Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościami

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 13, 2017 11:10 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Maja nizela 8O Co tam bylo w tym legowisku? Wyglada jak pierze...

Wszyystkiego dobrego domkowi i Borowikowi :)

I rownie dobrych domow dla reszty :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84534
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lis 13, 2017 11:13 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

To były pierze z poduchy, a pod spodem jest jeszcze gąbka...

Oj tak przydadzą się takie domki! :)
ser_Kociątko
 

Post » Pon lis 13, 2017 11:48 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Świetna wiadomość o domku dla jednego malucha. Teraz jeszcze tylko trzy domki potrzebne. :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 13, 2017 17:23 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Tylko albo aż... To nie jest takie proste...
Ale tak bardzo się cieszę z tego domku, będzie miał super wypas.
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 17:48 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Tosiek dzisiaj oszalał!!!!!

Wyszliśmy z Ł na zakupy, wracamy a tubki od past Smilli na środku pokoju...
Ta "świnia" otworzyła sobie szafkę, przegryzła na pół tubki i wyżarła prawie całą zawartość...
Teraz mamy biegunkę na 2 kilometry.... i wymioty.

Dodatkowo kupiliśmy nowy brykiet do kominka i okazało się, że jest z MDF, a Pani zapewniała, że to drzewo lisciaste...
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 18:24 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Aż nie mogę sobie wyobrazić tej biegunki na dwa kilometry... biedny kotek... :( Niektóre Tośki są za sprytne.. (moja też ;) )
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto lis 14, 2017 18:34 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Biedny, ale jakby nie patrzeć na własne życzenie :(
Mam już do prania 2 legowiska i do śmieci tekturowy drapaczek... on nie wyrabia teraz, idzie i z z niego leci :(
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 18:38 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

ser_Kociątko pisze:Biedny, ale jakby nie patrzeć na własne życzenie :(
Mam już do prania 2 legowiska i do śmieci tekturowy drapaczek... on nie wyrabia teraz, idzie i z z niego leci :(

Podaj mu Nifuroksazyd. Inaczej wynicuje sobie odbyt , zrobi sobie stan zapalny i odwodni się. Głodówka obowiązkowa. Woda tylko.
Dureń jeden. Też takie miałam. Kota i psa. Suka zeżarła całe opakowanie maści na reumatyzm.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 14, 2017 18:38 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Dostał już, ale na razie nie widać poprawy :( Nic się psu nie stało?

Masakra z nim jest, on musiał głodować, wczoraj dorwał się na stole do zalewy octowej z ogórkowej sałatki... ale byłam w domu, więc raptem siorbnął, a tu nie bylo nas z 3h, więc zaszalał koncertowo...
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 18:44 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Ojoj.. Nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby do tego jeszcze wypił więcej tej zalewy octowej... :strach: Wszystko musisz przed nim chować i zamykać na klucz.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto lis 14, 2017 18:44 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Nic ale skończyło się na kroplówkach gdy odkryłam powód srania.

Nifuroksazyd nie działa tak od razu. Podaj kolejną dawkę. Nasza wetka radziła też Stoperan zapodać jakby coś się działo. A Nifuroksazyd w uderzającej dawce by zatrzymać sranie szybko.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 14, 2017 18:46 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Nie mogę zamknąć kuchni, bo nie mam drzwi... to salon z aneksem kuchennym
Wszystko chowam, mam po szafkach poukładane, ale okazało się, że potrafi otwierać szafki :x


No to pędzę podać następną dawkę, stoperanu nie mam, smecta może być?

dobrze, że psu nic się po tym nie stało
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 18:49 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Ja dawałam kotu węgiel. Dużo na raz. Chyba cztery tabletki - według wskazań weta, gdy miał biegunkę (kot, nie wet). Ale nie wiem. Pewno porada z nifuroksazydem lepsza.
Ps. Może możesz nałożyć takie zabezpieczenia na szafkę (na gałki), jakie stosuje się przeciw ciekawskim łapkom malutkich dzieci. Albo chociaż gumki recepturki i gałki związać razem. Z tym już gamoń powinien nie dać rady.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto lis 14, 2017 18:56 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

Nie mam gałek, mam takie wpusty na rękę, żeby otworzyć, muszę kupić takie przyklejane zabezpieczenia... bo przecież dureń sobie krzywdę zrobi, jak zje coś totalnie nie dla kota. :x
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 18:59 Re: 6 kotów w domu, nowe fotki, mamy domek, szukamy dalej

No ale że sobie Tosiek potrafi szafki otwierać, no no... Mądry dureń albo durny mądralek :lol:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux i 116 gości