naszej szkoły i wnuk koleżanki z pierwzę j szkoły pisza III etap konkursu chemicznego.
.wyniki za 10 dni.
Powodzenia a ja trzymam kciuki !!!
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 90 gości