Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościami

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 06, 2017 21:25 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

WoW! co za oryginalne imiona :D Pewnie znaleźliście je będąc na grzybach :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt paź 06, 2017 21:31 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

Świetnie uchwycony kot w podskokach :D Nam się jeszcze naszej Kreski demolki nie udało tak uwiecznić. W porównaniu do niej działamy na biegach wstecznych ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob paź 07, 2017 12:13 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

Kotki przyjechały do nas z Poznania z bardzo bardzo tragicznych warunków, niestety nie mogę za bardzo pisać co i jak, trochę więcej jest opisane na naszym wątku na w dziale koty i bardzo bardzo serdecznie Was tam zapraszam :)
ser_Kociątko
 

Post » Sob paź 07, 2017 12:31 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

Jacie kręcę! Ale szaleją :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob paź 07, 2017 12:58 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

Szaleją, rozrabiają, pochłaniają tony jedzenia :strach: :strach: i zużywają dziesiątki ton żwirku :strach: :strach:

A jutro odrobaczamy 2x i zobaczymy czy nadal będą wydalać niezliczone ilości robaków :roll:
ser_Kociątko
 

Post » Sob paź 07, 2017 19:21 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

Ja patrzac ja te foty mam to co normalne kobiety mają jak widzą niemowlaka :)
Rozpływam się i sikam po nogach :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie paź 08, 2017 10:59 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

To chyba nie jestem normalna :D

Osobiście nie znoszę dzieci, żadnych, ani małych, ani niemowlaków, ani starszaków :x

Jak widzę niemowlaka to wcale nie sikam po nogach ani tym bardziej się nie rozpływam, a czuję odrazę :x

Kocie dzieciaki też nie robią na mnie takiego wrażenia... Stanowczo wolę dorosłe koty :) Dlatego jak adoptowaliśmy nasze - to wszystkie już były dorosłe :)
ser_Kociątko
 

Post » Pon paź 16, 2017 21:38 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

Nie każdy zaraz musi sikać po nogach :mrgreen: byłyby same plamy :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 16, 2017 21:45 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

ser_Kociątko pisze:Kotki przyjechały do nas z Poznania z bardzo bardzo tragicznych warunków, niestety nie mogę za bardzo pisać co i jak, trochę więcej jest opisane na naszym wątku na w dziale koty i bardzo bardzo serdecznie Was tam zapraszam :)

To znaczy GDZIE? bo ja tego nie znajduję :?

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 16, 2017 21:47 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

viewtopic.php?f=1&t=180874

o tu... :)

Nawet opisana historia z dzisiaj...
ser_Kociątko
 

Post » Pon paź 16, 2017 22:58 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

Ooo, ale sie działo z kotami i nie tylko 8O

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 17, 2017 6:42 Re: Nowe tymczasy, firma, grzyby! Ogólny czasu brak

Cały czas się dzieje. Będzie bardzo miło jak się tam też odezwiesz, że jesteś itd. :)

"Najlepsza" akcja z wczoraj i Tesco....

Jakim to trzeba być gnojem, żeby tak wyrzucić kota do marketu...

Dzisiaj około 12 wstawię fotki, to zobaczycie tego "górnika" w damskiej sukience....

Kotka od wczoraj wciągnęła 600gram mokrego
ser_Kociątko
 

Post » Wto paź 17, 2017 11:17 Re: Nowe tymczasy, kot wyrzucony do TESCO... Fotki o 12!

Są i obiecane fotki!

ser_Kociątko pisze:Przedstawiam Tośka - to facet i to pełnojajeczny :strach: :strach:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I masakrycznie brudne łapki
Obrazek

I nasze Grzybki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I moje własne :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
ser_Kociątko
 

Post » Wto paź 17, 2017 18:00 Re: Nowe tymczasy, kot wyrzucony do TESCO...Są fotki!

Pomieszały sie i nie teraz juz nie wiadomo, które na stałe, a które tylko na chwile. Zwierzów pełna chata :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 17, 2017 18:02 Re: Nowe tymczasy, kot wyrzucony do TESCO...Są fotki!

Tosiek, Kania, Borowik, Koźlarek - tymczasy

Scarlet, Midzia, Fryderyk - rezydenci :)

Zwierzów w domu 8... :x :x

7 kotów i pies :x

Na dodatek Tosiek ma full robaków w sobie... po tabletce zaczął wydalać ogromne ilości jak maluchy... Z maluchami mam już to za sobą, to teraz z nim :(
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 121 gości