Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościami

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 13, 2017 16:13 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Uczycie się siebie wzajemnie :D
Dobrze, że nie je, tak jak wtedy, kiedy wyszedł z transporterka, chyba nigdy tego nie zapomnę :ryk: :ryk:

Nie przepraszaj, nie przepraszaj. Częściej zapraszam! :)
Tego zdania w ogóle nie widziałam :( No to na pewno rozwiewa wszystkie wątpliwości! :1luvu: :1luvu:
ser_Kociątko
 

Post » Śro gru 13, 2017 16:17 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

waanka pisze:„Tak właściwie to się [Kubuś] zachowuje jak mój Maciuś.”

Przepraszam, że tak się włączę do Waszej rozmowy, ale to jedno zdanie rozwiewa wszystkie wątpliwości :D :201461 :1luvu:

Bo tak jest :) czuje sie jakbym odzyskala mojego Maciusia <3 a dokladnie Kubus jest jak syn Maciusia <3
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 13, 2017 16:19 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Jak to jest pięknie napisane :1luvu:
ser_Kociątko
 


Post » Czw gru 14, 2017 7:16 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

Dziękuję :1luvu:
Oczywiście, ze będę do Ciebie zaglądać :D
Najprzyjemniej „bywa” się na takich wątkach, gdzie ludzie fajni, a koty cudne! :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 14, 2017 9:30 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

O jaki komplement nam się trafił. Dziękujemy :oops: :oops:

A teraz jak na kocią mamusię przystało, idę szykować śniadanko dla kotesów i wymiana dziś całego żwirku :strach: :strach:
ser_Kociątko
 

Post » Czw gru 14, 2017 13:40 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

Żwirek wymieniony, patrzę na zooplusa, a tam prawie wszystkie żwirki wyprzedane, trzeba czekać na dostawę... na święta ludzie kotom żwirek kupują? O.o
Dobrze, że u nas jeszcze 40l w zapasie jest :)

Sklejałam dzisiaj szafkę, bo Fryderyczek zerwał okleinę z frontowych drzwiczek...

Teraz idę gotować obiad i potem wracam znów tłuc ten wywiad :( Okropny jest :(
ser_Kociątko
 

Post » Czw gru 14, 2017 14:04 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

Śliczne koteczki <3 jak zmniejszasz zdj? Zauwazylam że wstawiasz przez wstaw.org ja tez a tam zawsze trzeba dawac juz zmniejszone. Czy moze ja o czyms nie wiem?

(zmien tytuł ;p )
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw gru 14, 2017 14:11 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

Tam nie trzeba dawać zmniejszonych, on automatycznie sam zmniejsza :D :D
Dodajesz zdjęcie przez wstaw.org. potem klikasz prawym w to wstawione zdjęcie pokaż obraz w nowym oknie i link jest już do zmniejszonego zdjęcia :D :D

Dlaczego mam zmienić tytuł? ten jest fajny :D
ser_Kociątko
 

Post » Czw gru 14, 2017 14:21 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

Aaa w ten sposób :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom


Post » Sob gru 16, 2017 12:35 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

Skończyłam wreszcie pisać ten wywiad... Napsuł mi krwi jak mało co.
Mam dość... A tu w kolejce już dwa następne czekają, ale mam czas do 10.01 więc teraz będzie mała przerwa.
Koty jak koty. Nic nowego się nie dzieje.
Kania wczoraj wymiotowała, ale wiem, po czym, moje koty uwielbiają kefir rozcieńczony z wodą i olejem z łososia. Dostały więc wczoraj na deser.
Kania bardzo miauczała, że też chce, dałam jej i potem wymiotowała fontannami. Więcej nie dostanie.
Dzisiaj wszyscy na śniadanko dostali po Almo, miseczki wyczyszczone do dna... Na kolację będzie BARFik.
Zamówienie z zooplusa dotrze w poniedziałek.
Wzięłam im chrupki 400gram Granaty krewetkowej, bardzo lubią, a u nas chrupki już rzadko goszczą, to się ucieszą. Jadą też dreamisy i almo i mus Miamora i inne rarytasy - na święta :)

W styczniu będę musiała kupić żwirek, i solidny zapas jedzenia, pewnie z 400zł pęknie :( Powoli robię zapas na wakacyjny wyjazd, żeby potem 1000zł na raz nie wydać.

Gaz działa pięknie. Żałuję, że wcześniej tego nie zrobiliśmy. Teraz jeszcze ta terma i z górki.

Wczoraj widziałam, że u Majki ten guzek na nodze zmniejszył objętość! Podobno jest szansa, że może się sam wchłonąć O.o Cieszyć się trzeba!
ser_Kociątko
 

Post » Sob gru 16, 2017 19:15 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

Dosyć osobliwy ten deser dla kotow ;)

Zeby guzek zniknal :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob gru 16, 2017 21:46 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

Dlaczego od razu osobliwy? No co ja poradzę, że lubią. Czasem w ramach deseru dostaną po oliwce, też kochają.
ser_Kociątko
 

Post » Sob gru 16, 2017 22:16 Re: 5 kotów w domu! Nowe fotki! Kubuś lepiej nie mógł trafić

'Osobliwy' to nie jest uszczypliwe slowo ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alyaa i 133 gości