Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościami

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 21, 2018 10:13 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

ser_Kociątko pisze:Na razie weźmie Ciężarówkę. Tak ją nazwała :ryk: :ryk:

Ale docelowo chce mieć 3 :D :D

Jaka fajna historia :)
Pokazujcie tę ciężarówkę i to już :mrgreen:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie sty 21, 2018 10:14 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Oo, nocna łapanka 8O gratuluję sukcesów!
Koleżanka niesamowita :)
i Pani od zagubionej tri z kulturą i gestem, miło :ok:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie sty 21, 2018 10:15 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Aia pisze:Oo, nocna łapanka 8O gratuluję sukcesów!
Koleżanka niesamowita :)
i Pani od zagubionej tri z kulturą i gestem, miło :ok:

Prawda? Niektóre jeszcze zwyzywałyby i oskarżyły o kradzież kota :roll:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie sty 21, 2018 10:18 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Bardzo się cieszę z tej akcji.
Każdy o tej porze śpi, a Wy :201494 gratulacje.
Piękna akcja.

Pamiętaj że jeśli będziesz potrzebowała wsparcia, jakiego kolwiek. Karmy, funduszy to pisz.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie sty 21, 2018 10:19 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Coraz rzadziej się doświadcza takich cech u ludzi albo ja się starzeję i coraz bardziej mi to przeszkadza. Brakuje życzliwości i ta kultura... podziękować, przeprosić, uśmiechnąć się... no ciężko z tym. Wokół wszechobecna agresja i irytacja :? Toż to można by było choć poudawać, od razu przyjemniej się żyje :roll:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie sty 21, 2018 10:27 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Aia pisze:Coraz rzadziej się doświadcza takich cech u ludzi albo ja się starzeję i coraz bardziej mi to przeszkadza. Brakuje życzliwości i ta kultura... podziękować, przeprosić, uśmiechnąć się... no ciężko z tym. Wokół wszechobecna agresja i irytacja :? Toż to można by było choć poudawać, od razu przyjemniej się żyje :roll:

Wiesz czym to spowodowane?
Światem gier i internetow.
Muzyka też wyzwala wiele agresji wśród dzieci.

Ja w wieku tych podlotkow skakałam w gumę, bawiłam się w chowanego, ciuciubabke i na komunie dostałam rower. A obecnie dostaje się konsole, telewizory, telefony komórkowe.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie sty 21, 2018 10:37 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Uwielbiam takie historie i szczęśliwe zakończenia :1luvu:
Brawo Wy cudne dziewczyny :201494. Od 1 do 3 8O podziwiam my się grzalysmy pod kolderka.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 21, 2018 10:40 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Moli25 pisze:Ja w wieku tych podlotkow skakałam w gumę, bawiłam się w chowanego, ciuciubabke i na komunie dostałam rower. A obecnie dostaje się konsole, telewizory, telefony komórkowe.

Też skakałam w gumę i w kabel, na komunię dostałam bajki do wyświetlania. Ale agresji nie brakowało, tylko informacji o niej było mniej.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sty 21, 2018 10:41 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

U młodzieży to tak, jak najbardziej brak normalnych interakcji ludzkich. Ale u starych bab i dziadów, jak my albo jeszcze dużo starszych, to jest nie do zaakceptowania. Ja rozumiem, że żyje się jak żyje (czyli "coraz lepiej"!), nie mówię, że i mi wspaniale, ale nie wyobrażam sobie jeszcze do tego mieć 24/h ponurą minę i wyżywać się na ludziach... może ja powinnam się już leczyć na głowę, ale więcej widzę w oczach zawiści niż życzliwości, od zupełnie obcych osób, które nie maja nawet powodu życzyć drugiemu źle, bo go nie znają i pewnie drugi raz w życiu nie spotkają.
Idę na śnieg, bo pada, wywalę jęzor i pożrę sobie spadające płatki, to i humor się poprawi :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie sty 21, 2018 10:51 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Aia pisze:U młodzieży to tak, jak najbardziej brak normalnych interakcji ludzkich. Ale u starych bab i dziadów, jak my albo jeszcze dużo starszych, to jest nie do zaakceptowania. Ja rozumiem, że żyje się jak żyje (czyli "coraz lepiej"!), nie mówię, że i mi wspaniale, ale nie wyobrażam sobie jeszcze do tego mieć 24/h ponurą minę i wyżywać się na ludziach... może ja powinnam się już leczyć na głowę, ale więcej widzę w oczach zawiści niż życzliwości, od zupełnie obcych osób, które nie maja nawet powodu życzyć drugiemu źle, bo go nie znają i pewnie drugi raz w życiu nie spotkają.
Idę na śnieg, bo pada, wywalę jęzor i pożrę sobie spadające płatki, to i humor się poprawi :mrgreen:

Obyś tylko anginy nie dostała :ryk: :ryk:
Jak byłam mała to też jadłam śnieg :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 21, 2018 10:52 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Gosiagosia pisze:
Aia pisze:U młodzieży to tak, jak najbardziej brak normalnych interakcji ludzkich. Ale u starych bab i dziadów, jak my albo jeszcze dużo starszych, to jest nie do zaakceptowania. Ja rozumiem, że żyje się jak żyje (czyli "coraz lepiej"!), nie mówię, że i mi wspaniale, ale nie wyobrażam sobie jeszcze do tego mieć 24/h ponurą minę i wyżywać się na ludziach... może ja powinnam się już leczyć na głowę, ale więcej widzę w oczach zawiści niż życzliwości, od zupełnie obcych osób, które nie maja nawet powodu życzyć drugiemu źle, bo go nie znają i pewnie drugi raz w życiu nie spotkają.
Idę na śnieg, bo pada, wywalę jęzor i pożrę sobie spadające płatki, to i humor się poprawi :mrgreen:

Obyś tylko anginy nie dostała :ryk: :ryk:
Jak byłam mała to też jadłam śnieg :mrgreen:

Trochę inne powietrze było...
Też jadłam :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie sty 21, 2018 10:55 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Neeee. Złego nie biorą :mrgreen: Zahartuje się :wink:
Naczytałam się o Waszych pieskach, że tak lubią śnieg, to i ja idę spróbować :lol:
Mam wspomnienie z wczesnego dzieciństwa, jak byłam w Rabce w sanatorium i tam było tak dużo bielutkiego śniegu, że aż kusił by żreć :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie sty 21, 2018 11:33 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Jejka dziewczyny bardzo dziękuję, za chęci pomocy, za wszystko.
Na razie jakoś dajemy radę :)

Fotki będą jak Ciężarówka dojdzie do siebie :)

Jest już po zabiegu, miała w brzuszku 6 malusich kociątek... Była maksymalnie tydzień przed porodem... :( Ale tak jest lepiej. Dużo lepiej.
ser_Kociątko
 

Post » Nie sty 21, 2018 11:39 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Ale wiecie jak możecie mi pomóc?


Kupujcie na bazarku :D Cały dochód idzie na jedzonko na misiaczków.

Bo samo odpchalanie, czyli krople Advantage + Frontline Combo dla Majki pójdzie 120zł...
ser_Kociątko
 

Post » Nie sty 21, 2018 12:50 Re: Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościa

Jakoś tanio Cię to wyszło, bo ja dla trzech kotów zapłaciłam więcej :D ale ja na pewno miałam inne krople w sumie.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: puszatek i 110 gości